Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dżunia również się cieszę,że Ci pomógł taki relaks:) sama bym chętnie skorzystała..ale chyba nawet nie mam czasu Agli5 ja też w tym roku w drugiej połowie września byłam po raz pierwszy w Alanyi i też wróciłam zakochana-w miejscu oczywiście...Myślę,że nie będziesz żałować:) i tak jak mówiła Bobo63 jak Pariss się zjawi to na pewno napisze coś dla Ciebie bądź Kwiatuszek,bo one obie takie weteranki i zawsze pomagają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo widzę,ale i tak musze jeszcze chwilke siedzieć...ten tydzień dość pracowity u mnie,ale i tak z tego co pisałaś to masz więcej na głowie...także kochana jak chcesz to uciekaj spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja pisałam że chcę? A broń Boże ,chcieć to ja nigdy nie chciałam ale muszę czasami te 4-5 godz. poświęcić na sen.Aż szkoda , życie tak szybko mija a my przesypiamy 1/3 życia , to straszne. Pozdrowionka dla Skeypa. i duże buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niestety dość brutalna prawda, ale skąd mielibyśmy wziąć energię?:) Ja też uciekam.BUziakiiii Bobo:) A pierwszej zmianie życzę pięknego poranka i miłego dnia,w końcu piątek:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Tobie też Frogi-- słoneczkaak i ciepłych dni. A widziałaś ile stopni w naszym City 22-23,to straszne że u nas 1-2 Ja chcę do Riviery !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak ,pierwszej zmianie i tej co zawsze zaczyna , czyli Fanki pozdrowionka. Szkoda psióly że nie macie 2-giej zmiany , czy nocek na kafe. Bardzo gorące pozdrowionka od nocnej zmiany. Bobo i Frogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- a jest jakiś problem? 27.05 .2009 godz.23:00 lotnisko Ławica Poznań. Polecam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dni w słonecznej Alanyi , co Ty na to . Kup jakiś bilet i lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanciaa
hej czytam ten topik bo w maju wybieram sie do turcji :) zastanawialam sie nad side i alania i widz e ze dobrze wybralam zachwalacie alanie i tam jade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zancia--Najlepsza Twoja życiowa decyzja. Ja nigdy tego nie pożałuję lecę kolejny raz w maju i mam nadzieje że nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanciaa
hotel doris aytur wybralam tani hotel bo ja lece na tydz a chce zobaczyc kapadocje i pammukale wiec w hotelu 3 dni no i chce wlasnie ta alanie zwiedzic a lece 13 maja a Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę 27.05 ale na 14 dni. Mogę Ci z góry powiedzieć że nie planuj zwiedzania bo na Alanyę jest za mało 7 dni a Ty planujesz 2 dni w Kapadocji i 2 dni w Pamukkale. Jest to nie realne. Z tych wycieczek wraca się ok. 21-23 i nie jesteś w stanie wypocząć na następną. Zrób sobie jedną 2 dniową w tych 7-miu dniach i tak wrócisz Tam za rok. Wtedy zrobisz Pamuukale. ja tak zrobiłam i nie żałuje. W Alanya jest naprawdę co zwiedzać i przepiękne są plaże i słońce. A ludzie jacy mili. Sama zobaczysz,raj na ziemi. Wycieczki kupuj w Biurach na ulicy 1/2 ceny od proponowanych przez rezydentów. Polecam Biuro Pacho-Tours. Jakbyś trafiła na Tureckiego przewodnika który mówi świetnie po polsku o imieniu Oktaj , to masz pewne że podróżujesz z mokrymi majtkami ( ze śmiechu)przez 2-a dni do jego ulubionej Kapadocji ( tam sie urodził)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanciaa
Bobo dziekuje za rady skorzystam ale pammukale to moje marzenie i jest 1 dniowe palnuje tez isc na plaze kleopatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje Panie! Ka już po pierwszej kawce. Fanki-- soooooorry że dzisiaj ja pierwsza. Weekend za pasem , aż się chce żyć!!!!!!!! Miłego dnia psiólom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i również dzień doberek wszyskim :D .....a ja tam polecam Wybrzeże Egejskie i już :D :D :D czas do pracy, ojej jak to fajnie, że dzisiaj już piąteczek ;) Bobo...jesteś niesamowita, czy Ty w ogóle sypiasz???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo wybaczam :D ja już nie będę pewnie pierwsza bo do pracy będę przychodzić na 11 jak zawsze a nie o 8 jak teraz ( to było tylko zastępstwo :D ) a po 2. mam gości w domu moja siostra z niemiec z siostrzenicą przyjechała więc nie mam kiedy zaglądać z rana.paradoksalnie czas mam dopiero w pracy :D Pariss- kolega miejscowy- mnie też rozwala ta ich tęsknota i miłość :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mocno weekendowo :D A co tu tak pusto, tylko ja i....echo,echo,echo..... Z tego co kojarzę czas raczej nieimprezowy.....a rozumiem...wszystkie śmigają w przebraniu Św. Mikołaja :D :D :D A tak właśnie : dostałyście coś na/od Mikołaja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze wam kawał opowiem: Dzwoni pracownica do szefa: -Szefie nie będzie mnie dziś w pracy, bo jestem chora. -Hmm, a co Pani jest? -Jaskra analna. -Że co?!?!?!?! A co to takiego!!!!!!! -Po prostu nie widzę dziś takiej możliwości, żeby ruszyć moja dupę do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim i przesłam prezenciki dla was z okazji Mikołajek :) Wiecie co moja wycieczka jest pod znakiem zapytania poniewaz przy tak małej grupie Air France nie zgodziło sie na bilet zbiorowy i firma zmieniła na FinAir i trzeba dopłacic 200 zeta. Zysk taki ze mamy 8 godzinne zwiedzanie Helsinek na koszt firmy i 2h krótszy lot do Pekinu. Wycieczka liczy 10 osob i kazdy ma do poniedziałku czas na podjecie decyzji. Albo dopłaca albo 100 % zwrot kosztow. Jesli jedna osoba sie nie zgodzi to odwołuja cała wycieczke. Teraz mam zwalony weekend. Do tego w pracy miałam niezłe spiecie i jak poskarzy sie szefowi to klops. Super weekend sie zapowiada. Zamiast odpoczac to ja sie bede denerwowała. I chce aby ten weekend szybko przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku to może zadzwoń w poniedziałek i powiedz, że jesteś chora na jaskrę analną :D ...nie przejmuj się, życie jest zbyt piękne, żeby sobie je marnowac jakimiś \"denerwowaniami\", a już zwłaszcza paprać sobie weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam ten weekend spokojnie sobie spedzic na czytaniu ksiazki w łózeczku. Musze odpoczac bo padne. A ja juz nawet walute mam i sie nastawiłam. Licze na to ze jak juz ktos decyduje sie na taka kase to 200 juz nie bedzie przesada a dodatkowo wyjdzie jeden cały dzien i zwiedzenie Finlandi a to dodatkowa atrakcja. Wiem tylko ze 4 osoby maja jechac z Poznania wiec moze to byc dla nich kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! What a day! Jak kiedyś nie pojawię się przez dłuższy czas to znaczy, ze siedzę za morderstwo koleżanki z pracy i mojej szefowej :D :D Ja się wykończę. Dzisiaj miałam ten stan o którym wczoraj pisała Dżunia. Bez noża nie podchodź...Nawet koleżanki z drugiego pokoju nie przychodziły bo się \"bały\" :D :D Dobrze, ze jest weekend bo jutro juz bym wybuchła i źle by się to dla mnie skończyło pewnie. Dzisiaj zwolnili też jedną dziewczynę u mnie. Żal trochę bo była pracowita a ta z większym stażem nie potrafi wogóle Excela otworzyć a co dopiero w nim pracować, a u nas to podstawa prawie. Cóż, życie. ... CAły czas mam nerwobóle w klatce, wzięłam jakieś tabsy ziołowe na uspokojenie, śmierdzące jak nie wiem co, ale nie pomagają.... Kwiatuszek no Ty się masz z tym wyjazdem, chorera! Mam nadzieję, ze bedzie OK. Własnie na innym forum wyczytałam, ze trzeba się tam ostro targować, jeszcze bardziej niz z Arabami czy Turkami. SPokojnie można zbić nawet 90% ceny wyjściowej. Prawdpodobnie oszukują też na wymianie i mozna spotkać fałszywe 50 jenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak sie czułas Pariss bo ja dzis w pracy wybuchłam. I nie wiem czy facet w poniedziałej nie pojdzie na skarge do mojego szefa jak nie zrobił tego jeszcze dzis. Przestałam sie zastanawiac na Chinami do poniedziałku musze poczekac. Wkazdym razie szef podpisał urlop i zaniosłam dzis do kadr tak wiec przynajmniej to zaklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agli----> szukam coś o tym Banana, ale nie ma za wiele zdjęć. Piszą wszędzie, ze to blisko plaży wiec pewnie koło Kleopatry. Byłoby super bo to prawie centrum. Na pewno bedzie sie Wam podobać. W czerwcu pogoda juz jest unormowana i bez zadnych atrakcji takze OK. zancia---> twoj hotel jest w Mahmutlar to trochę spory kawałek do centrum i na wschód Alanii. Z lotniska trochę sobie pojezdzisz zanim dojedziesz, ale hotel ma dobre opinie. Skoro ma byc tanio bo i tak w nim nie bedziesz to spoko. Nie wiem jak wyrobisz z wycieczkami bo roznie jest i w rozne dni jezdzą. DO Pamukkale to naprawdę spory kawał drogi. Za to Kapadocja powalająca. W maju weź coś z długim rękawem w tamte rejony (Kapadocja, Pamukkale) bo może być chłodno. Jedziesz z GTI wiec nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nio...nareszcie się pojawiłyście :D :D a tak uzupełniając \"wybuchanie\"..to ja miałam to w środę :( i niestety wybuchłam i puściłam taką wiązankę, że .....teraz to mi wstyd ! To może jakiś wirus jest :D ale powiem Wam.....nie ma to jak masaż i muzyka relaksacyjna, no albo imprezka.....ale takowa to mi się jutro szykuje :D :D Te nasze nocne marki : Bobo, fannky i frogi, to pewnikiem przystąpią do dysputy, ale po północy :P Manuela przeanalizowałam przepis na sałatkę : no i jest na miarę moich możliwosci....być może na Mikołaja coś mi się uda stworzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba spadam. Jutro bedę \"na nockę\" :D Poczytałam sobie o moim Meksyku bo miałam plan, ale już się rozmył raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×