Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość nieeee
Nie sadze, zeby kasowanie tego tematu bylo potrzebne! Musze skopiowac wszystko zeby miec pamiatke, a to troche potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia....
po co kasowac, komus przeszkadza to ze ten temat tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pod pomarańczką
Mi przeszkadza, bo już was nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajak
to po kiego grzyba tu przylazisz?? sio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pod pomarańczką
Sio, typowe wieśniary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co masz do wieśniar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajak
te pani z miasta idz sobie stad! teraz zrozumialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci głuptasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataka900
cześć!!!! wreszcie wielki powrót do cywilizacji :-) od wczoraj mam wkońcu internet :-) co u was???? MaMani kiedy rodzisz???i co bedziesz miała?chłopca czy dziewczynke???? i jak sie czujesz?teraz juz masz doświadczenie :-) U mnie wszystko po staremu widze że już tak nie siedzicie na naszym topiku ???może czas go spowrotem rozkręcić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! wreszcie wielki powrót do cywilizacji od wczoraj mam wkońcu internet co u was???? MaMani kiedy rodzisz???i co bedziesz miała?chłopca czy dziewczynke???? i jak sie czujesz?teraz juz masz doświadczenie U mnie wszystko po staremu widze że już tak nie siedzicie na naszym topiku ???może czas go spowrotem rozkręcić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa lala
siemka chcialabym sie was poradzic...bo nie mam z kim nawet pogadac o tym dobrze powinnam dostac okres 2 tyg temu a moj facet zrobil to we mnie 17 lipca.. jestem ciagle zmeczona i spaca strasznie sie nudze io jestem drazliwa... bardzo wyczulil mi sie wech i w dodatku baaardzo bola mnie sutki...brzuch boli tak jak przy okresie ale okresu nie mam pobolewa mnie juz tak tydzien moze troszke wiecej... przytylam nie chce mi sie jesc i czesto jest mi niedobrze...czy moge byc w ciazy tak bardzo tego chce...a borykam sie z problemem nieplodnoci chlopaka...;(pozdrawiam was wszytskie io plis niech ktos mi odpisze 3majcie kciuki ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa lala
tak wam zazdroszcze ze mozecie pisac na temat swoich brzuszkow i wogole;) tez bym chciala mise kruszynke pod serduszkiem;( swietny ten wasz topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy nie chcecie uratować tego topiku??????????????????????odezwijcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPPPPPP
I będę to tak czasem podnosić, coby nie popaść w niepamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tammm
i ja podniose! Co u was slychac? Jak czuja sie wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam siefff
spierniczac pomarancze i co scie zrobily wredne wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciągle coś się dzieje. Ostatnio Mały mnie wkurza, bo bardziej woli tatę, a przede wszystkim w obecności taty w ogóle mnie nie słucha. Oprócz kaszki na śniadanie i kolacje zjada już normalne posiłki - jedynie mniej doprawione. Ostatnio uczę go robić siusiu na nocnik. Już zrozumiał o co chodzi i jak siedzi na nocniku to zawsze zrobi siusiu. Poza tym broi i wspina się na wszystko. Prawie wszystko co do niego mówię to rozumie i czasem jest tak śmiesznie, że jak rozmawiam z kimś o czymś przez telefon to ona zaczyna przynosić mi rzeczy, o których mówię. A jak go przewijam, gdy zrobi kupę to cały czas mówi \" fuuu, fuf\". Najfajniejsze jest jednak jego zamiłowanie do muzyki - nawet gdy komuś gra telefon to on już tańczy - kręci się w koło, macha rączkami i głową, czasem stepuje. To tyle. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny zaglądające tu jeszcze czasem. Odzywajcie się częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwiusia fajnie ze maly sie tak dobrze rozwija,a to ze w obecnosci taty nie zwraca na ciebie uwagi moze za malo spedza czasu z tata i jak juz go ma blisko to poprostu chce wszystko nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokom
uppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuupiiiiii
upupupupupuupupupupupupupupupuuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppp
...... WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×