Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ dobry wieczór ja w czapce chodzę zawsze bo lubię ciepełko ;) ale na razie jeszcze nie wyciągam może zima odejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Abla Fannky ;) Kwiatuszek ostatnio chyba leciało to w tv, prawda? Ja juz w łózeczku, oglądam YCD. Wlasciwie na pogode u mnie nie mam co jeszcze narzekac bo codziennie wieczorem zaczyna sie po prostu masakra a rano jest juz dobrze. Ciesze sie, ze nie odwrotnie. Jak ja nie cierpie zimy i tych kurtek, szalików, butów, rękawiczek...dlaczego ja nie mieszkam w południowej Hiszpanii albo w Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kocham zime :) A film owszem czasem leci ale najlepiej sie oglada wszystkie 5 czesci tylko trwa to jakies 10 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam Was dzisiaj, wyłączam kompuer bo oczy mi się powoli kleją. Fajnie tańczą dzisiaj. Dobranoc :) i miłego dnia jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki, mam uszkodzonego kompa , Frogi--- odpisałam na maila. Pozdrawiam wszystkie. do niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie paskudna pogoda cały dzień!ale za to ja wróciłam do normy wieczorkiem pomimo 7-mio godzinnego maratonu wykładowego na uczelni;p uwielbiam YCD:D a kawał Majewskiego rewelacja! ale oczywiście widziałam bardzo malutko,bo skypik hehe a w sb sobie obejrzę całość. Bobo63 jednak sama zawitałaś;p a już miałam pisać tak jak prosiłaś;) No nic pozdrawiam wszystkie,te które już śpią i jeszcze nie także, ciao!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laleczki turkomaniaczki. Ja tak szybko ,w pracy jestem , mój laptop domowy padł. Kiedyś go naprawią. Jestem z Wami. U mnie leje całą noc i teraz też. Pozdrawiam wszystkie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Witalcie.pogoda okropna a i przez to humor tragiczny.chyba na solarium musze sie wybrac dla poprawy humoru.U was tez taka porazka z pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola hola!!!! 🖐️ Miłego dnia, u mnie leje niemiłosiernie, ale ciepło jest mimo dużego wiatru. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Dziewczyny W ten weekend postaram się wysłać Wam wszystkim przepis obiecuję , słowo harcerza a raczej harcerki :) Kwiatuszek mieszkasz w Wawce tak jak ja ? Coś mi temat "stolycy" przemknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Tarlusia pomysł z solarium jest good, wczoraj byłam i jest znaczna poprawa . Leżąc wyobrażałam sobie,że jestem na plaży ... takie przyjemne ciepełko a za oknem no cóż... Trzeba pogodzić się z realem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie własnie worciłam i mysle czy mi sie spac chce czy nie. Zawsze rano sobie obiecuje ze albo pospie jak wroce albo pojde wczesniej spac. I na tym sie konczy. Bo spac mi sie nie chce i siedzedze do oporu. A napewno jutro historia sie powtorzy :) Manuela 4 tak mieszkam w \"Stolycy\" A reszta gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
ja tez stolica choc nie zawsze jestem z tego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
ja tez lubie swoje miasto tyle ze nie zawsze jestem dumna z ludzi tu mieszkajacych,ale to jednostki na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Pewnie,ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was witam z Gdyni ;) Z tymi Warszawiakami to jest jak w każdym mieście. Jeden taki drugi taki. Pochodzenie nie ma znaczenia, ale faktem jest, ze jest tam dużo napływowych ludzi z małych miejscowości. Połowa mojego kuzynostwa próbuje tam życ bo w ich mieścinie ciężko. Tarlusia ja tam na solarkę nie chodzę. Za dużo zmarszczek mam :O Oszczędzam sie zawsze tylko na lato a na twarz i tak +50 zawsze. Szukam własnie jakiegos kremu dobrego pod oczy i do twarzy, czytam recenzje i juz fisiuję co mam wybrać. JUTRO PIĄTEK, KONIEC MĘCZARNI! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek nie patrz az tak daleko w przyszłość. Zatrzymaj sie na chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Ja jestem z Warszawy a dokładnie z Mokotowa. Pariss przesłałam Ci foty a Wam dziewczyny wysyłam przepis na pasztet . Zmobilizowałam się dziś jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Ostatnio właśnie na Pradze robiliśmy imprezkę turecką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×