Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość kar79
A ja wlasnie obejrzalam zdjecia Igi i nie moge sie juz doczekac kiedy zobacze swoja Maje. Tak mnie rozwalily te zdjecia....... rudamaxi tez zapisalam sobie twoj numer, zeby sie podzielic z wami moim szczesciem jak juz bedzie na swiecie. Znamy sie moze krotko, ale przezywam z wami wszystkie ochy i achy, tak wiec jesli nie masz nic przeciwko dam znac... I wiecie co wam powiem... troche sie dzisiaj przez moment czulam, ze pora sie wyszykowac do szpitala. Zrobilam bikini, nozki doprowadzilam do porzadku, wlosy umylam i mowie mojemu mezowi, ze dzisiaj jedziemy rodzic ale tego nie jestem juz taka pewna. Czekam na jakies inne oznaki. Moze nadejda... bo taaaaaaaaaaaaak bym chciala. a najbardziej, zeby Maja urodzila sie 1 kwietnia jak moj niezyjacy tato. Nie dzien a ni dwa wczesniej, bo wtedy tescie maja urodziny :-( Moze poslucha mnie ta moja Maja, kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski Po pierwsze dziekuje z Konradkiem za uznanie :) Dzisiaj stwierdzil ze uczy sie kolejnego wiersza na rocznice smierci naszego kochanego Jana Pawla II bo on tez chce cos mowic w kosciele jak jego mama:) NIE DOSTSLAM ZDJEC ANI IGI ANI KAMILI;( jutro wreszcie skoncze pranie dla Viki chyba przegielem z tymi ubrankami ,jak je wszystkie razem zgromadzilam to bylam w szoku a moja mama popatrzyla sie tylko i powiedziala masz tyle ubranek jak dla piatki dzieci a nie dla jednej osobki:) A jeszcze moja przyjaciolka ma mi cos podrzucic:) Coraz bardziej mam obrzekniete nogi teraz je wlasnie mocze w wodzie -oby pomoglo. Co do porzadkow to juz nie mam sil jutro skoncze prasowanie a potem musze skrecic lozeczko to ktore ma stac u Viki jak juz urzadze caly pokoik to porobie zdjecia i przesle. A dopadl mnie katar i drapie mnie gardlo -tego mi tylko brakowalo,grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że dużo z nas łapie jakieś przeziębienia.Ja juz mam cały nos czerwony.Dobrze,że chociaz przestało boleć mnie gardło.A jutro znów ktg i znów stres.Ja muszę jeszcze wytrzymać ze 2 tyg. Zuzanka co ty tak późno chadzasz do tego lekarza?Napisz konecznie jak wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, szok ale sie wysiedzialam. Mlody wazy 3250 i zawita na siwecie w srode :) wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem przemeczona bo tu sie zale ze nie dostalam zdjec ale meila juz nie napisalam maxii2mm@gemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igunie juz podziwialam i ostatnie zdjecie mnie powalilo ma dopiero 8 dni i juz glowke podnosi do gory szok ,ale wkoncu kobiety zawsze sa silniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wiec znowu zakoncze dzien spijcie dobrze i wstawajcie jutro wypoczete i usmiechniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana ale jeszcze noc za oknem tak rano bo męza wygnałam do pracy a sama nie moge spać. brzuch mam jak kamień, krzyż napiernicza i boli mnie dół brzucha, dosłownie jak bym miała miesiączke. Może to jakieś znaki że sie zaczyna. kurde ciśnienie po lekach też nie zaniskie. Mogło by sie cosik zacząć i na weekend mógłby sie wykluć nasz pisklaczek. wczoraj umyłam 2 okna i byłam z męzem na spacerku i powiem wam że sie rewelacyjnie czułam. wogóle z męzem stwierdziliśmy że teraz w ostatnich miesiącach ja wiecej biegam niż na początku lub w środku ciąży. oki ide do łużeczka. odezwe sie dzisiaj napewno jeszcze chyba że...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane kwietnioweczki Mam okopny katar boli mnie gardlo i mam jakies liche samopoczucie dzisiaj nic oprocz placzu nic mi sie nie chce buuuuuuuuu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Mi też się za bardzo nic nie chce robić ale ta pogoda nastraja tak optymistycznie. Uwielbiam wiosnę :) Idę zaraz zjeść śniadanie bo jak rano usiadłam do kompa to się nie mogę oderwać. Później skoczę jeszcze do sklepu po jakąś sałatę do obiadu i biorę się za naukę. Nawet mi się myśleć nie chce że już tak mało czasu mi zostało do poniedziałku. Boję się okropnie i ostatnio się zastanawiam czy ta obrona na chwilę przed porodem to nie za wiele jak na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Wczoraj mieliśmy ostatnią wizytę w szkole rodzenia. Wymiękłam, jak kobieta pokazywała jakie ćwiczenia powinno się wykonać tuż po porodzie, ale jeszcze przed szyciem - sama przyznała, że mało która ma siłę nawet pomyśleć, a co dopiero ruszyć mięśniem, ale Wam powiem jakie, może któraś będzie miała siłę, bo ponoć to ważne, a ćwiczenie jest bardzo prościutkie. Trzeba po prostu złapać obiema rękami za dół brzucha i tak jakby podnieść go do góry, tzn przesunąć w stronę mostka i przytrzymać i jednocześnie starać się napiąć mięśnie pośladków. Pomaga to w późniejszej rekonwalescencji, ale nie wiem, czy bedę w stanie cokolwiek zrobić po porodzie. Może zaangażuję męża, żeby mi ten brzuch podciągnął do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Dzionek ladny, dzisiaj przychodzi do mnie mama i bierzemy sie za sprzatanie. To jest moj ostatni wolny czwartek pozniej to juz bede z malutkim, cesarka zbliza sie wielkimi krokami, jak na razie sie nie stresuje ale pewnie dzien przed to bede tu siedziala cala noc i wam trula 4 litery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, U mnie chwilowa przerwa w wiosennej pogodzie, jest szaro, ciemno i pada. I to akurat dzisiaj jak ide do poloznej. Ciekawe czy za tydzien tez jeszcze pojde czy juz bede po porodzie. A moze ktoras z Was urodzi w ten sam dzien co ja. Co do ciwczen, to dla mnie sam porod bedzie nie lada cwiczeniem. Nie naleze do tych co lubia sie ruszac i boje sie, czy mi to nie przeszkodzi jak trzeba bedzie przyjmowac dziwne pozycje. Ale postaram sie juz przy skurczach jak najwiecej chodzic i ruszac a nie jeczec na lozku, ale jak bedzie w praktyce to sie okaze. Zuzanka, jak pomysle ze ty idziesz w srode a ja mam termin za tydzien w srode to mam ciarki. Tylko mnie to musi wziac samo z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak patrze na tabelke to termin przede mna ma jeszcze 7 dziewczyn. Ale jkaos nie spieszy sie im chyba do rozpakowania. Ciekawe co u nikolli80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakos nikolla ucichla dawnos ie nie odzywala, moze juz ma dzidziusia kto wie. Niema nikt do niej telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka!!!! ja mam numer do Nikoli i wlasnie napisalam do niej, zobaczymy czy cos odpisze, mam nadzieje ze tak...... ja na 12:30 ide do fryzjera, miałam robić balejage ale jednak tylko na strzyżenie się wybiorę....... kurcze ale super pogoda..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - i sorki za ciszę - nawet wass nie podczytywałam . poprzedni tydzień spędziłąm w szpitalu - miałam znowu Alerm - wyglądający na poważny - pojawiło się plamienie - i rozwarcia ponad 2 palce - i po kilku godzinach ucichło mówiłam rodzę sobie na raty !!Lekarze sami nie wiedzieli co zrobić - sprowokowac mnie oksytocyną czy poczekać. najgorsze ze póżniej była sytuacja gdzie nie mogli wysłuchać tętna - słychać było tylko szmer łożyska lub pępowiny - o małao nie zeszłam - i lekarz też - dziecko akurat sie nie ruszało - DRAMAT na szczeście za chwilk sie poruszyło i obóciło - wszystko w normie .non stop KTG , lub USG Przywiezli 19 latkę - jak ja miała takie jazdy - ale postanowiła nie jechać po nocy i zaczekac do rana - a tu Tragedia łozysko się jej odkleiło - miała juz tylko martwe bliznięta pod sercem. Cały czas takie historie . dlatego teraz jestem w domu - bo psychicznie niw wyrabiam czegoś takiego - w szpitalu bezczynność - jesteś sama ze swoimi myślami. czekam i modle się zeby jak najszybciej - i skutecznie i bez komplikacji Takze wybaczcie - gratujuje wszystim rozpakowanym - chętnie obejrzę zdjęcia - alw w życiu tak si nie denerwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla, ale miałaś przeżycia, żeczywiście można zejść ze strachu. Miejmy nadzieję, że teraz to już pójdzie gładko i bez stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla najwazniejsze ze jest juz ok, jeszcz kilka dni musisz wytrzymac, Trzymam mocno kciuki mx3 tez jakos dawno nie pisala, moze juz Filip przyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ale sie teraz usmialam z tego ze jestem cwaniara :) No widzisz moj gin powiedzial ze nie bedzie mnie meczyl w swieta wiec cesarke zrobi w srode a w sobote mnie pusci do domku, tylko najgorsze ze juz sobie dobroci nie pojem :( trzeba bedzie uwazac co sie je, ach odbije to sobie kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bardzo chcialam 1 kwietnia bo wtedy sie z mezem zareczalismy, ale to niestety niedziela i cesarek nie robia, no chyba ze ktos z ulicy przyjdzie z bolam,i i trzeba bedzie robic cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka Tobie tez tak sie ciagna te dni? Niby im blizej rozwiazania tym mi sie wydaje dalej czas jakby stanal w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja tez myslalam ze urosze w tym tygodniu ale cos sie chyba nie zapowiada, niby tam cos pobolewa ale tak to cisza. Chyba zuzanka razem wybierzemy sie do tego szpitala bo jak nie urodze do srody to mam sie tam wlasnie zglosic. Moja mamcia mowi ze pewnie to bedzie w niedziele bo moj maz niedzielny i ja niedzielna wiec nastepny leniuszek musi sie pojawic. Ja moge chocby dzis. Wlasnie wybieram sie do sklepu, az wstyd przyznac ale od dwoch dni nie bylam na dworku. Moze spacerek cos tam przyspieszy, oby. :) No to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tabelka, moja ostatnia poprawka NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź................S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie meczy ten katar ze masakra a musze isc do banku a tak mi sie nie chce:( Nicola wszystko bedzie dobrze tylko mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi, mi na katar super robiły inhalacje z eukaliptusa. Tzn wkraplałam kilka kropli eukaliptusowego olejku eterycznego gorącej wody, nachylałam się nad miseczką i to wdychałam - przynosi ulgę i nieźle przeczyszcza drogi oddechowe - aż do zatok. Ponadto wkraplałam sobie ten olejek dotakich nawilżaczy na kaloryferze i przyjemniej się oddychało - powietrze nie było takie wysuszone. Ponoć równie dobry jest olejek sosnowy, ale trudniej go kupić, choć pewnie ma fajniejszy zapach niż eukaliptusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×