Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Oliczkaa
Czy ktoś leci 09.09.2008 z Wrocławia do Alanyi -HOTEL OZGONDOL SUITE ??? Albo czy ktoś był i jak wrażenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsxedc
witam ;) niedługo jadę z przyjaciółką do turcji. wiele słyszałam o nachalnym zachowaniu turków. mam nadzieję, że to tylko mit, jednak trochę się boję... moja mama cały czas mówi o tabletkach gwałtu dodawanych do drinków. ehhh... to miały być wspaniałe wakacje, a ja mam takie chore myśli :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Żeby dodali Ci tableykę gwałtu do drinka to nie musisz jechać do Turcji u nas też to się dzieje .Po prostu troche zdrowego rozsadku i dobrej zabawy Ci zycze.:::::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_35
możesz spokojnie leciec do Turcji:-) na własnej skórze sprawdzisz,że nachalnośc mężczyzn to przesadzony mit, są mili i sympatyczni. Nie ma żadnego porównania z egipcjanami czy tunezyjczykami, którzy zjedliby cię żywcem;-) Innka ma rację, najważniejszy jest zdrowy rozsadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankok
dziewczyny, mam pytanie, dotyczace klimatu w Turcji. Czy jesli wybiore sie tam w polowie listopada, to mam szanse na letnie temperatury 28-30 st C? zalezy mi na tym, zeby na jesieni zafundowac sobie walsnie takie letnie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytankok, w listopadzie nie ma juz takich temperatur. Mniej więcej w drugiej połowie października temp zaczynają powoli spadać i zaczyna być częściej deszczowo. Poza tym nie ma wylotów z Polski. Jak już to z Niemiec. Z Polski wyloty kończą się ok. 10.10. W listopadzie rozglądnij się za Egiptem, wyspami kanaryjskim jeszcze (drożej), Maroko. Tunezja w październiku tez odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankok
Pariss, wlasnie myslalam o Egipcie, bo jest polozony bardziej na poludnie, poza tym to Afryka, wiec juz inny klimat. Myslisz, ze tam w listopadzie bedzie cieplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w listopadzie jest ciepło. Cieplej jest w Sharm niż w Hurghadzie. Dni są nieco krótsze, ale spokojnie na jakies 6-7 godzin plażowania na pewno się załapiesz. W dzień jest około 25-26 C także spokojnie starczy, u nas i tak już zima prawie także się wygrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja30
Dziewczyny!!! W nocy przyleciałam z Turcji!!1 Byłam na 7+7 i nie wyobrażam sobie inaczej!!! Jestem zachwycona i wniebowzięta tym krajem, ludzmi i przepięknymi krajobrazami: byłam w Kapadocji- to coś co nie da się opisac- trzeba zobaczyć zdjęcia, w ankarze, w Stambule- miasto przeszło moje wszelkie wyobrażenia- opisze potem bo teraz jeszcze "padam' ;) byłam równiez w Troi, w efezie, w domku, gdzie |Maryja spędziła ostatnie dni 9niesamowita atmosfera), w Pergamonie- niesamowite wrażenia!!!- no i podjazd pod góre -widoki!!!! Byłam równiez w podziemnym mieście (27m pod ziemią) -cos niesamowitego!!! Jestem bardzo, bardzo zadowolona!! Teraz wiem jak wygląda Turcja , jej krajobrazy, niesamowicie fajni i mili mieszkańcy, klimat!! Pobyt w Konakli pod Alanią i cudowne wieczory w Alaniy- zakochałam się w porcie w Alanii- widoki takie jak na Sycylii!!!! Na razie mam głowe pełna wrażeń i nie moge się pozbierać. Jak coś to pytajcie- A!! no i najważniejsze dla kobitek- mozna zrobis rewelacyjne zakupy (opócz ciuchów bo sa megabazarowe!) Lecę na 3-cią juz kawe i zabieram się do prania :) Napisze potem! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pom pom dirli
a jak jest z kosztem połączen do Turcji? Moj chlopak tam leci jutro na 2 tyg i chcę miec z nim kontakt telefoniczny ale nigdzie nie mogę znaleść info na ten temat. Ja mam tel w orange on w erze. ile zaplacę z minutę połączenia i za smsa do turcji? i czy jesli ja będę dzwonic to on poniesie jakies koszty tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gracja30 🖐️. czyli znowu się sprawdziło to co tutja wszyscy piszą. Nie może być inaczej niż fantastycznie ;) Pom pom w Erze mam abonament i placiłam za smsa w Avea ok. 77 gr brutto a pozniej cos porobiłam i zamieniło mi sie na Turkcell (juz nie mogłam znalezc nigdzie zasiegu na AVEA) i płaciłam 5 groszy więcej za smsa do Polski. Odbieranie rozmów bedzie go kosztowało i to sporo bo ok. 2 zł za minutę. Ja odebrałam od kolegi z Turcji i zapłaciłam za dwie rozmowy ok. 3 minut 7 zł. Tzn. za jedną 7 zł. Mam też kartę w Orange i sms do Polski z Turcji kosztuje ok. 2 zł. Natomiast mam starą taryfę POP gdzie za smsy na cały świat płacę 20 groszy!!! :D (z Polski) Najlepiej zawsze zadzwonić do swojego operatora przed wyjazdem i zapytać. Poza tym jak przekroczy się granicę gdziekolwiek to Era przysyła smsa z cennikiem rozmów w wybranej sieci i można sobie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_35
pom pom dirli, ty płacisz za smsy normalnie a twój chłopak dostanie od operatora cennik smsem:-) opłaca sie dzwonić z budek a jest ich naprawde dużo, wieczorkami , po 18 sa tańsze połęczenia:-) Sms z Turcji to tak ok 1,50, min 4,50 a odebrane połaczenie ok 2 zł za minutę i nie ma sekundowego naliczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastina ha ha
hejj dziewczyny:) Pariss jestes niesamowita:) ja juz za 5 dni wylatuje:) sroda to dzien 0:) do alanya :) juz sie nie moge doczekac:) zaraz jakprzylece ide na kebaba albo kumpira:) zarazilas mnie Pariss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastina ha ha ==> ja tez wylatuje w środe ..do Alani a Ty? :) moze bedzimy mialy okazje spotkac sie tam na jakims kebabie :P ile masz lat i z kim jedziesz? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastina ha ha
jade z warszawy:) hotel blue sky:) juz sienie moge doczekac:) jade z narzeczonym i parą znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastina ha ha
właśnie Pariss słyszalas cos o hotelu blue sky?? okolice alanya niby 2 km docentrum i blizko do plazy wiec chybaniezle co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauroczyly mnie opisy i zdjecia turcji ide dzis do biura podrozy tylko chce 7+7 ale prosze was o rade czy nie jest teraz za goraco w Turcji na zwiedzanie czy da sie to wytrzymac jade z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę z trzema kolezankami na podboj Turcji :) zycze miłej zabawy tam na miejscu :) Paris a słyszałaś cos o hotelu tuvanna apart? dalego od wszystkich miejscowych imprez ? i centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIKAN
Hej, Ja mam do Was pytanie ponieważw polowie sierpnia wyjezdzamy z kolegą własnie do Turcji dokladnie -Bodrum i hotel Family Belvedere w Yalikavak oczywiscie All. Inc. Czy ktos moze mi cos wiecej na temat tego hotelu powiedziec? Wiem ze temat Turcji walkowany jest od 54 stron,ale mam pare rzeczy ktore bym chciala wiedzieci przed wyjazdem. 1.Czy jakies specjalne szczepienia przezd wyjazdem lepeij zrobic? 2.Jakie sa ceny na miejscu...np. piffko gdzies w knajpce? 3.Widze ze podziolone sa opinie na temat pieniedzy...ale rozumiem ze na bazarach lepiej placic w dolorach i oczywiscie sie targowac. A na miejscu za zakupy np. w spozywczym czy restauracji w ichniej walucie tak? 4.Czy ktos moze byl lub wie cos o tej miejscowosci Yalikavak, jest tam co robic? 5.Jakie wycieczki polecacie? ja mam wielka ochote na kos :) 6.podrozowanie poniewaz chcemy jechac na marmaris jak najlepiej to zrobic? z tego co czytalam lepiej nie wynajmowac auta , jakies pociagi autobusy? pozdrawiam i przepraszam ze kurcze pytanie moje pewnie sie powtarzaja na poprzednich stronach ale jestem bardzo podekscytowna wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie fanki Turcji...u mnie takie upały jak tam...ale jednak Wam zazdroszczę wyjazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pom pom dirli
dzięki ogromne za odpowiedzi:) Jeszcze jadno pytanko...ja wysylając smsa do Turcji placę normalnie 15gr....ale czy moj chlopak odbierając takiego esa ode mnie z poslki tez ponosi jakis koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_35
za odebranego smsa twój chłopak nic nie płaci więc możesz śmiało pisać z komórki, z netu.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastina ha ha
jeszcze tylko niedziela, poniedzialek, wtorek i lece:) pariss moze zmiescisz sie w walizke ?? bedziesz nasza przewodniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
jadę do Alanii 28 sierpnia.Bardzo martwią mnie te pożary i wczesniejsze wybuchy w Istambule.Czy tylko ja jestem taką pesymistką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pom pom dirli
moze ktos jeszcze potwierdzic to ze wysylając smsa z Polski do Turcji osoba w Turcji nie zaplaci za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
pom pom dirli potwierdzam ale informacją tutaj możesz ufać;-) zawsze też możesz zadzwonic do twojego operatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdybyByloTak
Heeej dzıewczyny! To jeszcze raz ja :) Oczywiscie, ze sie opalam i wyleguje, ale powiem Wam, ze troche pokpilam sprawe z dodatkowymi rozrywkami dla siebie. Tzn. teraz zabralabym o jedna ksiazke wiecej, jakies czasopisma i Scrabble. Bo choc jest tu co robic to tak po prostu lezec plackiem tez sie czasem nudzi. Bardziej narzeka moj narzeczony, bo on ma prawdziwy odwyk od komputera i gier heheh Co do Turkow to powiem Wam tak - sa rozni. Niektorzy bardziej sympatyczni i otwarci (np. chlopak pracujacy w tej kafejce, w ktorej wlasnie siedze. wpadamy do niego na bilard i zwyczajnie pogadac), ale sa tez tacy troche agresywnı, czasami to sa wlasnie sprzedawcy. Ja sie czuje bezpiecznie, bo nigdy nie chodze sama. İnaczej mialabym troche opory. Jutro jedziemy na jeep safari, ktore wstepnie mialo byc w piatek, ale z powodu pozarow odwolali wszystko oprocz rejsow statkiem. Wracam w srode z samego rana, napisze wtedy troche wiecej i postaram sie wrzucic jakies zdjecia, a zrobilismy ich sporo. Pozdrawıam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek32
Bassi77...zapewniam Cie że nie jestes osamotniona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_23
witam:) przeczytalam prawie caly temat i nie moge sie doczekac wyjazdu bo wylatuje juz w srode rano!:) bedziemy tydzien w kemer. to bedzie pierwszy raz w turcji i po raz pierwszy samolotem:) mam tylko pytanie odnosnie filtrow: czy wystarczy 15 i 20 czy kupic wyzszy? dodam ze jestem juz lekko opalona. z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×