Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia_ nie wie co zrobić

olejek rycynowy- do czego?

Polecane posty

Gość Madzia_ nie wie co zrobić

do czego można wykorzystać olejek rycynowy? wiem, że jest to srodek przeczyszczający ale słyszałam też o innych jego "cudownych" właściwościach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sama
Ja go używałam jako maseczke do włosów. Trzeba go troszke podgrzać, bo jest strasznie gęsty, nastepnie wciera sie go w skore włosów. Przyspiesza ich rosnięcie. Jedyny feler to taki, że w przypadku blondynek pojawia sie ciemniejsze odrosty. Ni i najważniejsze - aby go spłukać, trzeba CO NAJMNIEJ TRZY razy umyc głowę. Raz zrobiłam to tylko dwa (a miałm wtedy długie włosy), następnego dnia spóźniłam sie do pracy, bo musiałam myc głowę na szybciora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssmarta
kiedyś przeczytałysmy gdzieś z siostrą, że olejek rycynowy wzmacnia rzęsy - i smarowałysmy te rzęsy tym olejkiem... nie pamiętam, czy cos rzeczywiście wzmocnił, ale wtedy wierzyłysmy w to tak mocno, że chyba widziałyśmy rezultaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna uzywac do
- maseczka na wlosy- wzmacnia - smarowac rzesy codziennie przed snem, przy pomocy szczoteczki po tuszu (czystej)- sa mocniejsze i dluzsze- sprawdzone - smarowac codziennie paznokcie- nie rozdwajaja sie i nie lamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
czyli jednak nic sobie nie zmysliłyśmy z tymi rzęsami. zreszta ostatnio w jakichś babskich gazetkach czytałam coś o cudownym działaniu olejku rycynowego i tam pisano o rzęsach i włosach. nowością są dla mnie paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucha
ja olejku rycynowego używam do smarowania paznokci i skórek,przyznam, szczerze że działą super tylko jest bardzołusty i trzeba byc cierpilwym az chopciaż minimalnie się wchłlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×