Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hehe jak mialam 19 lat:) Ale sie ciesze byl facet i w srode przychodzi ,wiec moj ogrod czeka mala demolka ale mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie super bo facet umie czynic cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane... od wczoraj chodze jak zombi...miałam nie siadac do kompa, ale jakos nie wytrzymałam! w sobote miałam gosci, i biedaki zasiedzili sie do 3 nad ranem...a Kamcia oczywiscie wstala o 6..wiec sobie nie pospałam w niedziele...moj G lezał do 15 i leczył kacora, a ja nie zastanawiałam sie dlugo i pojechałam do mojej cioci, i cioci Kamili, o 2 miesiaczki mlodszej od niej... wywiozłam wielki wor ciuszków i zrobiło sie jakos luzniej w szafce Kami..chyba trzeba wybrac sie na jakies zakupy! Rudamaxi - bomba zdjecie... fryzury, ciuchy,...ech mozna teraz sie posmiac... niestety z mojej kmlasy, mojego rocznika nie ma nikogo...w podstwówce ani z liceum...co jakis czas zagladam i czekam, az jakas zblakana dusza sie wpisze... Kohanah..witaj z powrotem... no no no i oczywiscie w ramach dluuugiej nieobecnosci przeslij jakies fotki swojego Bejbika... Izawik - bidulko jak mi szkoda twoich coreczek... ale jak każda choroba szybko minie i o niej szybko zapomnicie... buziaki dla was Chyba jednak nie wytrzymam za dlugo przed kompem...ide sie popluskac i chyba sie poloze wczesniej! buziole dla was... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment, Aga napisala wlasnie w smsie, ze jest juz w Londynie i kazala wszystkich pozdrowic. Jutro was doczytam i sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobryyyyyyyyy!!!wsatawac kochane ..zapowiada sie piekna pogodaaa Kacperek sobie smacznie spi , a Matełko lataa po calej macie w kołko rudamaxi uwiewrz ze ja tez najpierw zrozumialam ze jestes w ciazy pozniej dopierooo rozjasnilo mnie ja popijam kawkeee:)pysznaa z z mlekiem:) musze zaraz kupic jakis spiworek na to pierwsze siedzenie wwozkuu justaaa brawa dla tatusiaa , moj Ł osttanioo tez robii ogromniastee postepuu z facetami trzeba jak z dzieciakami , chwalic , glaskac po glowcee ech ci facecii::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stooo lat dla naszej Mani:) zdrowka malenkaa:) oraz stoo latek dla Szymonaa Justyy rosnijcie zdrowoo bobaskiii ech jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat i jeszcze dłużej dla Mani i Szymonka. Dużo uśmiechu i samych wspaniałych doświadczeń...👄 🌻👄 🌻👄 🌻👄 🌻👄 🌻👄 🌻👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo miłości i samych dobrych ludzi dookoła dla Mani i Szymka 🌼 No i oczywiścia misiaczków, buziaczków i cukiereczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula dziekuje wszystkim ciocteczkom za pamięć i za takie słodkie zyczenia:) Aktualnie oglada mini mini bo mamusia ma 39 stopni goraczki i cieknie jej z nosa i robi wszystko zeby nie zblizac sie do corci... Choc sama nei wierze w to ze sie nie zarazi bo Filip ma grype... kurcze no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja manke ubieram w kurtke i spodnie na spioszki albo w kombinezon welurowy taki grubszy na body i tak ja woze bez zadnych spiworków i kocyków u nas ejszcze nie ma jakiegos strasznego zimna tylko taka plucha i szaruga... co do zeba to ci nie pomoge bo nie mamy ani jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo całusków i uścisków dla naszych następnych półroczniaczków: Szymka i Mani :-D Oby dalej zdrowo rosły ku radości nablizszych :-) Jejuś, jak ja się cieszę :-D Gabunia dostala rano ostatni zastrzyk !! hurra. Naprawdę zniosła to dzielnie. Wczoraj i dzisiaj już nawet nie płakała :-) Jutro pójdziemy zbadać czy już z nią wszystko w porządku. Wiktorka też już wraca do zdrowia. Najgorsze już chyba za nami. Od wczoraj nie wychodzą już nowe krostki :-) A do tego przyjeżdża do mnie mama na kilka dni więc w końcu będę mogła wyjść i zrobić jakieś porządne zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na momencik wpadlam do Was....bo niunia spi a ja lece cos zjesc i posprzatac...mam nadzieje ze troche pospi bo w nocy nie bardzo spala.....wiercila sie tak jakby sie nie mogla ulozyc...nie wiem co sie dzieje.... caluski dla solenizantow.... zmykam... do potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa teraz powinny wyjść górne jedynki U nas jest 14 stopni i ja woże Maję w śpiworku ale nie ubieram jej rajstopek. Iza cieszę się, że dałyście radę chorobom. Oby tak dalej. A ja zostałam sama do piątku bo mój mąż pojechał służbowo do Polski. Mam wreszcie komputer tylko dla siebie :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... wszystkiego slodkiego dzieciaczki!! kurcze, czytam was, jak ciepło ubieracie dzieci na spacerki i chyba ja przesadzam... moja Kamci ma rajstopki i spodnie i butki...nie myslałam jeszcze o spiworku bo ona i tak chce ciagle siedziec na raczkach, wiec nie wiem czy zdałby egzamin.... Aga25 - ciesze sie ze juz jestes na miejscu...czekam na relacje... wracam do pracy... chociaz dzisiaj mam luzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Marysi i Szymonka wszystkiego najlepszego,by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego by rodzice skutecznie chronili was przed zawistnymi ludzmi i dawali wam tyle milosci byscie potrafili potem przelac te milosc takze na innych ludzi. Ok dziewczyny przepraszam bardzo ,obiecuje ze zanim wysle wiadomosc to przeczytam ja dwa razy:PAle z ta ciaza u mnie to bylby chyba cud:D Dzisiaj przyszedl wozeczek,jest troszke ciemniejszy niz na fotce ale jest czaderski,i bardzo leciutki jak bedziemy isc po Konradka to go wypróbujemy:) Moja malutka jeszcze nie jezdzi ani w spiworku ani w kombinezonie.Dzisiaj ma rajtuzki body z dlugim rekawkiem bluzeczka sukienka .plaszczyk jesienny i czapa i przykrylam ja tylko kocykiem. Moja królewna od przedwczoraj potrafi wreszcie odwrocic sie na plecki z brzusia i ma teraz radoche bo zwiedza tak caly pokoj,a jaka ma przy tym radoche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto latek dla dzisiejszych solenizatnow !!! Jak ten czas szybko leci , ani sie nie obejrzymy a maluchy beda chodzic ... do szkoly heh ! u nas leje dzis od rana ale moze to i lepiej , bo przeziebiona jestem i przynajmniej nie mam wyrzutow sumienia ze Tygrysa na spacer nie wezme . Napisze Wam tak tylko w skrocie : ze slub wypadl naprawde cudnie , tak jak sobie wymarzylam , pogoda dopisala , zar lal sie z nieba wiec pospacerowalismy nawet po gorkach troszke , Tygrys nie mogl sie jednak przystosowac , mial problemy z zasypianiem wiec nie zostalismy dluzej , jak planowalismy Ale trudno , nie my jestesmy najwazniejsi ( juz nie teraz heh ) Tak wiec jestem juz teraz MEZATKA ah jak to brzmi ! Wydawalo mi sie , ze niczego ten papier nie zmieni , bo i tak jestesmy ze soba 7i pol roku ale powiem wam , ze sie mylilam - obraczka na palcu wiele zmienia ( szczegolnie pryzmat patrzenia w przyszlosc ) W POlsce wynudzilam sie za wszystkie czasy i odpoczelam porzadnie Babcie i Dziadkowie wyrywali sobie Tygryska z rak , wiec bywalo tak ze widywalam swojego synka tylko w czasie przekazywania go sobie od jednych do drugich ... ale coz ten nalezal im sie czas z wnukiem A teraz juz kupilismy bilety na Boze Narodzenie wiec juz wkrotce polecimy tam znow ( 17 grudnia ) Widze , ze kolejna forumowiczka zawitala w Londynie ... jesli mozna wiedziec to gdzie dokladnie ? Nie bede si enarzucac , ale moze jak juz walizki zostana rozpakowane i maz sie nacieszy ... jakies male spotkanie na dietetyczne ciacho ? A Flowerska o ile dobrze doczytalam znow sie przeprowadzila ? MOzna wiedziec gdzie ? Nam tez szykuje sie kolejna zmiana mieszkania , choc moze uda nam sie odlozyc to na wiosne . Narazie zamieszkal z nami przyjaciel mojego meza irlandczyk ... wiec jest wesolo ... ok narazie znikam moze zdarze rozwiesic pranie i wypic jakas kawke zanim Tygrys wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo mamuski Fakt leje potwornie i przez to Tomus ma diabelski humorek. Nudzi go wszystko, przyzwyczail sie do spacerkow, hustawek jak bylo cieplo i teraz w domu go roznosi. Przesle Wam pozniej kilka nowych fotek mojego rozrabiaki. Wczoraj minely nam z moim M dwa lata od slubu. Skromne obchody urzadzilismy juz w niedziele ale wczoraj tez bylo milutko. Co do ubran i spiworkow to zupelnie nie wiem jakie ciuszki kupic Tomkowi do Polski, nie wiadomo jak bedzie na Wszystkich Swietych. Tutaj narazie bylo na tyle cieplo ze chodzil tylko w bodziaku spodniach i bluzie z kapturkiem. Sylwia, niestety fotka, ktora wyslalas mailem sie nie otwiera, wysylaj jeszcze raz i wiecej. Mam nadzieje, ze Antos rosnie i ma sie dobrze. A przeprowadzilismy sie calkiem niedaleko, nadal jestem na Enfield. Tylko marzy mi sie juz urzadzic wszystko na ostatni guzik a wciaz brak czasu na dokonczenie tej przeprowadzki. Aga przyjechala w sobote ale ona chyba gdzies w rejonach poludniowo wschodniego Londynu, nie wiem dokladnie. Jak bedzie miec neta na pewno da znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie wiem co sie stalo ale czesc zyczen mi zjadlo:( a wiec jeszcze raz Flowerska zycze wam samych cudownych chwil w malzenstwie by promienie waszej milosci potrafily rozproszyc zanim nadejda czarne chmury nad wami,wszystkiego najlepszego zycze tobie i twojemu mezowi jak najwiecej rocznic malzenskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu flowerska🌻 Jutro moja mała konczy pol roku...Jak to przeminelo szybko... Michalina już zdrowa,chodzimy na spacerki.Chyba wychodza kolejne zabki,bo bardzo marudna jest.No i wreszcie stabilnie usiadla! musze sie pilnie rozejrzec za krzeselkiem... Rudamaxi-mozesz pokazac jakies zdjecia tego wozka? bo caly czas mnie kusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz posylam fotki ponownie mam nadzieje ze sie beda otwierac z tym poludniowo-wschdnim Londynem to moze byc problem ... jakby nie bylo ot kawal drogi heh swoja droga slyszalam ze po drugiej stronie Tamizy jest ladniej i sa bielsze dzielnice ale juz zapozno zeby sie z tymi wszystkimi tobolami przenosic taki kawal drogi , no i Tygrys nie bedzie zadowolony ... wiec tez pewnie przeniesiemy sie w obrebie Harringay , choc Enfield tez jest piekne Antek tez marudny podczas deszczowej pogody a do tego nie da sie polozyc ani posadzic w bujaczku , bo dziadkowie i babcie przywyczaili go przez te 2 miesiace do noszenia na raczkach wiec teraz mam maly problem i sprawde do naprostowania Musze go nauczyc ze nie zawsze mam czas go nosic ... oczywiscie narazie to czas lez i grymasow ... bo jak to do tej pory go wszyscy nosili a teraz nie glowa wiec boli mnie non stop od tych jego grymasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdjecia obejrzalam bez problemu:) Coliee ja mam tylko zwykly aparat:( wiec dopiero jak wypstrykam klisze to bede mogla sie pochwalic a mam dopiero jedno zdjecie na kliszy pstrykniete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×