Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

miałam jakies problemy z łacznością :) halo, halo tu odra, wisła słyszysz mnie ????? :D :D no Kwaituszku, qrna sporo, nawet nie pytaj, albo spróbuj zgadnąć - pierwsza podpowiedź juz była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia , fotki doszły , nie wiem tylko skąd jesteś i ile masz lat. Napisz ma ,aila. Ja jestem z Was wszystkich najstarsaz i nie będę się chwalić wiekiem. Jestem z Gorzowa Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jaka pizza!!!!! ło matko! że też ja nie mam jakiegoś prywatnego odrzutowca. Pojadłabym sobie mimo, ze własnie zjadłam co nieco. Nie no nie przeżyję. Wogóle fajna fotka na tle \\\"naszej Turcji\\\" ;) cosik kafe sie zawiesza...3 raz juz to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, na mailu masz moją słodką tajemnicę :P Faktycznie coś przymarzło, bo u mnie też się zacina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia . dziękuję Kwiatuszek tylko się nie utop. Miłej i gorącej kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam. Ale zimno .Dobrze tak dotlenić mózg po całym dniu w kuchni. A gdzie reszta babinek.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia , Ty z W-wy? Jak u Ciebie pogoda? U nas rano było bialutko ale słońce roztopiło trochę i teraz zdarzają się dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pizzy , Kwiatuszku. Ale już dzisiaj nic z tego ja nie piję. No chyba że mnie zgwałcicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawie przestało padac ale sniezek jest. na dworku nie byłam wiec nie wiem czu jest zimno czy nie i sniezek pozostanie czy sie roztopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaparzyłam wieloowocową i trę selera na pasztet (pomagam mężowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tak najadłam ze ruszac mi sie nie chce. Jejku jaka ja jestem łakowa. Ale poł jeszcze zostawie na jutro. Przynajmniej nie bede musiała nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do Was. Włączyłam własnie nianię i zamarłam. Jak dorosła kobieta i facet mogą wozić 4,5 letnie dzieci bez fotelika!!!!!!!!! Gdzie oni żyją????? To nie Turcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, ja nie ze stolycy :D Ja z południa......i wiem zadam Wam zagadkę : skąd ja pochodzę? Jest to miasto.....w sumie znane na całym świecie.......z Izraelem na czele :P Dla zwycięzców - wysoka nagroda :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też piję herbatkę pu-erh , podobno spala tłuszczyk :D Dżunia dobre takie winko? Ja to sie na winach nie znam zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko jest szykowne, mniam, mniam :D :D Ale kobitki .....nie wiem, coście miały z geografii, ale słabo to widzę...gdzie Łódź, a gdzie południe !!!!!!!!! Dalej szukać - najsłynniejsze miasto na świecie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×