Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego dla Vikuni z okazji ukończenia pól roku🌻🌻🌻 Dla Gabrysi i Wiktorki dużo zdrówka🌻 Michasia juz zdecydowanie lepiej sie czuje na szczescie:) A z ta parasolka to postanowilam zaczekac,cos w Kanadzie kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jednak innego jumpera bo tamten byłby dopiero za 2 tyg a ja jestem w gorącej wodzie kąpana. To coś zostało mi sprzedane jako huśtawka a jak przyszłam do domu okazało się, ze to jednak jumper i bardzo się cieszę bo tak chciałam na początku: http://images27.fotosik.pl/94/55214393df47afacmed.jpg http://images29.fotosik.pl/94/5090d37799325cb5med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar ale super! Maia chyba jest zachwycona:-) Ja wczoraj Jarkowi tez juz o tym powiedziałam;-) Powiedz mi tylko jak to sie montuje u góry? Chodzi mi czy to jest na jakis wkret, czy jak? Colliee na bank kupisz jakies fajne rzeczy w Kanadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Kamcia juz spi... spacerek zaliczony... Light - a ty wiesz, ze pojawilo mi sie 5 Annek Mikoda... noo ładnie ładnie.. wiecej was nie bylo! lece na kolacyjke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuu no nie dziewczynki ale opuszczamy w pisaniu !!!!!!!!!!!!!!!! u mnie ostatnio nocki nawet fajne.......biore niunie do siebie....tylko czasami sie przebudzi bo smok wypadnie......i raz na mleko ale to juz po 4......tak jak pisalam nie postawilam jej baniek a nie wiem czy te syropki cos pomogly....bo nadal troche kaszle....pojde z nia jutro na kontrole do pediatry to ja obejrzy.... mi na strasznie uciazliwy katar pomogl sudafed...... cos w sprawie moich rodzicow sie ruszylo...nadal nie wiem dokladnie kiedy przyleca ale juz blizej niz dalej........ :) lece bo Weronisia mnie wzywa...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello my nocke tez mielismy super niunia tylko o 5 obudzila sie na cycusia. Teraz pomalu sie zbieram do wyjazdu do Wroclawia do gina. Buziaczki Wszystkiego najlepszego dla półrocznego Bartusia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-no to fajnie że już niedługo spotkasz się z Twoimi bliskimi. Pewnie będzie to dla Was wielkie przeżycie, tym bardziej że jest jeszcze weronisia :-) rudamaxi-no...czas najwyższy wybrać się do tego ginekologa ;-) Light&blue-weszłam na tą stronę nasza-klasa i faktycznie wyskoczyło kilka dziewczyn o tym nazwisku. Twoje nazwisko rodowe to Czerwińska? kar-fajna ta hustawka i napisz (ktoś już oto pytał,ale chyba nie odpowiedziałaś) jak ją się mocuje. My mysleliśmy o takiej stojącej ale ona trochę miejsca zajmuje. A taka podwieszana może byłaby lepsza. dziewczyny nadal się leczą. Wiki chciała iść dzisiaj do przedszkola ,no ale niestety kilka dni musi zostać w domu. Gabi bardzo dzielnie znosi zastrzyki. Zostało jej jeszcze 5 dawek (10 zastrzyków) Na razie nie widzę jakiejś znaczącej poprawy . No ale to w końcu początek kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue a ja Cię znalazłam. Mam nadzieję, że to Ty. Ta huśtawka nazywa się air jumper i jest firmy Jane. Może być montowana do futryny nie grubszej niż 15 cm ani nie cieńszej niż 10 cm. Ma specjalne zabezpieczenie, które zamyka (blokuje) dwa ramiona. Może zdjęcie lepiej to pokaże: http://images29.fotosik.pl/95/5b491d1cea7a61b5med.jpg Dla mnie ten skoczek mógłby być bardziej skoczny tzn tam w środku jest sprężyna, która jest mało sprężysta. Z drugiej strony bałabym się, że dziecko może uderzyć o futrynę gdyby miało tak skakać na boki. Sama nie wiem. Zwróćcie też uwagę, żeby próg w drzwiach nie był cienki a najlepiej, żeby go nie było. Ja mam cienki metalowy i jak nie huśtam Mai a daję jej trochę poskakać to podkładam jej poduszkę, żeby była równa powierzchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobiłam małe zaległości na naszym blogu :-) kar-u mnie ta opcja już odpada ,bo w dużym pokoju nie mam drzwi a co za tym idzie, nie ma też futryny. No a w kuchni czy małym pokoju nie za bardzo chcę. To krzesełko też jest fajne,ale cena już nie za bardzo. Ja mam po wiktorce takie krzesełko drewniane i stolik. Można to składać razem i wtedy jest wyższe siedzisko. Wiktorka używała tego do zabawy:rysowania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas najwyższy ,wiem wiem ale tak jakos mi zawsze zchodzilo ,dobrze ze lekarz troche godziny przyjec to moge spokojnie jechac razem z malutka a nie blakac sie wieczorem z malutka.Ale mam pietra musze wam powiedziec czy wszystko jest ok ale na pewno jest bo innej mozliwosci nie ma. Przez internet poznalam jedna dziewczyne na 19 ma termin porodu i bardzo chcialabym jej pomoc ale nie wiem jak i jak ja pocieszac ,byla teraz na usg i okazalo sie ze jej synus ma 5 torbieli na jednej nereczce:O mam nadzieje ze lekarz cos sknocil i zle odczytal obraz z monitora ja trzymam kciuki i was tez o to prosze by wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z checia bym cos skrobnela na naszym uroczym blogu ale ja nawet nic przeczytac nie moge......strona sie normalnie otwiera.......ale potem nie moge nigdzie kliknac i ten suwak po prawo mi znika :( nie wiem co jest!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka wyściskaj Bartusia od nas! Moja Pszczółka daje mi nieźle popalić. Tylko by chciała być noszona a ja już sił nie mam. Lecę bo mnie wzywa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj My po szczepieniu pszczołka maja ugryzla bartusia poplakal chwilke ale jest oki Kar fajna ta Twoja dzidiza :) ruda lala jak winka? :) Bartek przez pol torej tygodnia przytul 300 gram Jezu na nic niemam czasu. Boze jak widze te dzieci u mnie w szkole to tak mi ich zal, rodzice ich zostawiaja bo sa chore a sa takie kochane, dzisiaj przyszedl do mnie chlopiec z wodoglowiem i pyta sie mnie czy moge zostac jego ciocia az mialam lzy w oczach siedzial ze mna chwile mowil ze mamusia go chyba nie kocha a dodam ze Kamil to 12 dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no Bartus dziekuje za zyczonka jesssooo jak to przelecialo szok wiecie dzisiaj lekarka robila szczepionke Bartkowi i tak sie popatrzyla na zegarek i mowi ooooo juz 8.45 w tym momencie aki mnie sentymen wzial bo Bartus o tej porze przyszedl na swaiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Was tylko poinformuję że Wiktorka jednak tą ospę złapała ....no i jutro znowu do lekarza. Na razie wyszło jej kilka krostek i ma 38,2 st gorączki. No i bierze antybiotyk . Nie wiem czy to nie za dużo.... ciekawe czy Gabi też się zarazi :-( wolałabym nie...na razie....no ale to nie koncert życzeń.... zuzanka-podziwiam Cię że pracujesz w takim miejscu. Ja nie wiem czy dałabym radę. Pewnie codziennie ryczałabym z żalu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh izawik nie raz mi sie lzy kraja w oczach, jest tam taka dziewczyna ma 17 lat i ez przyhodzi do mnie rodzice ja zostawili i przynosi mi codziennie gazete i mowi ze w tej gazecie jest jej maz, ze pisze z nim smsy i mi je czyta a wiecie jaka jest sliczna jej brat tez tam jest ma padaczke i usposledzenie w stopni lekkim za raki ida do zakladu zamknietego musze miec zawsze kogos przy sobie nie dadza sobie rady w zyciu, niektore dzieci w wieku 15 lat sa przysfajane do zycia ale nie zawsze da sie to zrobic i laduja w domach pomocy spolecznej. Izawik zdrowka dla Wikusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Od nas również moc najlepszych zyczonek dla Bartosza. Ja Wam tylko powiem,ze moja kolezanka pracuje w podobnym zakładzie jako opiekunka i to jest dopiero przerabane:-( Jak opowiadała mi historie z pracy jeszcze jak byłam w ciazy to za kazdym razem modliłam sie zeby Bartek był zdrowy!!! Izawik, ja Ci naprawde współczuje. Domyslam sie,ze chyba tracisz juz nadzieje, ze dziewczynki wreszcie wyzdrowieja ale bedzie dobrze i to niedługo ZOBACZYSZ!!!!! A ja juz wiem, ktora Ania na naszej klasie to nasza Light Blue-poznałam po zdjeciu slubnym i Karolce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak weszłam na profil Ani to widze,ze Ameryki nie odkryłam i co niektóre z Was juz mnie wyprzedziły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×