Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Light co jest w tym pierwszym pliku Agatka.doc , bo nie chce mi sie otworzyc ten mandacik to zarobil moj mezulek, ja nie mam prawka i moze to i lepiej hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem by mi sie przydalo ale nie wyobrazam sobie siebie za kolkiem, stwarzalabym tylko zagrozenie dla innych :) mail rozeslany dalej Tomi idzie sie kapac , chyba mu troche pomoge ;) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika jeszcze raz dziękuje 🌻😘 Ja o prawku tez tak myslałam, ze jak juz je bede miała to trzeba bedzie sadzic gumowe drzewa, ale jak na razie to 1 raz wjechałam (za nm miałam prawo jazdy) w skrzynki na listy. No kurde wpadłam w poslizg :D nooooooo Łomatko ile moj (wtedy) chłopak musiał się nasłuchac ze listonosz nie ma gdzie poczty wrzucac i musiał te skrzynki naprostowywac a samochód się wyklepało i dalej jeździłam :P I ja uciekam się myc. Karolinka już zasneła Do jutra A na 1 lutego zarejestrowałam sie do gina. Chyba czas zrobic cytologie. A poza tym, coś cały czas mnie jeszcze tam pobolewa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa zrobiłam na kolację tę sałatkę i była przepyszna. A mój mąż jak się nią zachwycał!!!! Polecam bo nie dość, że pyszna to jeszcze szybka do zrobienia. Ja dodałam 2 pojedyncze piersi i pół kapusty pekińskiej a do tego bagietka na ciepło. Czy jest jeszcze ktoś kto karmi piersią? Jeśli tak to ile razy w ciągu dnia? Moja Maja znowu słabo jadła i jej głównym posiłkiem był dzisiaj cycuś. Aż się boję, że powiela się historia taka jak z synkiem, czyli nic innego nie chciał tylko cycuś. Od jutra chciałabym karmić ją tylko raz dziennie bo co ja robię jak nic nie je? Daję jej pierś żeby z głodu nie umarła :-) Sama jestem sobie winna... wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jar czemu jestes winna??? Przestan!!! Maja nie chce nic innego jesc to w trosce o nia dajesz cyca. Moj bartek z kolei nie chce pic mleka, ale co moge na to poradzic??? Tez mnie to martwi, ale jakos przezyjemy obydwoje:-) Ja tez robilam dzis salatke, ale bez przyprawy, bo nigdzie nie kupilam. Nie mialam tez specjalnie czasu na latanie po sklepach, bo Jarek zostal z Bartkiem a on troche ruchowo ograniczony:-( Wersja bez przyprawy tez byla pyszna:-) Margolcia robilam dzis lane kluseczki:-) Bartek zjadl cala miseczke, ale nastepnym razem dam mniej wody, bo dzis za duzo bylo:-) Light superowy wozek, choc widze ze Karola w nim taka szczesliwa jak Bartek w swoim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... łoo swietnie was czytac... Kar ja karmie jeszcze cycusiem - ale tak wychodzi, ze tylko w nocy. Czasem po wieczornej kaszcze, a tak prawie co 2 -3 godziny w nocy. A w ciagu dnia jestem jak zombi. Ciesze sie, ze salatka smakowala! Mam jeszcze jedna - mega szybka do zrobienia - doslownie 5 minut! Seler, fasola czerwona, kukurydza i groszek - wszystko z puszki, do tego szynka drobiowa drobno pokrojona, majonez i przyprawy! Bomba! Light - ty to pirat drogowy jestes!! Odpukac - mam prawko juz pare dobrych lat i nie zalapalam jeszcze zadnego mandatu...ale ja jestem panikara i chyba zaczelabym policjanta na listosc brac..hehe Spacerowka swietna...aaa balaganu nie widac - spoko! Izawik - w koncu doczekacie sie tego zabiegu! A Kamcia od paru dni ma katar - i to taki okropny, ze nie idzie wytrzymac. Najgorsze sa noce bo ciagle sie wybudza przez zapchany nos! Aga jak masz ochote zrobi ci paczuszke z polskimi specjalami łacznie z przyprawa do gyros i przesle....powiedz tylko kiedy!! A co sie stalo Jarkowi, jaki wypadek?? Doroteczka - ja ubieram Kamcie w kombinezon i okrywam nozki kocykiem. Raz nie okrylam i miala chlodne stopy! A jak ma spodnie i rajstopki tez jest kocyk! Aga - jak czytalam cie wczesniej smialam sie, ze w styczniu jest 10 stopni na plusie, a pozniej w wiadomosciach podawali prognoze pogody i widze, a jutro ma byc u nas 10 st. Przesada - do czego to doszlo zeby w styczniu bylo tak cieplo. Aaa i co najwazniejsze z dzisiejszego dnia - Kama zrobila pierwsze kroki - raczkujac. Komicznie to wygladalo, stawiala dlon, chwile sie zastanawiala i przesuwala noge...chciala zrobic to szybciej to upadala...moja kochana! aaa to Kamcia w naszej nowej bryce... poki co jezdzi nia po domu! i proba raczkowania tylko ja faktycznie musze ostrzec was przed moim balaganem..hehe http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/915b65a8fa84bff7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5caec66ae7d767b7.html aaa teraz lece ogladac 4400 - ja za dobrych czasow z okresu ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa. pakuj i wysylaj:-) czekam;-) Buziaki dla Kamci za to raczkowanie!!! A spacerowka fajowa i ma kola skrecane, bo ja myslalam,ze nie ma. Ogladalam kiedys identyczna jak ta Wasza ale wlasnie kola nie byly skretne. Sliczna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skleroze... Jarkowi na noge spadla mosiezna plyta i ma zlamane dwa palce u nogi;-) To nie jest nic nowego, bo on niestety co jakis czas ma cos zlamane:-( Siedzi w domu i udaje,ze jest obloznie chory, co nie przeszkadza mu co jakis czas latac na dwor na faje;-) Balaganu nie widzilam ani u Evaniki ani u Light:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa to ja juz widze,ze cos z tymi wozkami namieszalam! Ten ktory masz widzialam tylko w necie, jak latem robilam to cale zamieszanie z wozkami, bo podobal mi sie wlasnie Walker i Sprint z baby design, ale nigdzie nie moglam zobaczyc go na zywo. Tyle,ze ja ostatnio caly czas myslalam,ze kupilas Coneco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh...Aga kazdy facet panikuje...katar moze byc dla nich powodem do narzekania i marudzenia, a zlamane dwa palce!! uuu wyobrazam sobie! no coz ma teraz 2 dzieciakow w domu! Jak spakowac ci paczuszke?? heh.. kielbase tez wrzucić?? Ciesze sie, ze juz jutro mamy piatek - bo padam ze zmeczenie. W dodatku mam zapierdziel w pracy i nie wiem w co wlozyc rece! Zrobilam dzisiaj kolejna salateczke z kurczaka wedzonego! Taka szybka na kanapki, ale tez pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga kupilabym coneco - ale w tej mojej wiosce ni bylo wyboru. Pojechalam do Szczecina a tam - powalily mnie ceny! Lezalam powalona az mie Grzesiek ocucil i pokazal wlasnie ten wozek -wzielam bez zastanowienia. Ten stary wkladam do komisu w lutym! Zawsze to pare groszy bedzie dla Kamci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa i dobrze zrobilas, bo wozeczek super. A ja wlasnie poszukalam Twojego wpisu odnonie spacerowek i byly tam dwa linki, i ja gapa tylko Coneco zuwazylam stad moja pomylka. Ten Twoj juz oczywiscie tez widzialam na zywo tyle,ze jak juz mi nie byl mi potrzebny, jak lecialam do Londynu dziewczyna miala ze soba na lotnisku;-) I zalowalam wtedy,ze nie kupilam go tylko Graco;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPEEER sa te wasze spacerowki.... tak szukam i szukam na ktorej stronie jest ten przepis na te kluseczki znalezc nie moge...pomocy.....moze ktoras z was wie gdzie to bylo...bo ide spac juz mi sie znudzilo... dobranoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dla Ciebie, cobys sie juz nie meczyla;-) 15.01.2008] 22:22 margolcia1 aga nie to nie smaki kaszki w nawiasie napisałam co jeszcze o danej godzinie przygotowuję Karolinie. Bardzo polubiła te lane kluseczki a robię je tak : W kubeczku mieszam żółtko z mąką i odrobiną wody, konsystencja musi być dosyć żadka. To wlewam do gotującej się wody, mieszam i gotuję jeszcze chwilę. Odstawiam i sobie stygnie. Drobno kroję szyneczkę (ja Karolinie narazie podaję taką swojską bo mam od mamy) i mieszam to razem. Doprawiam do smaku odrobiną soli. Naprawdę smaczne Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
Kar, ja też nadal karmię piersią i to dość często, głównie jednak w nocy 3-4 razy. Jestem chronicznie niewyspana z tego powodu, ale trudno. Moja Niunia jak tylko zobaczy mnie w drzwiach jak wracam z pracy, od razu wyciąga rączki żeby ją wziąść i odsłania mi bluzkę. Od razu wiadomo że nie liczy się nic innego oprócz tego, że ona natychmiast musi dostać cycusia :) Ja nie mam nic przeciwko, bo często zdarza mi się że mleko samo poleci zanim dojadę dodomu a np nie mam jak odciągnąć w pracy, w południe. Potem do wieczora lubi sobie popić od czasu do czasu zamiast soczku, więc jej nie ograniczam. Chciałabym ją karmić, a raczej poić :) tak do lata. Potem zaczniemy stopniowe odstawianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) te ubranka to juz chyba za male na nasze szkrabiki :) Wczoraj odebralam kolejne badania moczy Maniusi i znów jest jalowy. teraz mam juz pewnosc ze ona nie miala zadnejbakteri w moczu!!! Niepotrzebnie ja meczyli i dawali antybiotyki :(:( Poprostu źle pobierany byl mocz! Woreczek miala zaklądany na 2-3 godz jak sie odklejal to pielegniarki tylko go przyklepywaly i miala ten sam woreczek dalej! Zebrali wraz z moczem bakterie ze skóry i z odbytu i dlatego wyniki byly takie zle! Ja w domu nie umialam jej złapac sików do tgo woreczka wiec wydenzyfekowalam nocniczek i ja na nim posadzilam i od kad tak pobieram jej mocz do badan to jest jalowy! pozdrawiam was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka , nasze dzieciaczki w te ciuszki juz by sie nie wcisnely Mamani szkoda mi Twojej niuni no i Ciebie. Manie niepotrzebnie meczyli a Ty niepotrzebnie sie denerwowalas ale najwazniejsze ze juz jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przywitam :) 😘 Karolinka śpi a ja prasowałam, ale zjarało mi się żelazko(czy żelasko?) I mój mąż robi wewnętrzne oględziny co się stało :D MaMani ucałuj Maniulkę 😘 Mam zamiar iść z Karolcią na spacer a ona śpi. No, ale dzisiaj wojowała już od 6. Na obiad ma dzisiaj brukselkową. To tyle na tę chwilę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nareszcie się dorwałam do kompa :) wasze dzieciaczki są naprawdę fajniutkie :D mnie najbardziej cieszy to, że mała teraz bardzo dużo się uczy a najważniejsze źe 2 dni temu zaczęła raczkować do przodu coprawda narazie jeszcze powoli i niepewnie ale idzie do przodu. mamani pobieranie moczu do badania mikrobiologicznego powinno się robić przez cewnik w jałowych warunkach, inaczej wynik nie jest wiarygodny. przepis na sałatkę wydaje się być bardzo fajny, więc ja też dzisiaj ją zrobię o ile ida mi się dotrzeć do sklepu - bo u nas od rana pada deszcz brrrrrrrrrrrrrr....... light - zdawaj proszę na bierząco relację z kapsułkowej diety kapuścianej, bo też się zastanawiam nad nią - bo zwykła dieta kapuściana mi nie pasowała z wiadomego powodu ;) śmigam troszkę ogarnąć mieszkanko póki mała śpi... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Sto lat mnie tu nie było.Miałam urwanie głowy.Marcel miał zapalenie oskrzeli.Dostawał przez tydzień zastrzyki.Zaczęło się w Sylwestra.Także w Nowy Rok weszliśmy z chorobą :( Po pierwsze-wielkie gratulacje dla Mamani:) A tak na marginesie-nie wiem czy pobierałas mocz do badania ogólnego czy do posiewu.Bo do posiewu te woreczki wogóle się nie nadają.Jak było podejrzenie u Marcelka refluksu to nefrolog poleciła nam pobierać mocz do takiego szklanego pojemniczka z płytką.Dziecko sika na tą płytkę z dwóch stron.Dzień wczesniej smarujesz dziecku okolice cewki riwanolem żeby odkazić.Szybko i bez nerwów.Tą płytkę ja za darmo dostałam w laboratorium bakteriologicznym.Poszłam i powiedziałam,że mam małe dziecko i babki od razu mi dały ten pojemnik. Kar-ja nadal karmię piersią.marcel przed chorobą już prawie jej nie chciał,ale jak zachorował to chciał tyklo pierś.Teraz karmię go 3 razy w ciągu dnia.W nocy różnie.Czasami raz czasami i 3.Noce mamy fatalne.Marcel się kręci i wybudza co pół godziny.Masakra. Nadal rozrabia po całości. Light-ten wózeczek bardzo podobny do peg-perego który ja mam.potem wkleję fotkę.Czy tez ma skrętne przednie kółka(z możliwością zablokowania tak,żeby nie skręcały?) No to tyle w wielkim skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuniu dzieki 🌼 pobietałam do posiewu! Ona mialą paleczki ropy blekitnej. w spzitalu jej tak pobierali wiec ja robilam to samo w domu... teraz jestem zla na siebie i swoja glupote :( tylko moje malenstwo przecierpialo i niepotzrebnie! przez jakies glupie kwoki... echh :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo dziewczynyy jestem tak wscieklaa bo wczoraj tak sie naprodukowalam do was taka bylam szczesliwa ze wszytsko Wam napisalam odpowiedzialam na rozne pytania it. a tu masz wszytsko mi sie skasowaloo... echhh dzieciaki spia.... jestesmy na etapie zasypiania samym w lozeczku puszczam im kolysanki i siedze przy nich Mati bez problemu zasypiaa , poskacze w lozeczku poturlaa sie i zasypiaa , Kacperka noszee tulam i jak uchwyce moment ,,prawie zasypiania,, odkladam do lozeczkaa -narazie jest ok niesttety moj kregosup muszee kupic w miesnym bo niezlee mi nawalaa chlopaki buszujaa po całym domu Mateusz opanowal raczkwanie do erfekcjii , teraz jest na etapieee stawania i puszcza sie kacperek dzielnie go goniiii lata za nim wszedziee a Mati dzieki temu ma niezyy ubaw jeszcze bardzo czestooo dolancza do nic pies:) moja jadłodajnia wyglada nastpujaco: 6-7 pobudka -mleczko plus dwie mairki kaszki kukurydzianej po kleiku ryzowym chlopcy bardzo czesto mieli problemy z kupkaa pozniej heratka i czekamy oczywiscie na liste przeboi ogladamy 8:30 9:00 drugie sniadanki kanapeczka z dzemikiem z chudaa wedlinkaa roznie soczek 9:30 -10:00 zasypianie 12 zupkaaaa spacer jak pogoda na to pozwoli 15 sucarek biszkopcik herbatka soczek deser 16 mleczko kacperek mleczko z kasza owocowa mateuszek nutramigen plus kaszka malinowa 18 jarzynka lub marcheweczka lub misowy ogrodek roznie chrupki herbatniki chrupaczki soczki herbatki 20 generalna kolacyjka mleczko z kaszka manna tak to mniej wiecej wygladaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×