Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

niestety ja nie moge jechac po nowym roku a na hotel 3 gwiazkowy to moj kolega nie pojedzie. a własnie znalazłam sylwester w chinach i juz stwierdziłam ze całkiem mnie pogieło. Zapozycze sie i pojade tylko nie wiem czy z zdaza z wiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nie moge jechac po nowym roku a na hotel 3 gwiazkowy to moj kolega nie pojedzie. a własnie znalazłam sylwester w chinach i juz stwierdziłam ze całkiem mnie pogieło. Zapozycze sie i pojade tylko nie wiem czy z zdaza z wiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane po pierwszej wizycie w nasze wspólnej skrzynce odbiorczej :) doszłam do wniosku, że chyba musimy założyć Klub Pięknych Turkomaniaczek w skrócie PTK :) Wszystkie jesteście niezłe laseczki :) BoBo63 dzięki za hasło. Przepisy prześlę tylko w weekend, bo na razie nie jestem w stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile te Chiny kosztują? Szkoda czasu na przelot i pobyt tygodniowy to bardzo mało jak na taki kraj. Selectours nie jest jakims bardzo znanym, ale złych opinii nie ma zbyt wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko przesłałaś te maleńkie fotki na pocztę. DAj któreś powiększone bo wogóle Ciebie nie widać :) Moje marzenie to Mexico, marzy mi się objazdówka, ale to cholernie drogie i do tego wylot z Wawy. Moze kiedyś... u mnie w pracy niektorzy dostali super świąteczną premię, ale mnie to nie załapało a tak bym sobie tylko nieco dołozyła i zaraz łapała słońce na plażach Cancun. WOgóle jak patrzę na plaże Karaibów to nie wierzę, ze jest taki raj na ziemi i takie widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- ( . I . ) ( . ) ( . ) ----------- Zimowe pozdrowienia z Gorzowa wszystkim psiółom Bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sooooooooooryyy namalowałam pięknego zimowego śnieżnego bałwanka a Nasza kafejka tak mi go zniekształciła. Widziałyście 22 st C. w Alanya. A u mnie 4 , i deszcz leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kolejny dzien was olewam ale siedze i mysle wkoncu Egipt, czy Słowacja narty he i juz sama nie wiem. Jutro moj kolega dzowni do naszej stałej kobity od wycieczek i znizek i ona oceni co i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nie tylko Ty Kwiatuszku ---nas olewasz. Po tej imprezie u Pariss-- wszystkie psiólki jakieś osłabione . Ja sama tu kolejny wieczór . Tylko moja kochana Frogii -- pamięta o mnie tylko z godzinami u niej jest inaczej jak u mnie ja do 0:00 a Ona po 0:00 ale to dobrze że ktoś zagląda nawet w nocy. Wiem że Wy kobietki macie naukę i dużo innych zajęć ale i my kobiety nieuczące się już mamy czasu coraz mniej. Takie życie i taka przyroda. Dla Was zawsze znajdę czas. Do jutra , miłego dnia następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam trochę zabiegany dzień;p ale miało być gorzej a skończyło się na przyjemnościach:D...jutro testu z english nie mam,badanie wymyślone i....znów coś kupiłam sobie...dochodzę do wniosku,że ostatnio jestem straszna z tymi zakupami:O ..z resztą tęsknie już za pracą i zaczynam od 02.12(nie wiem kiedy ten listopad przeminął maskaraaa;( )muszę jak najwięcej,żeby do Alanyi pojechać,bo bez tego ani rusz...oby te wakacje wypaliły ... Bobo psiapsióło dziękuje 🌻 Kwiatuszku o Tobie nie da się zapomnieć!:classic_cool: Ja pewnie jutro Was opuszczę,bo idę na imprezę;p mam nadzieje,że będzie fajnie,bo nie pamiętam kiedy byłam...także uprzedzam i wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekałam chwilkę czy czasem ktoś się nie zjawi,ale wszystkie smacznie śpią jak sądzę więc nie będę gorsza;p BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! śniegu nie ma!!! hurra! Miłego dnia i pysznej kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim pięknym Turkomaniaczkom, musiałam do Was na chwilkę wskoczyć i poczytać, co się dzieje, bo potem miałabym za dużo zaległości :P Impreza u Pariss była przednia, Kwiatuszek- duchem byłyśmy z Tobą, ale taka zmęczona byłam wczoraj, że normalnie 19.00 !!!!!!! padłam i spałam :( Bobo- taxi było przednie - następnym razem również poproszę, stawiam na naturę, więc ta druga opcja bardziej mi odpowiada :D :D ...i przynajmniej człowiekowi z głowy małe conieco wywietrzeje Pozdrawiaki dla wszystich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!:) :o w końcu wstałam,a teraz szybkie szykowanko na uczelnie... Życzę wszystkim laseczkom udanego dnia i gorącego wieczorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz odpoczywam :) ale dobre naleśniki miałam na obiad :) mniam z miesem mielonym i sosem meksykanskim szybko i smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky--> takich to ja jeszcze nigdy nie jadłam:P brzmią smakowicie:D Ja właśnie weszłam tyle co do domku z uczelni i lecę się szykować... ale baluje dzisiaj bezalkoholowo:P Ciekawe gdzie reszta naszych Pań? 3majcie się tutaj:) i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cały czas waham czy iść na basen bo mi się nie chce a mam karnet ale jednak chyba pójdę szkoda znowu nie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane laseczki pozdrawiam Was serdecznie , czytuję Was ale nie mam czasu usiąść i popisać z Wami. Dżunia jeśli rumaki przeżyją zimę to masz załatwione. Frogii odpisałam na maila, Baw się dobrze.Wrócisz pewnie o 3 nad ranem a tu nikt nie czeka na forum. Napisz jak tam na imprezce. Pozostałe laleczki też pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witany nową koleżankę "bum" Może więcej o sobie ???? nowa koleżanko. Pozdrawiamy na najbardziej szalonym forum dla turkomaniaczek i nie tylko! Frogusia-- baluje bez alkoholowo , ale sama sobie winna bo pojechała autkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciasto na jutro do pracy zriobione. Mam nadzieje ze w sobote po południu albo niedziele wpadniecie na imieninki i na drinki :), ciasto Rafaello i oczywiście muza turecko - arabska. Mozna przyjsc z własnymi płytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Własnie wróciłam z zakupów. Sis mnie namówiła, jestem wykończona , ledwo żyję. A do tego nic nie kupiłam oprócz kolejnej paczki Tutków i Cin - tym razem o smaku pomarańczowym z czekoladową posypkąi dżem pomarańczowy (chociaż takiego jak w Turcji nie ma nigdzie). Dalej nie mam nowej bluzki na sobotę :O Jutro piątek. Ja nie wiem kiedy ten czas leci normalnie. A co to za nowy Kolega? Czy w Polsce są mężczyźni uwielbiający Turcję? BO jak podczytuje czasem wątek Ja Polka On Turek czy coś takiego to mam wrażenie, ze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja oczywiście bede na imieninkach w niedziele. Lekko skacowana pewnie ale bede. Cholera to ja dwie nowe bluzki potrzebuję na weekend ;) Pozdrówka dla wszystkich bez wyjątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×