Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Napisałaś o raki pod jednym z tych zdjęć - powiem Ci, że nie rozsmakowałam się w tym alkoholu. Szczerze mówiąc ja prawie w ogóle nie piję, a tu dodatkowo sam zapach mnie odrzucał ;) Też już myślę o kolejnych wyjazdach, ale na razie tylko czekam na przyszły tydzień, bo pojedziemy na dwa dni nad jezioro. A tak nie na temat Turcji, to znalazłam super stronkę z butami i właśnie ją przeglądam, może się na któreś skuszę www.bucikowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
GdybyByłoTak,czy w tym hotelu śniadanie faktycznie jest dopiero od 10 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz odwrotnie, śniadanie jest od 7:30 do 10, lunch 12:30-14:00, przerwa kawowo-ciastkowa 15:30-17:00, kolacja 19:00-21:00. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Dziewczyny trzymajcie kciuki! Jeszcze 4 godziny i odlatuję:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByloTak, ja raki lubię tylko w Turcji, w domu jakoś mi nie wchodzi. To musi być klimat, towarzystwo, słońce....;) Też właściwie nie lubię anyżu, ale teraz z Rodos przywiozłam uozo, to też anyżówka, ale ma dodatek czekolady i to jest dobre. Viola zazdroszczę. Baw się dobrze i zamelduj się po powrocie. A czy dzisiaj ktoś wraca? Ja już pogubiona jestem w tych fankach Turcji :D Na pewno wraca moja koleżanka dzisiaj, mam anadzieję, ze zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! GdybyByłoTak, stronka fajna, buty tez wcale nie drogie, ale jednak ja to muszę mierzyć bo mam taki rozmiar pomiedzy 40 a 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOLKAAA
madzianietka obserwuj forum po 28,08 bo wtedy wracam z family belvedere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
Do GdydybyByloTak-czy z basenów można korzystać do określonej godziny,czy bez ograniczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można bez ograniczeń korzystać z wszystkich trzech basenów, chociaż zazwyczaj od kolacji to już tylko lans nad basenem i przy barze, a nie kąpanie się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, lansy są najfajniejsze. Szczególnie w wydaniu Rosjanek w swoich balowych wręcz sukienkach, wysokich obcasach, koturnach, makijażu w niebiesko-różowym kolorze i obwieszone złotem, bransoletkami, dużymi okularami. Niektóre są śmieszne a niektóre mają dość dobry gust i wyglądają fajnie. A Angielki w Marmaris są jeszcze lepsze. Grube nogi, krótkie kiecki i koniecznie koturny. DO tego pijane jak bele, z rózowymi policzkami wyglądają jak miniaturki świnki Piggy. Turcy rozpoznają wszystkie laski po ubiorze. DOkładnie wiedzą, ze koturny to Angielki a choinki to Rosjanki ;) Ja w końcu się wygrzebałam od rana i wyruszam na Koszalin do kuzynki. Słonecznego weekendu Wam życzę. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa przydałoby się słońce, bo u nas pada i chłodno :/ Siedzimy właśnie i pilnujemy jamników, a z Turcji dostaje smsy pełne zachwytu. Złożyłam zamówienie na lokum z Migrosa (najbardziej nam smakowało, Hazel Baba to chyba dobra firma) :D Polki też są dobre w tym strojeniu się po kolacji :) U nas był jeszcze taki jeden chudy \"Christiano Ronaldo\" co wieczór inną laskę ściemniał. Ogólnie mieliśmy ubaw patrząc na niektóre akcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
a co to te lokum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkish delight :) Takie smakołyki, podobne trochę do galaretek z różnymi nadzieniami i w różnych smakach. Nam najbardziej smakowały te z orzeszkami z supermarketu Migros, firmy Hazel Baba. Droższe niż te z \"ulicy\", ale naszym zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Witajcie dziewczyny :) Jestem tutaj nową osobą ale od dłuższego czasu śledzę wasze wszystkie posty odnośnie wakacji. Z chłopakiem chcemy lecieć do Turcji na 2 tygodnie ale nie ukrywam, że będziemy czekali na lasta żeby było taniej. Powiedzcie mi proszę czy 1000 zł na wydatki starczy na osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Chcemy opcję all. Jeszcze jedno bo zaczynam panikować: czy ręczniki mamy brać? jakiekolwiek? w hotelach są ale na plażę? suszarkę do włosów mam wziąść czy są? kawę? plisss dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mahorka 300 E na pewno Wam starczy na osobę. Ręcznik na plażę możesz wziąść ale możesz też kupić na miejscu, mają fajne duże plażowe ręczniki po ok. 10 $. Kawę po co? Jak masz all to nie ma sensu bo kawa jest w hotelu. Suszarki różnie. Jesli w opisie hotelu jest napisane, ze są to będą. Są jednak różne, raz mają taki power, że głowę urywa a raz to możesz sobie i 20 min suszyć i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaa
ja kupiałam opcje all w hotelu sugar beach 4* za 1860 ZŁ/os Wymieniam 1000 zł na os,pol na pol euro i dolary ? Starczy ? A moze ktos był w tym hoteliku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaa
aaa 14 nocy mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z kasą jest różnie. Jednemu przecieka przez palce (jak mi np ;) ) a drugi liczy każdą złotówkę. Trudno powiedzieć jak kto sobie pozwala na wakacjach. Odliczcie sobie na ewentualne wycieczki a na piwko, pamiątki policzcie tyle ile w Polsce byście wydali, bo to mniej wiecej to samo. opcja all to duża oszczędność bo nie martwicie się o picie, jedzenie, owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
agusiaaaa a z jakiego biura lecicie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pozdrawiam .... Pariss...czy dobrze widzę? wybierasz się jesienią do Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilli a gdzie to widzisz? ;) :D Ja już nie wiem co mam robić. Czekam póki co. Chcę słoneczka i na plażę i chcę lecieć samolotem i prać, prasować i pakować....buuuu.... Jak nic nie wypali to jadę do koleżanki do Niemiec do Stuttgartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaa
lecimy z pegas touristick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaa
a i leciemy 8.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEEYANKA
Pariss mam pytania do Ciebie odnosnie Turcji czy opcja all inclusive sie rzeczywiscie oplaca czy wystarcza mi HB? dodam ze zle znosze upaly wiec pewnie pila bym duzo i czy oplaca mi sie wybierac tam sama? zadna z kolezanek nie moze a ja bardzo chcialam sie tam wybrac tylko, ze samej tak glupio, boje sie ze zanudze sie na smierc sama i kasa pojdzie w bloto co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci mogę powiedzieć z dosw. że wczasy to TYLKO all incl. możesz mi wierzyć że dużooo bardziej się opłaca. a sama, to już musisz zdecydować, ja bym chyba nie pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEEYANKA
beznadzieja, mam zrezygnowac z Turcji o ktorej marzylam bo nie mam z kim jechac:-O moze jednak ktos byl sam i sie oplaca?? ja jestem typem samotniczki wiec jesli jest tam co robic to chyba by zle nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×