Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Chyba przyjechal juz maz mx, ciekawe co u niej. Mx daj znac jak bedziesz miala nastroj, mysle sobie o Was i spotkaniu Filipa z dziecmi tym bardziej,ze mnie jutro czeka to samo:-) Lece laski bo zaraz trzeba bedzie kompac malego. Trzymam kciuki za was w weekend, a ze nie bede miala czasu do Was zagladac bede wdzieczna za smsa jesli ktoras sie rozpakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda-ja też gram nałogowo w te kulki.Ale sama jestem sobie winna bo ściągnęłam linka od marcówek.A tu na forum to cos mi się zdaje,że winna ich pojawieniu jest zuzanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka, masz racje my mamy termin w ten sam dzien i mnie narazie nie przyszlo do glowy, zeby cos przyspieszac, poczekajmy spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi szybko jakos czas ostatnio leci. Poza tym od poczatku mialam przeczucie, ze raczej mnie zmusza po terminie niz mi sie samej zacznie. I tak chyba bedzie Pewnie, ze dokucza coraz bardziej, szczegolnie noce i bole zeber, ale to jeszcze tylko 12 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja dostałam jebca. Mam już jakąś scizę. Jak mała mało śpi to panikuję czemu, jak za d;ugo to też się zastanawiam czy oby nie za długo. Tak samo jest z jedzeniem. Albo je 1,5 godziny albbo 3 min. Nie jest jakaś unormowana jak Gabi izawik. A ja cały czas żyję w stresie. Aga co do szwów, to mi te na zewnątrz co wyczuwałam palcem się roztopiły, ale cały czas czuję te w środku. CIągnie mnie ta cipka cały czas. I jak pocodzę dłużej niż 5 min to ból jest mocny. Dziewczyny ja teraz już Wam tylko o mojej niuni będę gadać. Mam nadzieję, że nie wkurzam Was. Ale teraz to jest tylko mój śiwat. Nic poza nią nie jest ważniejsze. Jak Was wkurzam to napiszcie a zamilknę. Dzisiaj tatuś uczesał Igę na irokeza. Może jutro wrzucę fotki. Tak się śmieliśmy. Wyglądała prześmiesznie. Powiem Wam, że bardzo się cieszę, że mam ją już na świecie. Zobaczycie jaka to radość. Cociaż na początku jak mi ją zabrali i powiedzieli, że ma problem z oddycaniem to miałam takiego pietra. Ale już jest dobrze A jeszcze jeżeli chodzi o porród, to powiem Wam że cieszę się ze nie było ze mną na porodówce marcina. Wcale nie chciałabym aby widział mnie w takiej akcji jaka się działa tam na sali. On już się stresował jak byłam jeszcze normalnie na oddziale i miałam skurcze co 3 min, a jakby widział mnie latającą po porodówce i wyrywającą sobie włosy z głowy i jak mi kapie krew między nogami to nie wiem jaką miałby przyjemność. A tak w ogóle to gratuluję kolejnej mamuśce. Koniecznie przyślij zdjęcia. Niech nasza galeria się zapełnia. Dziecina już płacze. Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. muszka11 najserdeczniejsze gratulacje, ale nas zaskoczyłaś :D Ja tylko weszłam na chwilke zobaczyc, czy ktoras nie urodziła, a tu taka miła niespodzianka . Kurcze ja tez chce. Jeszcze mam troszke czasu. No, ale dzisiaj wysprzątałam na glanc dom po remoncie i jak mi nic po tym nie bedzie, to chyba już zostane z takim wielgachnym brzuchem. Uciekam spac, dzisiaj poszłam do lekarki, a ta dała mi antybiotyk na to moje przeziębienie. Już jest znacznie lepiej. Nie jestem cała zasmarkana, tylko tak do połowy :D Echhhh, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka moje gratulacje😘 mam ogromnego dola i caly dzien rycze ,nie wiem czy dam rade sama z dwojka dzieci.Jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też jestem jeszcze dużych rozmiarów ale oby do 5 kwietnia. Jestem już umówiona na cesarkę. Jeszcze na dodatek przeziębienie się przyplątało. Gratuluje nowej mamusi. Wasze dzieciaczki są cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5.............. córcia.. Aleksandra ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty rudamaxi!! Ty mi tu na takiego twardziela wygladasz a jednak Ciebie tez dol dopada! Glowa do gory, masz cudownego synka, pomoc mamy, dla corci juz wszystko przygotowalas a i z Twoim chlopem wszystko sie ulozy. Nie zamartwiaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dzien doberek kochane !!! nie moge spac , bo bola zebra heh - sie maly rozpycha i szaleje wlasnie wtedy gdy ja chce spac ... do tego chyba dopada mnie bezsennosc ... ale jeszcze troszke jeszcze troszke chodzenie juz sprawia mi problem , czuje jakby Tygrys mial wypasc ze mnie z kazdym krokiem poza tym boli mnie wszystko tam na dole i siu siu chce sie caly czas nieublagalnie Wiec dlugi spacerki albo zakupy odpadaja ... choc dzis nie ma co wybieramy sie na miasto bo wczoraj dostalam prezent od mojej firmy ( H&M) - bon pieneizny i ide cos kupic sobie i Tygrysowi ... zapowiada sie wiec wyczerpujacy dzionek No to narazie , kochane zycze dobrego samopoczucia na weekend !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
zanim sobie pojde , mam tylko pytanko ... dlaczego nie ma wiecej mamus na blogu ??? czy sama tam bede tak stac ?! Juz mi tu ( znaczy tam ) prosze jakies inne fotki mamus z brzuszkiem powysylac !!! Raz , raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się dzisiaj zalogowac ,zeby wam coś przekazac, a tu taki psikus i od poł godziny walcze z kompem. Mam nadzieje,że tym razem mi sie uda :D UWAGA!!!!!!!!!!!! Nasza ruda_lala dzisiaj, o 6:45 urodziła córeczke. Milenka waży 2890 i mierzy 51 cm. Już jej przekazałam od nas wszystkich gratulacje, i poprosiłam aby wycałowała swoje szczescie od wszystkich ciotek :D Więc co, ukatuaniam tabelke :D az mi się łapki trzęsą :P NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala jeszcze raz gratuluje ze szczerego serca 🌻 A ja dalej w komplecie, nic a nic nie dało wczorajsze sprzątanie. Ale co ma wisiec nie utonie.:D Urodze i ja (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ale fantastyczne wiadomości !!!!!!!!!!!!!!🌼 🌼 muszka, 🌼 ruda lala gratulacje :) Wspaniale że kolejne mamusie pojawiają się na topiku. 🌼 🌼 🌼 dla was i waszych dzieciątek 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka i Rudalala Serdeczne gratulacje, super że Wasze maleństwa są już z Wami :-) Moc uścisków dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nawet nie miałam siły żeby coś poczytać. W domu już prawie wszystko gotowe na święta i całe szczęście bo dopadła mnie jakaś niemoc. W środę jadę na ktg, a ze to już bedzie 40 tydz to lekarka powiedziała, ze zdecydujemy czy zostanę na wywołanie, czy mam się jednak zgłosić w święta. Chciałabym w środę już zostać w szpitalu, wtedy w Wielką Sobotę wróciłybyśmy do domu :-) Ale cóż czas pokaże... Jakaś deprecha mnie łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow z rana mile wiadomosci. Ruda lala moc usciskow i gratulacje!! 🌻 U mnie rano byl seksik, ale watpie, ze cos sie ruszy. To raczej tak z natchnienia. Byle coraz wiecej takich wiadomosci :) Dolna tabelka sie robi coraz dluzsza. Kobiety gora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje i buziaki dla nowych mamusiek i oczywiście dzieciaczków! Paulka -posłałam swoje zdjęcia z brzuszkiem,proszę wklej je na blog.Niech biedna kohannah nie wisi tam tak samotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala wielkie gratulacje!!!! Wreszcie następna mamuśka wśród nas. Cmokas dla Ciebie i Twojego maleństwa. Tyle czekałaś i wreszcie się doczekałaś. Dziś pojechałam do firmy i zostawiłam Igę z samym tatusiem na ponad godzinkę. Malutka była taka grzeczna. Chyba czuje, że z tatusiem była. Zmykam. CIągną mnie szwy jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala suuupoer gratulacje, ale sie rozsypuja a to przeciez forum kwietniowek :) No to teraz ktora? Moli moli widze ze masz cesarke dzien po mnie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! gratulacje dla nowych Mamusiek!!!!! ❤️ 🌻 ale juz Wam fajnie....... a jak pomyśle że Wy już po tym wszystkim i że macie swoje skarby przy sobie to aż mi przykro że moja malutka jeszcze siedzi w brzuszku, ale jak to któraś z Was napisała \"co ma wisieć nie utonie\" hehe życzę milusiego weekendu......teraz jak już zaczniemy rodzić to już będą dzieciaczki kwietniowe heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! moje szczere wielgachne gratulacje dla nowej Mamusi!! Zuzia - dziekuje za smska! ostatnio jestem jakas taka do dupy, ze nawet nie mam sily nic napisac. chyba juz mi sie dluzy. ale widze, ze sie ruszylo u nas cosik i to dodaje mi otuchy, ze i na mnie przyjdzie pora:) Moj Krasnoludek jest juz chyba tez znudzony ta monotonia maminego brzucha. przeciaga sie jak jakis wielki slimak sprawiajac mi tym, nie powiem, troszke bolu czasami... ale wybaczam mu/jej, bo bardzo ja/go kocham. hm... jakos tak namacalnie dotarlo to do mnie ostatnio.. mam takie nagle zalewy czulosci wobec tej malutkiej istotki, ze najchetniej przytulilabym wlasny brzuch:) chociaz tak naprawde to go troszke juz \"znielubilam\":) ciezko mi i wygladam kiepsko... ale co tam, juz nie dlugo! boje sie tylko, ze trafie do szpitala w swieta. chociaz termin dopiero na 13-ego... zobaczymy. najwazniejsze, zeby wszystko poszlo dobrze.. jeszcze raz Zuzanka dziekuje za smsa. milo mi sie zrobilo,ze ktos o mnie opamieta. obiecuje byc bardziej aktywna na naszym forum. a zapomnialabym... tez caly czas ogladam dzieciatka na blogu:) sa przecudne! Igula taka silaczka, glowke dzwiga! wszystkie sa wspaniale! gratulacje dla Mamus ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna noc nie przespana... bolal mnie brzuch i przy kazdym ruchu czulam jakby maly sie oddzielal od mojego brzucha ...takie jakies dziwne uczucie. Moj Marcin przy kazdym moim glebszym oddechu lub jeknieciu pyta : \"co, juz rodzisz?\" :D Ja wlasnie skonczylam sprzatac mieszkanko i teraz popijam sobie \"cudowna\" herbatke z lisci malin. Ruda-lalo, gratulacje! Zazdroszcze jak cholera!!!!!!!!! ...ciekawe ktora bedzie nastepna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale nowiny:) dziewczeta gratuluje z calego serducha:) ja dzis mam dzin leniucha :) ale mam straszna ochote na cos slodkiego i chyba upieke karpatke:) wczoraj bylam na wynikach i jak sie okazalo po 14 jak je odebralam to takich zlych enzymow watrobowych nie mialam nawet jak szlam 3 tyg temu do szpitala, poszlam wiec do lekarza byl sam ordynator i stwierdzil ze w poniedzialek mam zrobic powtorke badan i przyjsc z wynikami jezeli nie zaczna spadac to przyjma mnie na oddzial :( ale jak maja spasc jak mi nic nie zapisal wiec jestem na 98 %pewna ze w poniedzialek zostane w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
muszka 11 gratuluje coreczki ruda_lala Tobie rowniez. masaz jednak pomogl!!!! Ale fajnie, kolejne bobaski na swiecie! Czy na tym zdjeciu na blogu to jestes Ty max3???? I to samo pytanie do izawik???? bo ja zupelnie inaczej sobie was wyobrazalam. A swoja droga. jak przeslac jakies fotki na blog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×