Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

a jeśli chodzi o laptopa to od razu go i tak nie podłączysz do internetu , nie wiem jaki ci tam program operacyjny wgrają ale przypuszczam że vistę, ponieważ jest najnowsza. także chyba dłużej niestety będziesz musiała obyć się bez internetu jeśli nie naprawisz starego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mama baczka ma jeszcze cicha nadzieje ze jakos uda sie naprawic kompa wiec wszystkie trzymamay kciuki a jak jej dlugo nie bedzie to mamy wysylac jej smsiki. Juz jej mowilam ze przynajmniej te zdjecia co nam wysylala to ma bo jej wyslemy ,ale to pewnie mala kropelka w wielkim stawie w porownaniu z tym co miala.Dobrze ze ja mam wszystkie zdjecia takze na plytach. Nasza biala kreska w dziaselku cos sie zatrzymala w miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do prosby weroniki jesli chodzi o chodzik ja po slowach ktore uslyszalam od rehabilitantki Konradka jak byl rehabilitowany Vojta od razu wyrzucilam nosidelko na plecy i bujaczek chodzika nie mialam ale obiecalam sobie ze jesli bede miala drugie dziecko to nigdu nie wsadze baczka ani do chodzika ani do nosidelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- a widzisz ja małego też rechabilitowałam vojtą bo miał silne napięcia i fakt faktem w nosidełku nie dało się nosić ale bujaczki, hamaczki i wszystko co dziecku nie daje sie za bardzo prostować było jaknajbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi ja tez robie mus dla Bartusia z jablek bardzo mu smakuje. Ide dzisiaj wkoncu do gina bo jeszcze od porodu nie byla :) niech mi jeszcze jakies tabletki albo plastry a moze zastrzyk przepisze bo nie usmiecha mi sie byc znowu w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka justaaaaa super fotki szymka.... o widze ze i bartus lubi swoje stopki......weronika tez non stop ma je w gorze aga25 twoj maz rzeczywiscie duzo traci nie widzac synusia na codzien.....ale juz wkrotce bedziecie razem.... zuzanka ja nie dostalam tego jednego zdjatka....:-( ojej co ja bym dala zeby moja corcia tyle godzin choc raz przespala.... Gosiu to super ze wszystko w porzadku...🌻 nie moge uwierzyc!!! naprawde napisalas testament?!!!! izawik super ze jestes juz z nami.....co do okresu to mnie bolalo podbrzusze przed @ ....a zdjecia super!!!! ja dostalam wszystkie zdjecia..... kurcze tobie to tylko dzieci rodzic bo wygladasz bosko!!! nie wygladasz na swoj wiek.... Paulka fajnie ze Mania zdrowa.... nikolla nastepnym razem napewno zdasz prawko.... mx3 ojej szkoda Twojej corci......ale jeszcze jest malenka i wszystko bedzie dobrze zobaczysz.....tylko musisz byc silna!!!! zuzanka ja tez probuje przepajac niiunie w nocy ale jak juz jej dam pic i dalej sie kreci to w koncu robie jej mleko.....nie powinnam chyba nie? a jaka herbatke podajesz w nocy? o rany ty jeszcze nie bylas u gina???? rudamaxi a czemu bujaczek tez wyrzucilas? ja tak jak wczesniej pisalam staram sie ja wsadzac do lozeczka na plasko zeby sobie swobodnie lezala.... kapikapi i zuzanka jak robicie ten mus z jablek? Paulka ja wywolalam juz ponad 400 zdjec mojej corci....przesylam przez net i jesli jest ponad 100 zdjec to za jedno placi sie 35 gr....wiec sie oplaca hihihi tak co raz to robie bo jak by mi przyszlo na raz wszystkie wywolac to bym z torbami poszla.. z tego co wiem to chyba mozna z calej Polski przesylac tam zdjecia....potem wysylaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka podaj namiary, żeby prze net wywołać zdjęcia jesli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, swietne fotki! Weronisia i Maja są przesliczne choc takie rózne:-) Kar widze,ze masz dwa dzidziusie w łózeczku;-) Własnie Zuzanka jak robisz mus, bo ja tylko scieram jabłko, a Ty co dodajesz? Paula ja tez wywołuje przez internet i w moim przypadku wychodza gówniane dlatego, ze przewaznie robie telefonem komórkowym, ale da sie wytrzymac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jak znajde wiecej czasu to ci odpisze na meila bo ty napisalas takiego dlugasnego ze mi wstyd pisac tylko jedno zdanie oooo albo wiem napisze ci list bo dzisiaj ide wreszcie na poczte zeby wyslac te opaski dla Mani. Doroteczka czas najwyzszy zebym napisala ten testament wkoncu ma sie te lata:P A tera zprzynajmniej jakby mi sie cos stalo to bedzie sie mial kto zajac dziecmi i tym co zostanie dla dzieci:) Nosidelko wyrzucilam bo ja mialam z tych pierwszych a one nie byly za dobrze usztywnione pod plecy i dziecku mogl sie naprawde wykrzywic jeszcze bardziej kregoslup.wiec go pocielam i wyzucilam zeby innemu dziecku nie zrobic krzywdy. Hihi a ja dalej szaleje na allegro:)ale ostatnio cos sie alegro wscieklo i nie moglam cos sie zalogowac i taka fajna bluza przeszla Konradkowi kolo nosa:( Ja tez jeszcze nie mam @ i mam nadzieje ze nie pojawi sie wczesniej niz jak to bylo po pierwszym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike moj Konrad mial znowu za male napiecie miesniowe i musialam u niego wszystko wycwiczyc :O ale teraz nie ma sladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj wysylam zdjecia..... http://www.fotoelab.pl/ dobry maja kontakt mailowy wiec ja zawsze pisze maila np jak mam problemy z wysylka i jakies pytania....ja mam latwiej bo ja wysylam przez net a ide po odbior osobiscie bo to u mnie w miescie i nie wiem jak jest z ta wysylka gotowych zdjec...wiec lepiej najpierw mailowo sie zapytac co i jak... kar sliczne dzieciaczki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pocielam lezaczek -bujaczek ale teraz te co sa w sklepach i jak je dotykam to sa juz fajne ten co ja mialam to byl do d.... juz moj lezak ma bardziej naciagniety material niz byl usztywniony tamten lezaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która z Was mieszka najbliżej Lublina????? ale Wam dobrze z tym @ , ja dostałam 7 tyg. po porodzie mimo że przez cały czas karmię piersią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak burza u was? ja przespałam - w czwartek wieczorem oblałam egzami przktyczny - przyjecjałam do domku i padłam - na prawie 14 h - obudziłam sie z bolącym gardełkiem ale co tam - jadę ustalic kolejny egzamin a tu tramwaje nie jeżzą , nie ma sygnalizacji - wszędzie stłuczki i korki = Kraków stoi !!!!! a ja nic nie wiem o tym - hehehehe Mąż mówił że się o mnie nawet zacząl bac - nie mozna było mnie dobudzić :) Maks spał równie dobrze :) Ja mam paskudną anginę - to cały sekret toczyął mnie od kilku dni ale do lekarza się wybrałam dzis jak już nie miałam się siły doczołgać do domu - mam potworne mdłosci - a ja już obawiałam się czy to nie ciąża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo - bączka - rozumiem ból ja mam szczę scie u mnie cały czas pada :( wiem ze tego nie przeczytasz ale jestem z tobą? szkoda że nie macie zgranych najwazniejszych rzeczy - ja tak zawsze już robię czy wasze pociechy jedzą całe słoiczki deserków , zupek? mój 3/4 i ma dość =- najbardziej morelki tooooo kocha ale mój budzet nie- zastanawiam się czy nie robić deserków sama- tyle owoców swiezyhc !!! dodam że rodzice mają sad- więc nic nie kropione tylko czy wszystko musi być gotowane? kiedy można podać cos surowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja KRAKÓW !!!! co do @ - niby miałam 1 12 tyg po porodzie potem co 30 dni - ale poki karmiłam to były że tak powiem pikusie - teraz już piersi odstawiłam i mam juz 8 dni i konca nie widać - okropność jaką anty stosujecie? ja na razie dalej gumki - ale stres mnie zzera już tak dalej nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany zaraz sie rozpuszcze tak goraco latam po domu w bieliznie!!!!!!! niunia tez cala spocona!!!!! i marudzi ale dlatego pewnie ze tak duszno!!!!! choc wiatr jest ale nic nie pomaga... ja po tym jak podalam niuni bananki hippa boje sie podac cos innego...mam jeszcze brzoskwinki.....kurcze moze dzisiaj sprobuje....podajecie wszystko co po 4 miesiacu bez oporow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - przetestowałam wszystko - i chyba jestem w tej szczęśliwej grupie mam posiadajęących dziecko bez alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola wiem ze juz duzo z was pisalo co i jak podajecie dzieciom ale mozesz napisac jak wyglada to u ciebie? ja daje soczki miedzy posilkami z marchwi i jabluszek i raz dziennie marchewke lub zupke jarzynkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola to Wy z Paula w jednym miescie mieszkacie??? Kurcze czego nikt nie jest z Legnicy. Chociaz poznałam tu na forum przyszła styczniówke, wiec moze wybierzeny sie za rok na spacerek do parku:-) Pozdrowienia dla Ani jesli nas czyta 🌼. Aha dziewczyny prosba, przeslijcie mi kołysanki, bo ja robiłam porzadek z poczta i wszystko pokasowałam z rozpedu:-( Ja tez nie miałam jeszcze@, ale brzuch i plecy od dłuzszego czasu mnie popolewaja:-( Zapomniałam napisac,ze sie na maxa wkur przedchwila:-( Wybierałam sie z Bartkiem na spacer, schodze do ogrodu a tam jakis kot mi spi w wóku! Normalnie krew mnie zalała! Oczyswiscie wszysto wyladowało w pralce, a Brtek spi w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja daje zupke w dwóch ratach-jeden słoiczek czasami połtora i raz tarte jabłuszko i raz kleik z tartym jabłuszkiem. Nie wiecie, czy mozna juz troszke gruszki zetrzec, czy jeszcze za szybko? A jutro dam banana zamiast jabłka. Dzis dałam pierwszy raz obiadek z miskem, na poczatku Bartek miał opory ale pozniej wcinał. Aha i wiecie co ta wysypka to chyba ni od kaszki była a od cherbatki z owoców połódniowych. Narazie nie podaje ani tego ani tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczki - lekarka ldradziła - wg jej doświadczen nalbardziej alergizują i w sumie sa zbędna zupki - gerbera zacczęłam od marchewki - marcg+ ziemniaczki - marchewka z dynią - dynia ziemnaczki każdy produkt min 3 dni tak zeby zobaczyć jak dziecko reaguje nie dawać nic na siłe jak nie chce to nie - bo ózniej się zrazi :) deserki - jabłuszko - najdłuzej - ma działanie takie ze kupka b. luzna dopiero teraz jabłko+ jagody , pózniej marchewka wiem ze bananki zaapieraja - więc na razie nie będe podawać na razie nie am zadnych kłopotów- kłopotów z kupką itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmhmmh - na raty - to sporo wyjdzie jak rozwiązujecie lokatę przed terminem to tracicie odsetki? jak tak to może # opcja - jak fajna teściowa ja zawsze wole sama się finansowac i nie miec zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×