Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A ja polazłam popatrzeć przez kamery na Alanyę a Wy tu tyle popisałyście. Witam Dżunie , kucyki już w drodze , nakarmione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia , mówiłam że ja byle czego nie piję. Już robię Ci drinka. Na zdrowie , za zdrowie Kwiatuszka. Jak macie kamerki z Alanya to fajna muza leci z kam, nr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bobo, chętnie przepłukam gardełko, bo zaraz pomykam na imprezkę live :D :D :D Jutro proszę mnie nie budzić, a jak się tu zasiedzę, to poproszę Bobo o kucyki turbo :P , żebym się nie spóźniła :D A gdzie ta nasza solenizantka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna na imprezkę wybywa , bo nie wiem czy wiesz ale Pariss i Fanki poszły właśnie na imprezki i same z Kwiatuszkiem tu pijemy No nic udanej zabawy , bo to Andrzejki w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ale impra na której teraz jesteś u Kwiatuszka jest przecież w W-wie, więc muszą Cie z tamtąd odebrać. Ja wiem że Ty z Oś.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia Że czego niby , co to ma być ten wosk, czyli że czary czy co?? A może to nowy trunek jakiś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna...to z bata je ....bo się spóźnię. Nie ma tego naszego Kwiatuszka, a ja już muszę pomykać :( Więc drogi Kwiatuszku - cały bukiecik dla Ciebie i jeszcze chóralnie z Bobo Ci śpiewamy : sto lat, sto lat, niech żyje nam....... .....potem przejdziecie na solówki :P Ściskam mocno i całuję, bawcie się dobrze. Do jutra......może koło południa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi Kwiatuszku , co prawda wczoraj Frogii--- posądziła mnie o czary ale nie mam pojęcie o tym. Wiem tylko że na Andrzejki leje się roztopiony wosk na wodę przez dziurkę w kluczu i wychodzą tam dziwne figury które porównuje się do czegoś co ma Cię spotkać niebawem. Nic poza tym mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! Kwiatuszku ja z życzeniami po północy:) Mnie nie było bo dzisiaj 3 godziny treningu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem padnięta,że ledwo patrze,ale to chyba dzięki gorrrrrącej kąpieli w soli,a później balsam czekoladowy został otworzony mmmm:classic_cool:... I oczywiście musiałam poczytać od początku co tu się działo jak mnie nie było,odsłuchałam wszystko i...bawimy się dalej:) Więc jeśli mogę być w piżamce to zostaje:P..przynajmniej na troszkę w końcu ktoś musi tu być trzeźwy i pilnować imprezy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i przyznaje,że tez myślałam,że główna imprezka Kwiatuszka to jutro:p...ale co tam!Myślę,że poprawiny tez lubimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku no co Ty dzisiaj , czytałaś pewnie o Św. Andrzeju na necie , więc pofolguj sobie dzisiaj. Frogii - nareszcie , ale Ty s=dzisiaj na treningu , a jak rączka?? Za Zdrowie Kwiatuszka. Jak chcesz to naleję Ci whisky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku ale co się dzieje? A Bobo Ty na parkiecie cały czas?podejdź do klawiaturki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesteś:D nie ,nie ja dziękuje!Mówie ktoś tu musi być trzeźwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froginko moja droga ja sama nie wiem co mam robić , jem pyszne placuszki Kwiatuszka, piję whiski z colą, oglądam TV i piszę z Wami. Nigdzie się nie wybieram więc nie ma ze mną problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś solenizantka nam zniknęła:O...a może ma telefon od askim?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niedawno była moja "wnuczka" York Ona , suczka mojej przyszłej synowej , Suczka jest słodka. Tak się wygłupiałyśmy że strach. A moja stara suka była właśnie na dworze i śpi na swoim leżonku i mnie w głębokim poszanowaniu. Fajnie jest nieć zwierzaczki w domu prawda Kwiatuszku , najlepsi nasi przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi-- ona pisze że ,ma doła a jej Askim niedawno przed południem wyszedł od niej więc coś jest nie tak. Kwiatuszku pozbieraj się i wróć do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamerka włączona:) ale powiem Ci,że jak teraz tez często słucham radia tureckiego i jak dla mnie to czasami lecą takie super mixy piosenek światowych(że tak powiem) że u nas nie ma tak super!..no i tureckie oczywiście też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm coś mi nie pasi..najlepiej niech nam sama wyjaśni:) oczywiście jeśli ma ochotę:) a zwierzaki to najcudowniejsza rzecz pod słońcem:):):)... kurcze a ja jeszcze chwila moment i na skypie będę ale wpadne jak zawsze,a może w między czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem musiałam rozdzierac zwierzaki bo samiec tak bardzo sie przytulał do samicy ze w efekcie sie pogryzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×