Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Light Blue:-) Juz mam:-):-):-):-) A teraz ide nakarmic mojego syna, ktoryna tej zadymie ucierpial chyba najbardziej;-) Dobrze, ze ma kochajaca babcie, ktora sie nim zajela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde klawiatura mi sie psuje teraz bedzei szczerze :P zuzanka pisalam do Agi czy cos z tego co sie dzialo rozumie. Zanim mi odpisala ruda_lala wyjasnila Ot i to byla ta tajemnica. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi a jak smiesznie to Lightnapisala;-) W swoim stylu oczywiscie:-) A ktora nie pisala jakichs postow skierowanych do drugiej osoby niech pierwsza rzuci kamieniem:-)! Do tej pory to jednak nie bylo problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja się mocno trzymam :D:D Tylko mój mąz nie moze sie pogodzić z tym ze ja mam takie plewy w głowie. :D:D:D Dobra teraz ja juz chwilowo nie pisze ide na Allegro po buty dla karoli bo biedna w kapciach śmiga :D:D To jedyne buty których jeszcze nie umie sciągnąć z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze mam dola znowu :(:(:( Chcialabym już urodzić... chodze i zrzędzie i łeb mnie boli... Filip i mania nie moga mnie juz zniesc wiec poslzi na spacer :(:(:( nawet pies sie z nimi zabral :(:(:( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani zeby nie bylo, ze my Cie tez opuszczamy ale ja musze!!!! Tato mnie wola:-( Kochana urodzisz, urodzisz a ze Mania poszla z Filipem wykozystaj na relaks!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jutro ma byc u nas biskup bo jest bierzmowanie i teraz równają asfalt na zawołanie, malują krawężniki na biało a trawe na zielono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie już moje zdanie na temat prywatnego forum. Ja się zgadzam. Chciałabym żeby było tak jak na początku kiedy ten topik zakładałam. Nie przypuszczałam że tak to wszystko się potoczy. Szkoda mi tego co już razem przeżyłyśmy i napisałyśmy. Może jak będziemy już same (bez pomarańczek) to wróci to zaufanie i szczerość. Chciałabym spróbować. Ja też nie dziwię się rudej maxi że tak ostro zareagowała. Jeśli praktycznie każdy jest post spotykał się zaraz z jakąś głupią uwagą to naprawdę można stracić cierpliwość. Tak naprawdę nie wiemy co się wtedy czuję i prawdę mówiąc nie chciałabym wiedzieć. Ale na pewno nie jest to miłe. Ruda_lala-tak jak sama przyznałaś to było szczeniackie zachowanie ale akurat też Cię polubiłam więc myslę że jeszcze nic straconego. Miałaś odwagę o tym napisać i to już duży plus. Mam więc nadzieję że tak łatwo nie odpuścisz i nadal będziesz z nami. W końcu nasze córeczki mają zblizoną datę urodzenia i w tym samym dniu zaczęły raczkować. Takie chwile się zapamiętuje. I to jest fajne :-) to tyle z moje strony na ten temat :-) jeśli chodzi o spanie dzieci to Gabi w dzień śpi albo 1 raz (ok.20h) albo 2 razy po 1h i 1,5h. To zależy o której wstanie rano. Idzie spać o 20 a budzi się między 6 a 7. Ostatnio zauważyłam że w dzień nie potrzebuje już tak dużo snu i myślę że niedługo będzie miała jedną drzemkę. Nie pamiętam kiedy Wiki zaczęła spać 1x dziennie,ale chyba to było ok. 1,5 roku. Jak miała 2 latka i 3 m-ce przestała spać w dzień. Gabo ostatnio zrobiła się okropnie wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Nie mogła jeść chleba to koniecznie go chciała. Na początku go pałaszowała z apetytem. Teraz jak może go jeść to pluje i wybiera samą szynkę. No a chleb ląduje na podlodze. Przekorna i zmienna jak to kobieta (komentarz mojego T ;-) A kasza kuskus smakowała jej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue- balerinki ładne ale ja na początek chodzenia Gabrysi wolę wybrać coś stabilniejszego i z podwyższonym piętką :-) maMani-widzę że hormony buzują ;-) nie martw się to przejdzie,a za godzinę mozesz się z tego smiać ...tak to już jest w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Gabi nie śpi 20h tylko 2h ;-) aaa i jeszcze coś...jak już to nasze prywatne forum byłoby założone to może mamabączka też wróciłaby do nas :-) fajnie byłoby poczytać o jej przygodach ;-) strasznie lubiłam ją czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik dziękuję za odpowiedz nt balerinek. Chyba jednak wybiorę się do sklepu i kupię w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczetka
nie kłotjitja-pogodzta sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola śpi w zależności od dnia. Czasem przesypia mi 2 - 2,5 godziny a dzisiaj spała dokładnie 57 minut z zegarkiem w ręku :D:D No i spi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwarazdwa
wiele dziewcząt już nie pisze ostatnio nawet evanika nie pisze pewnie ma Was dość nie dziwię się. W sumie najlepsze dziewczęta nie piszą a szkoda szkoda. Ruda lala jesteś chyba najszczerszą osobą bo umiałaś przyznać się, a daję głowę że każda z was juz pisała na pomaranczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam czekolade i mi lepiej... light mi sie te butki strasznie podobają ale chyba tak jak pisze izawik sie zakłąda na poczatek takie wiesz wysokie z tylu... mojej takie zielone z wysokim z tylu sparwilam... ale z 2 strony ma jedne srebrne balerinki z h&m i jej do sukienek zakladam :D:D:D ja nie moge mojej na allegro kupic :(:( na taka tlustą nózie ze jej sie na podbiciu nie miesi prawie w zadne buciki... musze wszystko 10 razy jej mierzyc zanim kupie... zjadlabym jakies owocki- truskawki albo banany... a tu nic nie mam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa :D:D jesli chodzi o kwietniówki to w moim przypadku tez po twojej glowie... a jeśli o ogólne forum to tak jak pisalam juz nie raz... jak chce zapytac o cos to zaklądam temat na pomaranczowo bo zanim mi odpowiedzą , jesli bym zalozyla pod moim nickiem to bym musiala wysluchac 150 komentarzy nie na temat o mojej urodzie lub jej braku, rodzinie, dziecku.... itd... a tak to pytam i mam odpowiedź... ale na kwietniowkach nie pisalam na pomaranczowo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu kiedys evanikaa napisała czemu tak mało jej jest na forum 20:30 evanikaa Czesc... Gosiak.. złóz życzenia swojej księzniczce. Samych radosnych chwil, samych szczesliwych momentów, samych wesołych dni, samych rozesmianych twarzy wokoło, samych zdrowych miesięcy i całego cudownego kolejnego roczku! Nie da sie zapomniec zadnej chwili i momentu, w ktorej kazda z was po kolei rodzila. Kazde przyjscie na swiat wzbudzały łzy szczescia. pamietam jak przezywalam kazde malenstwo pojawiajace sie na swiecie w oczekiwaniu Kamci. Na te wspomnienia zaczynam sie rozklejac! Przezylysmy przecudowne chwile w ciazy i przezywamy pierwszy roczek naszych pociech. To jest naprawde piekne uczucie! Przyznam sie bez bicia. Przez to, ze w pracy czuwa "oko szefa" nie moge czytac ani do was pisac. A jak przychodzi wieczor szybko czytam, a juz nie mam sil na pisanie... Mojej mamy sasiadka (moja kolezanka z klasy) ma corcie 16 miesieczna.. jest znowu w ciazy (termin na pazdziernik).. troszke jej zazdroszcze tych chwil.. Moja mama na pocieszenie powiedziala mi przy mojej kolezance..:" Ewa sie chyba nie zdecyduje, bo nie bedzie mial kto jej zajmowac sie drugim dzieciatkiem, bo juz sil nie mam".. hehe ona troszke przesadza..wierze, ze pomoże! Poczekam jeszcze roczek! Aga ciesze się ze Bartolini czuje sie lepiej.. Kama caly czas ma katar...ale chyba juz powoli jej przechodzi! Margolcia - ojjj trzymam kciuki zeby przyczyny alergi szybko byly znane! A niania... no coz życze abys szybciutko jakas znalazla! Wercia - cmok, na poprawe zdrowka! Kama na swoje suche policzki dostala masc robiona na recepte.. sama witamina A z odrobina wody. Po dwóch dniach suchosc ustala. Ja dzisiaj po wizycie u gina dostalam tabsy.. kolejne skierowanie na badania, bo mam za mala krzepliwosc krwi..ale o tym wiem od dziecinstwa i zalecenie pokazania sie za dwa tygodnie! Nie ma co kasa leci! czas na kolacje! Po pracy robie wszystko w biegu. Brakuje mi godzin! Jestem w domu o 17, pobawie sie z Kamcia, spedze z nia troszke czasu, w miedzy czasie cos ugotuje (jak jest moja mama), i nagle jest 19.. Kama sie słania, chce sie kapac i spac... jest 20.. a ja chcialabym tyle zrobic a checi mnie opuszczaja! Straszne! Jak ja chcialabym siedziec w domu i byc typowa "kura domowa".. hehe wiem, ze znudziloby mi sie to po jakims czasie, ale fajowo by bylo gdyby Panstwo oplacalao zawod "kury domowej". Ide cos zjesc!! Mój kochany skarb przyszedł na świat 30 kwietnia 2007 o 22:40 (3700 56 cm) http://b1.lilypie.com/yCnfp2.png [url=http://dzidziusiowo.pl ] http://dzidziusiowo.pl/php/img2-30042007005_ 3984606184_Kamilka_4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tu u nas się dzieje ........ ruda_lala ja jestem za tym abyś została....to co pisałaś to już za nami ...i było by przykro byś odeszła przez jakieś nieporozumienie....... ciężko się jest czasem przyznać a Ty to zrobiłaś i cieszę się :) ja dalej Cię lubię...pomimo że znam Cię krótko:) to jest necik więc każdy może tu mieszać nie twierdzę że któraś z nas to może być każda osoba z zewnątrz która coś tam sobie przeczyta i napisze jako pomarańcza no i gotowe.........ja nie mam zwyczaju pisać na pomarańczowo i nie będę pisać jak mi się coś nie podoba to walę od razu prosto z mostu taka jestem :) nie lubię ludzi którzy słodzą ....... i sama tego nie robię i może faktycznie można się przenieś na privata ja jestem za!!!!!!!!!!!!!!!! razdwa tu wszystkie dziewczyny są super i super piszą ......a co do głowy to tak jak dziewczyny napisały już jej nie masz............... light ja kupiłam sandałki Liwii ale niestety muszę reklamować mają skazę, dopiero wczoraj zobaczyłam:( podobały mi się ale za 40 euro to około 130 zł powinny być b. dobrze wykończone....... muszę poszukać jakiejś oferty nad morzem ....bo mam zamiar w tym roku wyjechać nad nasze Polskie morze i wypocząć :) macie może jakieś sprawdzone miejsca....interesują mnie domki :)jak tak to dajcie cynka :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz napisalam na pomaranczowo, ale wszystkie o tym wiedzialyscie: 22:19 ruda_lala wybaczamy 22:24 aga*25** a to bylam ja (...) Wiec mozna powiedziec, ze glowe tracisz pomaranczo po raz kolejny. A te uogolnienienia typu \'kazda\'. \"wszystkie\" itp. mnie normalnie rozpierniczaja!!! Moze ja tez zrezygnuje z forum, bede wtedy fajna??? Dziewczyny jak myslicie?;-) Light te butki sa extra ale moze bys je Karoli kupila troche pozniej a na poczatek takie typowo pierwsze butki? Jak Karolka bedzie juz pewnie chodzic to kupisz jej takie. Wizualnie dla mnie sa super!!! Madziorek nie martw sie butkami Liwii, jak Jarek zobaczy buty Bartka to mi lepetyne urwie:-) Sa cale pozdzierane, bo Bartek biega w nich po ogrodzie;-) Ale stwierdzilam, ze nie po to kupilismy dziecku drozsze buty do chodzenia, zeby wtedy kiedy najwiecej biega zakladac mu jakies lipne. Ciekawe czy moj mezus bedzie tego samego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie boli głowa :(:( Uwaga będzie wazeliniarstwo celowe. Jeszcze raz dziękuję za wasze wypowiedzi o butkach. :P:P:P:P Chciałabym kupić butki z Bartka lub Geox ale ceny są powalajace, nawet jak dla mnie :classic_cool: :D:D Najpierw jednak zanim buty, to musze miec auto,żeby pojechc po obuwie dla Karoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×