Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

aa i ja jeszcze jak mam teraz cieplo w domu to trzymam malą w samym body bez skarpetek nawet i wtedy mniej sie poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, żeby Maja coś piła a nie tylko moje mleko. Może soczek marchwiowy jej podam bo marchew uwielbia. A czarnych kupek to ona jeszcze nie miała i nie wiem o czym to może świadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski... pocenie sie małej też przerabiam...raz bardziej raz mniej... Wypytywałam lekarkę, ale po jej ogledzinach wszystko jest dobrze...tak samo jak Izawik - takijej urok.. Dzisiaj jest taaaka piekna pogoda, a moja Kamcia dostała strasznego kataru w czwartekw nocy, wczoraj nie przeszedl i dzisiaj zauwazylam ze zaczyna miec chrypke.. Musiamy siedziec w domu, nie chce jej jeszcze bardzie doprawic. Smaruje jej pod noskiem masc majerankowa i ladnie katar splywa, ale po paru chwilach jak masc sobie wytrze, znowu zatyka jej sie nosek... krople nie pomagaja...a na sam widok aspiratora czy kropli dostaje szalu..rzuca sie, krzyczy i wygina.... Wczoraj kupilam pulax baby i posmarowałam jej stopy...wiem wiem ze ta masc jest od 7 miesiaca, ale chyba jak posmaruje stopy nic sie nie stanie. Na szczescie nie ma goraczki, bo gdyby ja miala juz dawno siedzialabym u jakiegos dyzurnego lekarza... Kamila - ty sie ciesz ze nic ci sie nie stalo.... Izawik - moja Kamcia tez miala i czasem ma takie plastelinowe kupki... jest na cycku i na butli....wydaje mi sie ze takie problemy z kupka, a przy tym zaparcia sa od np: zupek, deserkow czy innych specyfikow...moze moja Kamcia jeszcze nie dojrzała do jedzenia np: zupki jarzynowej...wiec jej odstawilam...i juz bylo lepiej... ale sprawdz to przy najblizszej okazji u lekarza... Ide szykowac jakis obiadek póki Kamcia spi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika tym pulmex baby mozesz spokojnie posmarowac jej plecki i klatke piersiowa.....lekarz mi pozwolila...ja smarowalam i nic Weronisi nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pomylilam sie i wstawilam nie to zdjecie ktore mialam wstawic hehe dopiero teraz zobaczylam.... posmaruje jej na noc klatke piersiowa, zeby lepiej jej sie oddychalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik domyslam s eo jakiej chorobie myslisz.ja mialam podobnie wyczytalam gdzies objawy i wszystko mi sie zgadzalo -strasznie sie denerowwalalm-powiedzialam lekarce i wcale mnie ni wysmaila co mnie jeszce bardziej wystraszylo.Dala skierowania na odpowiedne badania i wyszlo ze wszystko jest ok.Najlepiej wszystko sprwdzic i nie denerowac si ena zapas.A swoja droga obiecalam sobie ze wiecej o takich chorobach nie czytam.Moja corcia tez robi takie kupy-mysle ze to od deserkow i zupek.Ja wogole wprowadzam wszystko bardzo ostroznie bo wydaj emi sie ze mala niezbyd dobrze znosi wszelkie nowosci chociaz ma juz 6 i pol miesiaca.Daje jej jabluszko ,zupke marchewkowa a ostatnio tylko zupke z krolika. Troche mi jej szkoda bo mam dwie szafki roznych zupek i deserkow ale jak tylko daje cos nowego to wydaje mi sie ze ma wiksze problemy z brzuszkiem,kupka i takie tam.Wec ciagle wracam do tego co sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie odzywam... Przyznam od razu,ze przeczytaam pobieznie, zdjec ten nie obejrzaam wszystkich, wiec marna ze mnie teraz towarzyszka rozmów;-( Dzieki Ewelina za przekazanie tych ograniczonych wiadomosci ode mnie;-) MIeszkam na Lewisham. Duzo to rózniastych narodwosci;-) w tym Polaków, mam juz kilka kolezanek poznanych w parku:-) ale wszwdzie za to blisko,tesknie za domem- to chyba normalne. Bartek znios wszystko bardzo dobrze. Tata nie bardzo wie jak sie nim zajmowac, ale sie uczy. Czas mamy ograniczony, bo Jarka praktycznie nia ma w domu, ale od poniedzialku ma urlop:-) 21;-) Kohannah, fajnie e sie odezwalas:-) Dziewczyny moj nowy numer jest na naszej klasie, nie pamietam go a wasnie pada mi bateria:-( Co do pocenia to Bartek poci sie latem przy jedzeniu, no i w upay pociy mu sie stópki;-) Boze nie wiem co pisac, bo mam takie zalegosci,ze szok! Pozdrawiam Was wszystki i dzieciaczki oczywiscie tez!!! Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze u ciebie ok aga:) Maja jest przesliczna kar:)Slodziutko wyglada jak tak sie smieje\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, dziewczynki! Dzięki za pamięć izawik i kar. Wróciłam do pracy w czwartek i jakoś tak nagle zabrakło mi czasu na cokolwiek... Milenka zostaje u babci (czyt. teściowej) - a ona średnio sobie narazie radzi. W pierwszy dzień jak wróciłam z pracy Milenka darła sie jak opętana. Okazało się, że babcia nie potrafiła jej nakarmić i Milenka była od kilku godzin głodna!!! Po tym odechciało mi się wszystkiego. No ale wczoraj było już dużo lepiej...jakoś to będzie. Aga - super, że u Ciebie ok. Izawik - nieciekawie to wygląda, tak jak rudamaxi, radziłabym skonsultować to z innym lekarzem. Kar*25 - superanckie zdjęcia. A Twój pies jest gigantyczny - PIĘKNY!!! Maja bardzo podobna do brata. A Ty się nic nie zmieniłaś. Doroteczka - pięknie razem wyglądacie z Weronisią... Najserdeczniejsze życzenia dla Agatki z okazji ukończenia 6 miesiąca 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję a zwłaszcza rudej lali, że mnie odmłodziła o 3 lata :) Niestety piesej już odszedł. Duże psy podobno tak mają :-( I oczywiście ja też się przyłączam do życzeń. Aniu ucałuj Agatkę od nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Właśnie zauważyłam na skrzynce nowsze zdjęcia DOroteczki, a właściwie Weronisi - ślicznie się śmieje i Evaniki - a Ci Panowie, to kto? Adoratorzy mamusi czy Kamy? Fajna z niej laseczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - dzieki za rade z posmarowaniem Kamci pulamxem po klatce! Oddycha jej sie latwo i ladnie spi! Ruda lala...pomylilam fotki...ech jak zobaczylam co mi sie zalaczylo bylam zla na siebie... heheh... Adoratorzy... moj brat.. aaa fotki poszly nie te ktore mialy pojsc... moze nastepnym razem je zalacze... ech.. mam problemy z kompem, nie chce sie wylaczac, musze go chyba ze cztery razy restarowac po wlaczeniu...programy mi sie wieszaja... i wlasnie przez to ze mi sie wieszaja nie moge przegladac fotek.. ech jutro, najpozniej w poniedziałek czeka nas format! Kar przesliczny pies.... A Majka...sliczna dzieczyna.. i wyglada na wiecej niz ma w rzeczywistosci...bedzie wysoka kobita!! Synek, hmm super facet.... aaa ty w latach mlodzieńczych - niepodobna do siebie... Aga 25 - wielkie buziaki dla was... Cieszę sie ze wszystko sie wam układa.. Ide sie popluskac i wygrzac w wannie bo czuje, ze zaczyna lapac mnie jakies chorobsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze nikogo dzisiaj nie było?? kar-super zdjęcia, a pies naprawdę wieeeelki :-D Na tym zdjęciu z dzieciństwa to brat? Który? evanikaa- nie dostałam zdjęć więc się o nie upominam ;-) ruda_lala-zamierzam jutro skontaktowac się z tymi co trzeba i zrobie badania Gabrysi chociażby ze względu na mój spokój... u nas dzisiaj pięknie swieci słońe ale nie możemy sobie pozwolić na rodzinny soacer bo Wiki jeszcze nie wychodzi na dwór...Pójdzie tylko połowa rodziny czyli Gabrysia ze mną lub tatą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam o mukowiscydozie ale dzisiaj Gabi zrobiła normalną kupkę i zaczynam mysleć że chyba niepotrzebnie się tak martwię.....nie ma jak przewrażliwione matki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-fajnie że się odezwałaś? macie już net? jak się odnajdujesz w nowym środowisku? wiemy że masz już kolezanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jestem uteściów wiec wpadłam tylko na chwilke zeby wam sie pochwalić. Pisałam juz że Maniula ma ząbka- dolną prawa jedynke... no to dzis zagladam do buzi i co widze? dolna lewa jedynka tez juz jest! Wyszły jej dwa zeby naraz!!! Juz wcale się niedziwie ze tak strasznie płakała i nawet dostała biegunki!!! Pozdrawiam wszystkich. Aga fajnie ze sie odezwałaś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani gratulujemy ząbka! a nawet dwóch! Iza to jest mój młodszy brat M U nas była dzisiaj opiekunka a my czmychnęliśmy sami na kawę a potem do kina. Jak fajnie! A i najważniejsze Kuba jest zachwycony, że pani przedszkolanka do niego przychodzi a Maja no cóż-najważniejsze, że nie płakała. Nie było nas tylko 3 godziny. Dzisiaj pół roczku kończy Karolinka od margolci więc przesyłamy buziaki dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle po ogien wpadam , o tej poznej porze ... Zdjec Doroteczki nie dostalam , a pieknei prosze !!! Moze jeszcze dostane . MaMani - gratuluje zabka ... heh zabkow !!! Az si eboje tej biegunki i wszystkiego innego ... Antek jest taki wrazliwy ! Wiem ze przejdzie to i zapomni o bolu ... jednak sie martwie . Aga - ciesze sie ze jestes juz szczesliwie w Ladku i masz nowe znajome , mieszkasz spory kawalek ode mnie i Eweliny , heh ... ale coz , moze jakos zbierzemy sie na wycieczke i uda nam si ewspolna kawka jak juz si erozpakujesz . Narazie zycze milego przystosowania do nowych klimatow . No wiec zmykam spac , bo padam z nog Dobranoc , slodkich snow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wstawac :) My juz na nogach od 5.30 :) alez rano bylo zimno... wyszlam na chwilke na dwór zeby wypuścić psiaka z garazu i jejku przymrozek był - 4 stopnie!! Juz musze chyba wziasc psa do piwnicy bo w garazu mi biedaczek zamarznie ... Maniula znów dziś nie w sosie. Narazie sie bawi ale okolo 8 dostawala histerii- oczy sie same zamykaly a dziecko spac nie chcialo mimo ze kołysałam lulalam na rekach wozilam w wózku- nic nie pomagalo... wkoncu padła taka uplakana :( No ale juz wstala radosna i zaraz idziemy jesc zupe- w nocym krzeselku. Ciekawe widowisko bedzie bo ostatnio znów nic poza mlekiem jest nie papu. Wczoraj wmuszalam w nia takie zeskrobane lyzeczka jablko to zjadlą moze dwie male łyzeczki a potem zaczeła krzyczec. Moje dziecko to wyjatkowy niejadek jesli chodzi o cokolwiek innego niz mleko i picie herbaty... moze przyjdzie czas ze sie wezmie za jedzenie no nic musze próbowac :) No to teraz dziewczyny bedziecie mogły sie spotkac :) choc powiem wam ze Kraków w porownaniu do Londynu jest malutki a my z Nicolą nadal sie nie widziałysmy :P wiec z tym spotykaniem to roznie bywa :) Buziaki dla was 🌼 i maluszków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tomus mi sie rozchorowal, narazie to sam katar ale wiecie dobrze, ze dla takigo maluszka to najgorsze. Idziemy po poludniu do lekarza, ale z katarem to wiadomo, moze poradzi chociaz jak mu ulzyc w nocy. Az mam biegunke z tego wszystkiego. A tak sie cieszylam, ze do tej pory byl spokoj z chorowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×