Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no dobra...nie duże miasto i jego sława...nie do końca jest .....taka pozytywna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Kraków to mogłaś napisać, ze najbardziej znane wśród Angoli :D :D to na 100% bym zgadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek!!!!!! tak!!!!!!!! wygrałaś!!!!!!! trochę nie pewnie obstawiałaś, ale jednak :D :D W nagrodę, otrzymujesz gratisowy bilet wstępu na zwiedzanie Museum Auschwitz (trochę mniej śmieszne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze sie dzielimy. Dżunia i jak? Kto zgadł? Nie mogę patrzeć na tą głupią babę z niani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewuszki , tośmy już po konkursie. opowiadajcie co słychać w cieplejszych krajach. A gdzie to są te nasze Polko-turki pozostałe, Co z Frogi, Manuelą, Vanili i resztą.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia a ja? :O Ja to byłam w Oświęcimiu ale to 100 lat temu było. Chciałam w 2005 r. pojechać z kolegą z Londynu bo byliśmy w Krakowie wiec blisko, ale on sie chyba bał i jakoś tak nie chciał za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc Quiz rozstrzygnięty, ale jako nagrodę pocieszenia zapraszam Was wszystkie do siebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w Oświęcimiu ale to było równo 30 lat temu , wie wyobraźcie sobie jaka ja stara jestem. Za zaproszenie pięknie dziękuję , zaraz napompuję rower i startuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja sie nasprzatałam a moj zwierz wział miske w zeby wyszedl z klatki i wszystko rozsypał po całym dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pasztecik pięknie pachnie. W ogóle w domu było przed chwilą jak w pizzerii a teraz ten zapach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze..jak ja dawno pizzy nie robiłam... Bobo narobiłaś mi smaka, ale na jedzenie, nie na robienie.....a poza tym ...nie przesadzaj z tym "jaka ja stara jestem".......na ile się czujesz tyle masz i już !!!!!!! Kwaituszek , sanki strugaj póki śnieg jest, a podobno ma być przez całt tydzień :), z jednej strony się cieszę, bo trochę jeżdżę na nartach,......ale ja sobie pomyślę o tym porannym skrobaniu szyb samochodowych.......brrrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takiego 1,5 kg swiniaka, ktory w dodatku mysli ze jest psem. Nawet warczy, jak dzowni dzownek to jest pierwszy przy dzwiach i oczywiscie warczy na obcego stojac mi na nodze. Jak zacznie szczekac to sie zaczne martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam samochodu, ale moja siostra i moj tata mowili niedawno to samo ;) Mam tylko nadzieję, ze nie zasypie mnie jutro. W tamtym roku raz stałam godzinę na przystanku a do pracy jadę jakies 12 min autobusem, które podjezdzają co jakies 2-3 min. A to dlatego, ze kazdy przejezdzając koło mojego przystanku dalej wjezdza pod górkę i niestety żaden nie mogł podjechać a co za tym idzie wrocic i zjechac z górki. Tyle ludu na przystanku to nie widziałam. Wtedy wszyscy do pracy tak przyjechali bo cała Gdynia zamarła od śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kiedyś miałam świnkę ....chyba morską to obgryzała moim lalkom wszystkie uszy i nosy.....:D :D :D muszę niestety Was na chwilkę (mam nadzieję) opuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek to mogłaś iść ze swoim zwierzątkiem do "Mam talent" jak on taki uzdolniony fonetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suka też strasznie chce rozmawiać a szczególnie jak coś chce. Kwiatuszek , to ci się trafił świniaczek. Nie wiem ile te zwierzątka żyją ale pewnie jak będzie starszy to sobie spokojnie porozmawiacie. Paris-- u mnie sypie nowy śnieżek. Ja do pracy jadę jakieś 4 min. Ale nie mam pod górkę , a szkoda , przydałby się wolny poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiniaczek ma juz 3 lata skonczeone wiec to juz dorosły mezczyzna :) a ja do pracy jade jakis 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×