Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hania* i to chyba będzie najzdrowsze i najrozsądniejsze co możemy zrobić!!!!!Zeby miec priva :) Uciekam. Mam nadzieje ze sprawa z Alą się wyjasni i ze nikt do nikogo nie bedzie miał pretensji, równiez do mnie. Tym czasem....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! To ja juz nic z tego nie rozumie...gdzie jast w takim razie powod dla ktorego ruda_lala zostala zablowkowana??? Dlaczego nie sostal nam podany??? I dziewczyny moja pierwsza reakcja to byl szok i zlosc. Pozniej na spokojnie przemyslalam sprawe i doszlam do wniosku takiego o jakim Wam napisalam, ze moze ruda napisala cos wulgarnie o pomaranczach... Pozniej przeczytalam komantarz Modessy ,ze nie odpisuje na maile w sprawach oczywietych (chodzilo wlasnie o zablokowanie rudej i owocowejmamy) wiec znow utwierdzilo mnie to w przekonaniu, ze chodzilo jednak o pisanie na pomaranczowo. Dziewczyny dlatego nie czepiajcei sie teraz Rudejmaxi, bo to akurat jej osoba byla najczesciej komentowana i dochodzilo do naprawde obrazliwych wypowiedzi. Jak dla mnie cale zamieszanie spowodowali moderatorzy i jeszcze ten komantarz Pani Cenzor!!!! Smiech na sali, zablokowali jedna z nas nie wiadomo z jakiego powodu, nie zaprzeczyli domyslom i pozwolili uwierzyc, ze to ona mieszala na pomaranczowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mysle, ze ruda moze i cos tam napisala a inne pomarancze poprostu dolaly oliwy do ognia i wszystko wyszlo na Aline, a Gosia sie wkurzyla i napisal to co napisala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja z sasiedniego topiku Marcowki:) Ale Jasiek przeciagnal sprawe i jest kwietniakiem - dobrze, ze nie kwietnikiem:D ale do rzeczy. Mam pytanie, ile spia w dzien Wasze Maluchy? bo mojemu od 2 dni cos sie przestawilo i spi raz dziennie ale 3 h, nie wiem czy to chwilowe, czy tak organizm sam sobie reguluje. dzieki wielkie i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka i Jas to masz suuper ze tyle ci spi, moj Bartek to spi 2 razy dziennie od 30 do 50 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka moja Mania z tego samego dnia co twoj jaś... tez śpi raz dziennie okolo 2-3 godziny :D:D:D no i zasypia o 20 a budzi się o 8-9 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wasze dzieci to spiochy moj Barto to 6 ewentualnie 7 wstaje, no teraz jak jest chory to cala noc nie spi. Klade go o 19. Nawet jak mu przeciagne do 21 (jak teraz byly imprezy) to i tak wstaje tak wczesnie, tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - wlasnie patrze, swietna data co:D musze tu do was zagladac, bo czasami dla dzieci miesiac roznicy to ogrom czasu, a moje siostry marcoweczki maja dzieciaczki od stycznia poczawszy:D:D czyli wszystko w normie:D ogolnie ja wyrodna matka rok lecialam na sloikach. od tyg gotuje Jasiencji i co - jak dzisiaj mlody zobaczyl warzywa ugotowane na talerzu zjadl 3 porcje:O ma 6 zebow, chodzi tak pare krokow i na pupe, malo mowi i ciagle mu sie myli okno z lampa. jak to uparty Baranek nie reaguje na slowo nie a ja dostaje bialej goraczki 😭 moje macierzynstwo wisi na wlosku, jak takie 80 cm smieje mi sie w twarz i dalej swoje:O:D a jako rada dla robiacych torty - swietna jest masa z Marsmalows, pianek, jak z profesjonalnej cukierni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis z Bartkiem u lekarza i dostal dalej antybiotyk, mam nadzieje, ze po tej dwce mu juz przejdzie. Wzielam tez skierowanie na wyniki, wiec mu zrobie i wyjade mam nadzieje spokojniesza:-) Bartek wlasnie spi. On ciagle sypia dwa razy max po poltorej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka prosze o przepis:-) Zgadzam sie co do daty 9 kwiecien- swietna jest tez sie teg dnia urodzilam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wam cos jeszcze wyjasnic bo widze ze macie problem ze zrozumieniem sytuacji . Moderator Kafeterii nie ujawnia IP > nie podaje konkretnego powodu blokady nicku poza ogolnym stwierdzeniem ze dana osoba zlamala regulamin > Blokada nie rowna sie ujawnieniu postow osoby zablokowanej . Niestety ale wasze pretensje sa nieuzasadnione . Fakt ze ruda_lala zostala tymczasowo zablokowana nie oznacza rowniez ze to ona jest winna za wszystkie pomaranczowe wpisy . Jesli ona sama wam nie powie prawdy nie oczekujcie cudu ze ja to zrobie . To powinno byc logicznym wytlumaczeniem . Moderator kasuje i blokuje ale nie wyklada kawy na lawe dlaczego to zrobil . Takie sa zasady moderowania a osoba ktora dopuszcza sie "prowokacyjnych postow w kolorze pomaranczowym " musi sie liczyc z tym ze w momencie blokady traci zaufanie osob z ktorymi pisze na jednym topiku . I tu juz nie moj problem jak to zrobi zeby to zaufanie odzyskac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka a Twojemu co jest? I sluchaj, bo ja jeszcze zdjec nie widzialam a jestem ciekawa jak imiennik mojego syna roczek swietowal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga spoko spoko zaraz sie za zdjecia zabiore. A Bartek ma zawalone gardlo i strasznie kaszle, tylko najgorsze ze lekarka dala mu antybiotyk z penicylina, i raczej mu go nie podam bo R jest na niego uczulony wiec jest prawdopodobne ze Barto tez moze byc, a to jest straszne uczulenie czlowiek puchnie i sie dusi, musze koniecznie zrobic mlodemu testy na penicyline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modesso ja sytuacje rozumiem doskonale, ale komantarze moderatorek w tym Twoj sugerowaly, ze to ruda_lala byla pomaranczka. Przeciez chyba oczywista sprawa bylo, ze podejrzenia padna na osobe, ktora dostala bana. Tym bardziej, ze nie widzialam zadnego posta rudej_lali, ktory moglby spowodowac jej zablokowanie.I jesze tekst "Proponuje zakonczyc sledztwo i i kontynuowac wątek topiku zgodnie z jego przeznaczeniem". Czyli ktos od roku obraza kilka osob, wychodzi na to ze jedna z kolezanek ktora akurat osobiscie bardzo lubilam a ja mam sobie o dupie maryny pisac??? Wybacz ale mi zalezy na tym aby sytuacja zostala wyjasniona i jesli Ty nie mozesz tego zrobic to mam nadzieje, ze zrobi to ruda_lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa z marshmallows: 450 g marsmallows bialych(takie pianki) 1 kg cukru pudru 3 lyzki wody Pianki stopic w kapieli wodnej, dodac polowe cukru i wymieszac. Nastepnie dodac pozostaly cukier i ugniesc na elastyczna mase. Mozna dodac barwnik spozywczy. Masa ma konsystencje plasteliny, swietnie lepi sie z niej ozdoby do tortow :) pianki w zazdym spozywczym mozna dostac, zazwyczaj sa bialo rozowe:O ale biale tez sa. po stopieniu, lepi sie masakrycznie, wiec najlepiej odstawic do wyschniecia na chwile, i mozna cuuuuda robic - tu moje inspiracje:D zeby nie bylo zem taka zdolna:D aa i miedzy masa a tortem powinno byc duzo masy, wyrownac, na stolnicy rozwalkowac, a walkowac przez folie ulatwia sprawe. wielokrotnie robilam i efekt rewelacyjny. zobaczcie. jak by link nie wchodzil trzeba przekopiowac bez przerwy. http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,66308206,66308206.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,60473102.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,75341376.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,77588419,77612706.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,74326287,74326287.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,65026329.html udanej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka tez jestem na to uczulona. zycze Bartiemu powrotu do zdrowia i czekam na fotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga przecież masz wyraźną sugestię " a osoba ktora dopuszcza sie "prowokacyjnych postow w kolorze pomaranczowym " ;) moderatorzy czasem swietnie się bawia ;) ale oczywiście to znów tylko sugestia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka faktycznie cuda!!! Szkoda, ze ze mnie taki antytalent:-( Dzieki za przepis!!!! Ike ja sie podobnych insynuacji doszukalam jeszcze wczoraj:-( Nie pozostaje nic innego jak czekac na posta od rudej_lali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy i teraz na spokojnie mogę napisać. Przede wszystkim chciałam przeprosić Mamani - bo to jej dotyczył mój pomarańczowy wpis. Paulina nie oczekuję Twojego zrozumienia, bo to co zrobiłam było conajmniej szczeniackim zachowaniem. Niewiem co za diabeł mnie podkusił...:( :( :( Ruda maxi - Ciebie przepraszam za podszycie się pod Twój nick - zupełnie nie miałam personalnie Ciebie na myśli - pociągnęłam poprostu pseudonim, który wpisała poprzednia pomarańcza. Kolejne moje szczeniackie zachowanie. Również nie proszę o zrozumienie i przebaczenie, bo wiem, że to było głupie. Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że wszelkie zło zostało przypisane mnie.... Rudamaxi- podziwiam Cię za to, że szczerze napisałaś co o mnie myślisz. Pewnie też bym tak zareagowała. Jesteś jednak w błędzie - nigdy, przenigdy Cię nie obraziłam i naprawdę bardzo CIę podziwiam. Uważam, że jesteś doskonałą matką. I dalej baardzo Cię lubię. Powtarzam to co już wcześniej pisałam - nie przypisujcie mi całego zła, które miało miejsce na tym topiku. Ja również niejednoktotnie wstawiałam się u moderatora za usuwaniem pomarańczowych wpisów. Również prosiłam o zabanowanie ników, które nas obrażały... Bana dostałam za wpis o Mamani. Z Mamanią już rozmawiałam telefonicznie. Paulinka - jesteś wielka!!!! Dziękuję za tą rozmowę... Właściwie tym postem chciałam się z Wami pożegnać. Czułabym sie teraz tutaj jak intruz...A wszystko co złe pewnie i tak zostanie mnie przypisane...Cóż, za głupotę się zwykle płaci wysoką cenę...W tym przypadku jest to utrata 1,5 roku znajomości z najfajniejszymi dziewczynami jakie znałam.... Dziękuję Wam dziewczyny za wspólne przeżywanie najwspanialszych chwil życia....I przepraszam...Ciebie Paulinka w sposób szzególny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne:-( Wrocilam do tamtych pomaranczowych wpisow i dziw tym wiekszy mnie ogarnal:-( Jezu przeciez to o kompletnie idiotyczna sprawe poszlo. Rownie dobrze mozna bylo napisac to na czarno:-( Wiesz Alina jak sie przyznalas, ze napisalas cos na pomaranczowo to myslalam, ze chodzilo Ci o post, ktory mowil o nie skladaniu zyczen na kazda roczniece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - akurat składanie zyczeń co miesiac jest dla mnie super i sama to zawsze czyniłam. Bo to jest miłe dla każdej matki. Nawet nie wiesz ile mnie kosztowało odwagi i łez to co przed chwilą napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszlo o moją ortografie :D:D:D Ala ja Ci już mowilam ze jak dla mnie to jest ok. Moja propozycja jest taka żebysmy sie wszystkie razem przeniosly na takie forum jak Hanuś pisala. Ja ją jeszcze bede meczyc zeby nam pomogla je zalozyć :D:D:D Co wy na to? niech kazda napisze co mysli o pomyśle przeniesienia się na inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina czulam ze bedziesz sie chciala z nami pozegnac. Szkoda ale nie bede cie zmuszała, Juz mi sie tez odechcailo pisac. Ja nawet niewiem co pisalas o mamani i bniechce wiedziec, to forum poprostu jak dla mnie juz po malu nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za przeniesieniem na nowe forum. Alina ja nie mam nic do Ciebie. Jesteś ok,ze miałaś moralną odwagę przyznać się do błędu. No, ale czyż nie ludzką rzeczą jest błądzic....i naprawiac błędy??? Mam nadzieje,że zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co mysle o tym pomysle, tzn mysle, ze jest fajny tylko jedno ale...jezeli niejestemy w stosunku do siebie szczere to chyba raczej nic nie zda egzaminu. Mi sie pisac nie odechciewa, bo ja akurat lubie wszystkie dziewczynyi milo mi sie czyta posty i rozmawia, wiec nie widze powodu zebym przez jakies nieporozumienie mialanie pisac.Co do powrotu mamy baczka no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×