Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość pytanko za 100 punktów
Bo nie rozumię, czy to ruda lala była pomarańczką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem juz co mam napisac po tym co przeczytalam......:-( jesli to prawda to bardzo sie zawiodlam..... rudamaxi super fotki.....ale spiderman superowy!!!! ja juz skopiowalam wszystkie przepisy na salatki.....kurcze tak sie zastanawiam czy cos innego niz kawa i ciasto i tort szykowac....wszystkie robilyscie \"przyjecie\" z jedzonkiem oprocz tortu? my dzisiaj juz bylismy na ostatnich katechezach w kosciele (no wiecie nauki przdmalzenskie) zaczelismy w 2003 roku hihihii mielismy dlugo przerweno i jednej nam brakowalo...wiec dzisiaj juz ksiadz nam podbil indeksiki....ale jeszcze inne jakies spotkania nas czekaja....kurcze takie przygotowania to ok 3 miesiecy trwaja....oni oszaleli...hihiihi no ale jak trzeba to trzeba...wiecie co juz po dzisiejszej katechezie jestem pewna ze to dobry moment na zlozenie sobie przysiegi malzenskiej przed Bogiem...pomimo braku rodzicow...to co mowil dzisiaj ksiadz na katechezie mnie w tym utwierdzilo......hehehhe (nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 Agatka dużo zdrówka😘 aga super że lot się udał :) i Bartuś się dobrze czuje w Polsce:) ja ma wyjazd za 2 tygodnie:) Light dzieki za przepis :) zuzanka też dzieki za przepis justaaaaa mam nadzieję że lot się udał....daj znać jak będziesz na miejscu:) Doroteczka ooooo to przygotowania idą pełną parą:P:) Pani Cenzor ja pytań nie mam i nie wnikam:P rudamaxi dzieki za zdjęcia super dzieciaczki a jakiego masz Spidermana :P no super , a Twoja księżniczka jak laleczka :) wczoraj mieliśmy grilla aż do 5 rano... dzisiaj chodzę na rzęsach:P dobrze że moja kochana córeczka spała do 9 rano:P miałam w planie iść wcześniej spać ale jest Taniec z Gwiazdami i muszę zobaczyćjak Pudzian pupką kręci:P papatki może wpadnę później:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny! STO LAT STO LAT DLA AGATKI!!!! A mama Agatki jest proszona o zdanie ralacji z roczku:-)! A ja pytan mam setki! Na kilka odpowiedziala mi Light Blue, bo za cholere nie wiedzialam po czym wiadomo, ze ktos ma bana??? No i juz wiem. Inne pytania tez klebia mi sie w glowie ale te chyba pozostana bez odpowiedzi. Do glowy przyszla mi taka opcja, ze ruda_lala wczoraj cos nabluzgala na pomarancze i dostala bana, ale moze jestem naiwna.... Doroteczka bardzo sie ciesze, ze twoje watpliwosci sie rozwialy! Ja bardzo lubilam chodzic na nauki przed malzenskie, chociaz fakt, ze troche to trwa. Za to moj Jarek zapamietal znich tylko to,ze ksiadz powiedzial, ze trzeba chodzic na piwo z kolegami;-):-) Rudamaxi fotki superowe!!!! Dziekuje!!! Mdziorek Ty to masz zdrowie!!! Do 5 rano!!!! Ja juz nie pamietam kiedy sie tak dobrze bawilam, zeby nie przespac nocy! A Liwia to anioleczek, Bartek zerwal mnie z lozka o 6tej;-) Justaaa szalejesz juz na zakupach???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja tam przyjecia ie robilam, bo bylo 4 doroslych i 2 dzieci, ale ze akurat byly sieta to mialam troszke jedzonka na stole:-) A dzis przyszly moje babcie i przyniosly Bartkowi tort, wiec imprezka odbyla sie spontanicznie przy torciku i kawce. Byl moj brat z bratowa i moi rodzice wiec kameralne grono:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga proszę
napisz po czym poznać że ktoś ma bana i co to w ogóle oznacza. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie aga ale pomogę
a oznacza to tyle, że osoba coś narozrabiała na forum tz pisała nie zgodnie z regulaminem i już nie może pisać pod swoim nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ogladalam fakty czy tam inne wiadomosci :(:( przeczytaj sobie na temacie lady in red "boje się czy moje dziecko bedzie zdrowe" czy jakoś tak :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jako sprawca zamieszania coś napisze. że ruda lala została zablokowana zobaczyłam niechcący- poprostu rano owocowamama zrobiła małą aferę , ża zablokowanie jej nika i poszłam sobie sprawdzić - bardziej myslałam że wasza kwietniówka też gdzieś coś nabroiła- co do reszty nie mam pojęcia- z drugiej strony skoro to ona by sie podszywała to chyba dawno by już ją blokneli? myslę że ruda sama wie najlepiej i nieporozumienia wyjaśni pozdrawiam kweitniówki mamamani- tobie takich topików nie można czytać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek zazdroszczę grilla i imprezy, my najpierw musimy kupić urządzenie grillujące bo stare się zardzewiało. Po drugie jestem wstrząśnięta(ale nie mieszana:D ) tym co się stało. Nie wiem co mam na ten temat myśleć??? Bo skoro ją zbanowali, to nikt za darmo bana nie dostaje?? Dobrze myślę???? rudamaxi 🌻 dal Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Modesa wielkie ogromniaste dzieki:D Ruda lala pisze do ciebie bo mam nadzieje ze ktos ci to przekaze.Moglabym ci wiele napisac ,ale wlasciwie po co?Krotko zal mi ciebie,przejsc tyle w swoim zyciu i niczego sie nie nauczyc?Jesli sprawialo ci przyjemnosc nieustannie atakowanie mojej osoby to jesli jeszcze tego nie wiesz to ja ci powiem .TO JEST CHORE.Zalecam terapie.I koniec na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike a mnie w tym wszystki najbardziej zastanowilo skad Ty wiesz o banie;-):-) I juz zaczelam Cie podejrzewac o jakies konszachty;-) Wybacz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana a Ty masz dziecko zdrowe, sliczne i madre. Niedlugo urodzi Ci sie kolejne rownie cudne i na tym sie skup!!!! Wiem, ze hormony szaleja ale dbaj o Wasz spokoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dzieki :* tak mi sie podobilo ... ale ktos mi wyslal świnkę i mi przeszlo... ale nie wiem kto to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swinki nie wysylalam;-) Wiecie, ze ja nie chorowalam na swinke. I widzisz paula ja tez sie boje, ze np Bartek bedzie chodzil do przedszkola i zachoruje a ja bede w ciazy i mnie zarazi. Czasami sobie mozna niezle nawkrecac:-?/ Ale trzeba sie cieszyc tym co mamy a mamy fantastyczne dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja nie o takiej śwince dziewczyny jak nie dostalyscie świnki to znaczy ze to nie zadna z was mi wyslala i zaraz wam zrobie ten tescik... aga ja nie chorowalam na zadną zakaźną chorobe... nie mialam ani świnki ani ospy odry rożyczki .... mam nadzieje ze nic nie zlapie przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo świnki. Weźcie kartke i dlugopis/ olówek/kredke i narysujcie świnkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zlapiesz, Mania nie chodzi do przedszkola ani zlobka-nie martw sie!!! A do porodu juz malo czasu zostalo!!!! A ja nie wiem czy nie dostalam tej swinki na poczte bo nie sprawdzalam...zaraz zobacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D ktora z was to magda lewandowska? przeznac się!!!! :D:D:D i dziekuje za świnke... Filipowa świnka nie ma uszu!!!! ale ogon ma na pol kartki jak niezly kot :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za to niezle spiski w rodzinie wymyślam :D:D:D buhaha nawet nie powiem co tam nawydziwialam bo mi glupio :D:D aaaa i powiedzialam ze niebieska konewka wiec jestem dumna z siebie... a filip to mlotek :D:D:D ale f nie widzialam :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×