Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvvvvvvvvvvvvvdj

golicie wlosy w tylku?

Polecane posty

Gość bvvvvvvvvvvvvvdj

ja ie gole bo trudno tam sie dostac ale krepuje mnie strasznie jak facet zaczyna mnie tam dotykac tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak niemoge
i na cipce tez nie bo jakos sie wkrecaj ai ciagną....prawie sie uszkodzilam:? a dzisiaj kremem do depilacji i lysiutka calusienka,od spodu od gory i dookola odbytu tez...taka fajna ze co chwile sama sie dotykam bo tak fajnie czuc,juz sie niemoge doczekac kiedy misiek dotknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gole. a jakze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gole. a jakze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleczka*
ten juken to zawsze przeciwko wszystkiemu yhh ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziu
ja go wrecz niecierpie;) A jesli chodzi o golenie to ostatnio sprobowalam kremem do depilacji.. Niestety nie poczytalam przeciwskazan:O Pieklo jak cholera, myslalam ze sie zes..am:P A na ulotce: nie stosowac w okolicach odbytu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIU_LEĆ-KACZORZE
na łysą górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja to
zawsze maszyną jade.....ale cholerstwo szybko odrasta. ostatnio kombinuje z penseta...ale ciezko tam je rwac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleczka*
uuu penseta???ja kiedys probowalam na...ale za duzo roboty,ja mialam taki krem ze nie pieklo,i nic takiego nie pisalo,ale ital mogloby byc kiepsko jakby np dp srodka mi go troche weszlo:) siedzialam tak rozkraCZINA PRZEZ 15C MIN. I ANI DRGNELAM:) A MASZYNKA....NIGDY WIECEJ,PRZEZ TYDZIEN CHODZILAM ROZKRACZONA JAK KOWBOJ TAK MNIE KULO,PARE DNI WOGOLE SIE Z LOZKA NIE RUSZALAM.TYLKO LEZALAM ROZCHYLONYMI NOGAMI BO TAK KULO TROCHE MNIEJ:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvvvvvvvvvvvdj
lubie jak moj facet lize mi owlosioną gwiazdke, a najbardzie lubie jak wystają mu z zebów moje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja depiloje depilatorem i nie boli az tak. a krem depilujacy gowno daje nawet po 10 min. tzn gowno nie doslowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 222
ja gole maszynką, ale tylko z przodu, między nogami nie (tam obcinam włosy na krótko nożyczkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×