Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ale ja raczej lewa w kuchni, jakos wszystko ale pichcic to nie za bardzo , leniwa jestem. Wole u kogos probowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pani :D Bobo mowila ile ma lat? Ja jak zwykle cos przegapiłam i teraz mam zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że jestem o 3 do 5 lat starsza od Kari i 20 lat starsza od Kwiatuszka. A co do twojej słabości kulinarnej Kari -- to zapraszam na pasztet do mnie. Pariss -- fotki doszły pisałam na porzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek -leeee ja pije znowu gin i powiem ze coraz lepiej, no lepiej mi podchodzi:) Szkoda ze nie mieszkamy blizej bo moglybysmy sobie na "zywo" siedziec i popijac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Kari uważnie śledziła wątki skoro to wyłapała :) i wie, ze są w jednym wieku. Taka matematyka to dla mnie nie o tej porze :D Frogi pisała kiedyś, ale juz nie pamietam. Ja i tak zaraz to wszystko zapomnę wlasciwie. Bo ja mam krótką pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ; Pariss, Kwiatuszek,Frogi-- to mlode laseczki :) a ja z Bobo to takie starsze od nich o kilka lat laski heheh .....moze byc??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie nalepsze psiapsiłu jedna jest starsza ode mnie o 25 lat młodsza o 23 lata wiec ja nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiem wam laleczki że połowa spraw ,przynajmniej między mną a Pariss się wyjaśniła , dużo się nie myliłam , jednak troszkę. Reszta to zagadka. Kwiatuszek-- nie mam fotek od Ciebie. Kari-- co jedziesz na ten pasztet , bo niewiele go zostało . Właśnie niedawno posłałam Pariss moje fotki pasztetowe.Sama widziała że mało go juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki starasza o 15 lat a fotki napewno dojda zapewne rano bo nieraz tak sie zdarza Przestaje chyba juz pic bo mnie zoładek zaczał bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ----nic sie nie martw jak jade do Polski to przejezdzam przez Olszyne wiec moge sie u Ciebie zatrzymac na kawke:) i wtedy zrobisz ten pasztet tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari , kochanie , nie nie śpię .koresponduję na poczcie z Pariss. Stad to opóźnienie. A co chciałaś mi powiedzieć ile masz lat ? Oto mój mail: bogumila.sabo@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari na pewno się załapiesz na pasztet. Bobo mowiła, ze jutro kupuje cały worek selera wiec pewnie zrobi neizły zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Gorzowie Wlkp. to jakieś 280 km od Olszyny ale gorąco zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gorzowa mam dobrego kolege ale on od jakiego czasu mieszka w Berlinie a ja sie juz zmywam po padam ale zapwne nie z wycienczenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie zwijam bo film sie skonczyl, nawet nie wiem kiedy. Do jutra Turkomaniaczki, śpijcie dobrze i niech sie Wam przysnią 2 tygodniowe wakacje w Turcji. Paaaaa daaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek, kolorowych snów. Kari nie sikaj bo to prawda , pisałam że jeśli pasztet będzie dobry to kupię worek selera. Ale teraz mam dylemat bo on nie jest dobry tylko zajefajny i będę musiała kupić 2-a worki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- kolorowych snów. Ale nie bądź taka złośliwa co do wczasów w Turcji , przecież jeszcze 6 m-cy. Całuski Kari a Ty jesteś jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×