Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Bea33
A ja pojechałabym sama i wiem,że na pewno bym sie nie nudziła. W hotelu można spotkac fajnych ludzi, na plaży czy przy basenie też, Turcja to przeciez bardzo przyjazny kraj :-) ale nie narzucający sie, robisz to na co masz ochotę;-) Oczywiście tez wybrałabym all inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubisz samotność to myślę że możesz jechać spokojnie, nudzić się nie będziesz ale znajdz jakieś ciekawe miejsce, żeby np było co zwiedzać. ja ci polecam Alanye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEEYANKA
no wlasnie chce do alanyi:) chyba zaryzykuje i sie wybiore ale na tydzien a nie na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SeeYanka, opcja all jak jedziesz sama jak najbardziej wskazana, wogóle jest wskazana zresztą. Chyba, że wolisz większość czasu spędzić na jakiś wycieczkach poza hotelem to nie. Ja bym pojechała, skoro lubisz być sama to ok. Ja byłam teraz sama przez tydzień i nie zdążyłam się ponudzić. Pierwszy tydzień z dziewczynami jeździłyśmy a drugi dopiero wypoczęłam. Poznałam Polaków na plaży, w hotelu tez byli, obsługa była sympatyczna i nie narzucali się. Na ulicy wogóle nie reaguj na zaczepki, idz i nie zwracaj uwagi to pomyślą, że tam mieszkasz albo pracujesz. W Alanii jest sporo rozrywek i możliwości różnych atrkacji poza nią więc nie bedziesz sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEEYANKA
Pariss z co mi bys polecila? slyszalam ze GTI jest dobrym biurem czy znajde dobra oferte all incl za 1400 za tydz? i czy 500 zl mi wtedy starczy na inne rozrywki jesli bede miala opcje all?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seeyanka muszę Cię zmartwić bo niestety za tyle nie znajdziesz nic. A to ze względu na dopłatę za singla. W GTI to ok. 400 zł zależnie od hotelu :O Moze znajdz kogos na forach, czesto dziewczyny nie mają z kim jechać i wykupują razem. Wtedy za 1400 powinnas cos znalezc z lasta. A kiedy chcesz jechac i z jakiego lotniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEEYANKA
chce jechac dopiero w drugiej polowie wrzesnia, najlepiej po 20 z Warszawy hm, nie chce z kims obcym, moge sie z ta osoba nie polubic i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam! Nikt dzisiaj nie przyleciał,żadnych wiesci z Turcji ,trochę nudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
SEEYANKA lecę z chłopakiem 17 września więc może się spotkamy tylko my lecimy z Katowic ale jeszcze nie mamy żadnej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Pariss a jeszcze jedno pytanko bo ty taka światowa jesteś :) Jeśli byśmy wybrali Egipt to jaki region bardziej polecasz Hurghada czy Sharm El Sheikh. Pytam dyby nie było fajnych lastów na Turcję. Jednak mam obawę czy my w tym Egipcie nie zanudzimy się :( bo ty tylko pustynia i hotele a w Turcji można zawsze skoczyć do innego miasteczka. Mi zależy głównie na plaży, wąskich uliczkach (Włochy :) ), kawiarniach, klubach. Tak żeby było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seeyanka, te ceny są dobre, ale większość z tych hoteli ma HB, te z opcją all to chyba najlepszy ten Blue Star bo bedziesz w centrum, drugi mogłabym również polecić Blue Fish, ale jest w Konakli i musiałabyś dojeżdżać. W GTI jest też fajny Palmiye Beach , ma super położenie, ale niestety HB. Erdi Puren, Parador to nowe hotele, już kiedyś próbowałam je znaleźć w necie ale zdjęcia i opinie nie były ciekawe. Nie ryzykowałabym. Te ceny teraz są myślę dlatego tak atrakcyjne na te terminy bo jest początek roku szkolnego i niewiele ludzi wyjeżdża, a druga połowa września to większe oblężenie i nie jest powiedziane, ze takie ceny się utrzymają. Musisz polować. W Alfie Star na wrzesien już jest ciężko, z Gdańska na drugą połowę już nic nie ma :O nie wszystkie hotele też mają opcję dla SGL. Nie załamuj się jednak, tylko obserwuj oferty i odrazu bierz. Lato u nas było brzydkie, dużo ludzi na drugą połowę września na pewno się rzuci. Ja sama nie wiem czy coś upoluję bo nie widzę nawet miejsc na 22.09 a co dopiero jakiś niskich cen. Przewertuj oferty i daj znać to może coś poradzimy. Czasem warto może wziaść HB, ale być w centrum, albo mieć all i być nieco dalej, zależy co się trafi i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mahorka, wąskie uliczki to na pewno nie w Egipcie i Turcji, bynajmniej nie takie jak we Włoszech ;) Ja w Egipcie byłam dość dawno bo w 2005 r i w Hurgadzie. W Sharm nie byłam ale wiem z opowiadań tych którzy byli i tu i tu, że Sharm jest fajniejsze i droższe. Nie sądzę, żebyś się nudziła w Egipcie. Z Hurghady można pojechać do Kairu, na nurkowanie, quady, Luksor, A Sharm również Kair, Jerozolima, Jordania... tu masz przykładowe oferty: http://taniewycieczkisharm.com/ Pamiętaj, ze jesli wybierzesz SSH to nie musisz płacić za wizę jeśli nie planujesz opuścić półwyspu Synaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Pariss wielkie dzięki :). najgorsze jest to, że ja tu otwieram te strony szukam, przy tym denerwuję się itd. Jak pytam się tego mojego faceta co sądzi o tym? To nic cisza normalnie jak grochem o ścianę.... on ma zawsze czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahorka
Pariss a jakąś bluzę mam brać? Czy się nie płaca i tylko same bluzki na ramiączkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) witam wszystkich na forum:D Pariss gratuluję stażu na forum, Twoje informacje są bardzo pomocne:) ja wylatuję 10 września do hotelu Hedef Rose Garden / Alanya, mam nadzieję że się nie zawiodę normalnie porobiłam notatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEEYANKA
:) Mahorka to moze sie spotkamy chociaz watpie:) pewnie wyladujemy w innym hotelu ja chyba we wrzesniu zaczne szukac, teraz to sa na wrzesien drogie last minute sa na sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marny polaczek
Jurni turcy! Będziesz dobrze wyruchana. podobnie jak tysiące innych puszczalskich Polek. Tylko nie przywoź HIVa do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin :) Mahorka jak pod koniec wrzesnia to mozesz wziaść lekki sweterek rozpinany w razie czego, albo lekką bluzę (jak nie to kupisz sobie fajną Pumę za 18 E :p) chociaz wcale to nie musi się przydać. Dzidzia a Ty juz nie byłaś w Alanii? Skądś znam Twojego nika albo mam omamy z rana :) notatki są niezbędne :) Hedef Rose to chyba jest w Konakli o ile pamiętam. Bedziesz mogła do Alanii podjechać dolmuszem. Marny polaczek dobrze, ze chociaz odpowiedniego nika wybrałes do swojej wypowiedzi. Wszystko jasne. Wiecej Twoich wstawek nie bede komentowac wiec sie nie wysilaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, jeszcze nie miałyśmy przyjemności, to pierwsze moje forum;/ w zeszłym roku byłam w Hurghadzie, na ten rok zaplanowaliśmy sobie Turcję miałam do wyboru jeszcze Antalye ale myślę że Alanya jest lepsza. Do wszystkich czekających na last minute - nie czekajcie, ja miałam na 10 września bardzo niewielki wybór hoteli 4* wszystko wyprzedane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia w Antalii tez jest ciekawie, maja niesamowite hotele :) Ale w Konakli też jest fajnie i blisko do Alanii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panajotis
WItam serdecznie troche mi zajelo przeczytanie tych 60 stron:) ale ciesze sie bo dowiedzialem sie wielu zeczy o ktorych nie przeczytam w przewodniju :)Mam tylko jedno pytanie:) jade we wrzesniu do Alani do hotelu kleopatra celine bardzo malo jest o nim konkretnych opini w internecie! Mozecie cos wiecej o tym hotelu powiedziec? moze macie jakies zdjecia z tego hotelu? z gory dziekuje i pozdrawiam w szczególności Paris za trafne i konkretne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panajotis ja tez kiedyś próbowałam coś znalezc o tej Celine i nic. Patrzyłam na niego w alfie i widzę, ze jest bezpośrednio przy Kleopatrze także do centrum bedziesz mieć ok. 20 min spacerkiem. Znalazłam 1 zdjęcie w niecie : http://www.holidaycheck.de/vollbild.php?ch=ub&id=1124813114&bildMotiv=&ebene=oid widzisz tutaj, że do plaży masz rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na przyzwoitą turecką 3-kę. Jest tam zdjecie z maja 2008 i jesli mieli taki wybor jedzenia przed sezonem to znaczy, ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panajotis
wielkie dzieki Pariss juz kiedys obczailem ta stronke troche malo tych zdjec ale nic 17 wrzesnia wylatuje :)jak przyjade to wrzuce informacje o tym hotelu no i kilka fotek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
do GdybyByłoTak-jak wygląda sprawa l leżakam?Czy żeby poleżeć przy basenie też trzeba płacić(jeśli tak to ile i czy można je wtedy zabierać na plaże?).I jeszcze drinki-skąd będę wiedziała co w tym Ginesie jest w opcji all incl.Może to głupie pytania,ale pierwszy raz jadę do hotelu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżaki zazwyczaj są bezpłatne przy basenach a na plaży płatne. z hotelu nic nie wolno wynosić. o alkohole w all musisz zapytać barmana bo to jest zależne od hotelu co mają ( zazwyczaj drinki kolorowe są płatne a wódka, whisky, piwo, wino jest bezpłatne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
bardzo dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×