Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Dorka*18

niby kochał a olał...

Polecane posty

Gość *Dorka*18

byłam z chłopakiem 3 miesiące.było pięknie...spacery,komplementy,czułe słówka.zaprosil mnie na wesele swojego brata.impreza była swietna ale na drugi dzien w poprawiny zaczal mnie olewac.wychodzil zapalic mnie zostawial sama przy stole(nikogo prawie nie znalam) bawil sie z inna i puszczal jej oczko.na drugi dzien sie juz nie odezwal...dzis mija 4 dzien i zero odzewu...prosze napiszcie co o tym myslicie? zle mi bez niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zalozylas taki topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dorka*18
prosze napiszcie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 281
po co zakladasz 2 taki sam topik? juz ci tam odpowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msdTela
camon dziecinko juz znasz odpowiedz, przeciez to widoczne nie maltretuj sie - zapomnij tysiace innych chlopakow czeka na ciebie. po co ci ktos, kto juz lata za inna KOCHA??? przeciez kazdy mlodzik tak powie, zeby cie wciagnac to lozka, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole star
ta, to moj co lepsze(zaznaczam ze dorosli jestesmy) wyjechal na troche zalatwic powazna sprawe zagranice, zawsze na skype gadalismy a dzis patrze a tu 'uzytkownik nie udostepnil ci swoich danych' czyli krotko mowiac mnie z tego skype wyjebal :D moze przesadzam, moze to cos z kompem albo laczem, ale ja wyolbrzymiam duzo spraw z zazdrosci :o a tobie radze zostawic dupka, oni nie sa warci spluniecia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w zyciu bya
Musisz się z tym poggodzic, innego wyboru nie masz, to jakis szczeniak i daj sobie z nim spokój PS Nie dzwon do niego i nie wlepiaj mu się bo to i tak nic nie da, po prostu go olej , on nie jest wart ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama widzisz ...
niby kochał, ale to jego strata, nie on jeden na swiecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×