Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dziewczyny czy wiecie coś na temat wycofania szczepionek przeciwko odrze, śwince i różyczce ? Dlaczego je wycofali ? Zaszczepiłyście już dzieci ? Bo ja jeszcze nie i czekamy na nową wersję tej szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka i Bartus
Kiwusia dzisiaj do mnie dzwonila kumpela i pytala czy szczepilam Bartka na odre swinke i wlasnie mowila mi czy cos na ten temat słyszalam i az mi dech zaparlo... podobno cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Tylko nie wiem co. I nie wiem czy szczepić Małego od razu jak będzie nowa, czy lepiej poczekać. Chciałam go od razu zaszczepić przeciw ospie, a teraz nie wiem czy podać samą ospę i poczekać, czy poczekać i wszystko podać razem. Najgorsze, że w mojej przychodzni nie powiedzieli, że coś jest nie tak ze szczepionką, tylko , że po prostu nie ma. Jak coś znajdziesz na ten temat to napisz. Ja teraz muszę poprasować wielką górę ciuszków i koszul. Aż mi słabo jak na to patrzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaką szczepionkę chodzi i co jest z nią nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKO !!!! A ja już zaszczepiłam Milenkę!!!!!!! O co chodzi, bo nie mogę nic znależć na necie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... czekam na wiesci co z ta szczepionka.. ja Zaszczepiłam Kamę 7 maja!! ale szok!! musze poszperac w necie.... buzka aaaa Kama juz chodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Wam coś, co już napisłam na innym topiku. Dziś dzwoniła do mnie koleżanka. Siedzi w szpitalu, przy dziecku, które "złapało" dwa wirusy na raz. Mały wymiotował i miał rozwolnienie. Odwodnił się do tego stopnia, że dostał zakwasicy. Podobno wirusy złapał z "powietrza". Nadmienię, że nie ma kontatku z innymi dziećmi bo jest rodzynkiem w rodzinie, nie bawi się na placu zabaw bo jest jeszcze za mały. Dziwnym zbiegiem okoliczności złapał dwa wirusy - rotawirusa i jakiegoś innego, a trzy tygodnie wcześniej został zaszczepiony na rotawirusa ! Szczepionka kosztowała 600 zł ! I O MAŁO NIE ZABIŁA DZIECKA ! Osobiście jestem tym wstrząśnięta. Nie uwierzyłabym, gdyby to nie była moja koleżanka. Czytam teraz wszystko o tych pieprzonych szczepionkach i kompletnie nie wiem czy szczepić Małego czy nie szczepić. I przez te nasze głupie kłótnie i rozwalenie topiku nic o tym wcześniej nie wiedziałyśmy - przynajmniej ja nie przypuszczałamm, że to jest groźne dla życia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssyt
i to by było na tyle...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszaaaaaaa
brakuje mi tu was! Brakuje tych wszystkich dziewczyn, ktore tworzyly to forum. Szkoda, naprawde szkoda. Zagladam co jakis czas z nadzieja, ze znajde choc jeden wpis a tu nic. pozdrawiam podczytujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odnośnie tego wirusa mojej siostry synek też zachorował na szczęście nie odwodnił się bardzo, leciało z niego góra i dołem dostał jakieś leki i specjalne picie z apteki, paskudztwo ....dobrze że do szpitala nie pojechała z małym bo tam jeszcze gorzej cały zakaźny był zawalony chorymi dziećmi i co jest najgorsze to wirus szybko się rozprzestrzeniał, pewnie do tej pory by jeszcze nie wyszli.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okitoki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ononon12
no piszcie dziewuchy co u Was? Kama jak tam zycie plynie? Bartosz jak Londyn, Mania, Viki, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pod pomarańczką
nas już tutaj nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szkoda
ze ich tutaj nie ma!! Babki były super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki myślałam że jeszcze coś się tu dzieje, ale patrzę że topik raczej padnie Ehh mam sentyment do tego miejsca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pozwole
Bede tak czesto podnosic ten topik az odzyje na nowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka w końcu zaczęła chodzić!!!! Dwa dni temu...... Zresztą komu ja to piszę, przecież i tak nikt tego nie czyta... jakby coś...MisiA już chodzi.... Pa, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ogromniaste gratulecje dla Milenki!!! Nie moglam sie powstrzymac, zeby tego nie napisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, może czasem rzucicie tu jakieś słówko - co tam u Was i Waszych skarbów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pod pomarańczką
Może by tak ktoś wykasował ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×