Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Nie licytujcie się o wiek bo ja z was wszystkich jestem najstarsza i co to w ogóle za temat , na wymianę fotek się zgadzam, dzisiaj wysłałam ok 100 dla Pariss-, Fanky, Frogi i Vanily. Nie ma żadnego problemu Kwiatuszek żebym i tobie posłała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam mój mąż mi zrobił, kolejnego. Zaraz chyba Was pożegnam. Kwiatuszek jak chcesz fotki to proszę o maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidowe@go2.pl a ja mam juz 3 mam nadzieje ze nie padne dobrze ze jutro mozna pospac bo oprcz sprzatania nic nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--zrób sobie coś do picia bo na absytnętkę wyglądasz w naszym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja mam na imię Kasia. Zdjęcia się wysyłają powoli, moze juz są. Sprawdzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego pasztetu to wiele Wam nie zostało, ale wyższy jakiś wyszedł niż moj. musze mojemu tez jutro sesję zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to zależy jakie selery i cebule, ale znając Twoje uczulenie na cebulę , pewnie były jak najmniejsze a u mnie 2-e wielkie. I od blaszki . Kwiatuszek -- fotki poszły. Pariss- Twoich jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo mi się nie chce wstawac juz i nic robić. Ledwo juz i tak zyję, jak bym teraz cos chlupnęła to juz nawet łózka nie miałabym siły robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Lejdis:) Ale bede miala co jutro czytac. Przez dwa dni goscilam kolezanke z Polski z ktora sie nie widzialam lata no i zesmy zabalowali. Wczoraj poszlismy do greckiej na jagniecine zapiekana z feta i pomodorami, knajpke prowadza Grecy i tak kolo 23-ej zaczynaja tanczyc zorbe najpierw sami a potem w miare wypitego winka tancza wszyscy): Mojej kolezance tak sie spodobalo ze nie chciala wracac i jeszcze na ulicy tanczyla tego zorbe. Towarzystwo sie tak rozochocilo ze wyladowalismy w irlandzkim pubie z guinnessami i podrygiwaniu przy muzyce): Dobrze ze dzisiaj pojechala bo jeszcze jeden taki wieczor i pewnie bym sie wykonczyla, pospalam do 5 po poludniu, zrobilam sobie drina z ginu i toniku i ....zdecydowanie jest mi lepiej:) Ale widze ze Wy moje drogie tez przy sobocie cos saczycie): Ej, dajcie sprobowac tego pasztetu z seleru bo w zyciu takiego nie jadlam!! Bobo --nie rob sie taka \"stara\" bo my chyba w jednym wieku:) ja czuje sie jakbym wczoraj skonczyla 25-ta wiosenke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -- doszły , młoda laska z Ciebie na 26 lat wyglądasz. i coś pisałaś o mojej szczupłości , czyżbyś miała coś do siebie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale komplementy! 26, 27 A co Wy z Turkami się zgrałyście ? Chciałabym miec tyle. Mam 33 juz, niestety. Kari to ładna balanga. Jagnięcina - uwielbiam, w pomidorach, po grecku, no nie opowiadaj juz wiecej bo sie poślinię za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego waszego pasztetu głodna sie zrobiłam ale zjem dopiero sniadanie bo mi sie bedzie przelewało w brzuchu cała noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , chyba pijana już jestem bo puste posty ślę. Kari -- pozdrawiam, u nas po staremu ,pijemy jak w Polsce. Co do pasztetu to gorąco polecam. Przepis mogę przesłać mailem jak go podasz. Kwiatuszku fotki nie doszły. Od Paris sdostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- od dzisiaj na Pani do mnie (żartuję) Ty tu jesteś najukochańsza i cały czas dyspozycyjna ,pomocna i lojalna jak Jola z powiedzenia. Możesz mówić mi na TY. Będę się czuła młodziej. A ile ja mam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×