Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss--oczywiście że odpisałam. Ty też odpisz bo inaczej ręka noga .... Wszystkim pakującym się i wyjeżdżającym dużo słoneczka , mało stresu i szczęśliwego powrotu do Nas. Nie zapomnijcie o nas tam... Ja miałam dzisiaj superancko wolny dzień, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nic nie robiłam. A teraz leżę jak kłoda bo mi się nic nie chce przez tą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili a czym zafoliowałas walizę? Ja tego nigdy nie robiłam, ale to dobry pomysł, szczególnie na Arabów. Pamietaj o tym ze wartosciowe rzeczy typu aparat, kamera, kasa do podręcznego. Kanapki to spokojnie mozesz miec, ale wyjmij nozyczki i pincetkę itp z podrecznego - ja czesto zapomnam. A jakimi liniami lecisz? BO podobno Lotus Air ma tylko 15 kg bagażu głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- ja też czekam na maila!!!! A co wy z tym foliowaniem walizki, jak to robicie i czy to zabezpieczanie żebyście to Wy nie zalały komuś bagaży przewożonymi napojami , czy żeby to Wam nie zalano??/ I jak to się foliuje ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo zaraz napiszę :) Trochę Cię chcę podenerwować hi..hi.. Bagaże foliuje się żeby zabezpieczyć je podczas przełądunków. Chodzi o ewentualne otwarcie walizki, jej zalanie itp. Niekiedy na lotniskach stoją specjalne maszyny, które foliują bagaż. Mało jednak osób to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--- do mnie jeszcze nie doszedł, no ale to ponad 300km.- nie dziwię się. A nie można streczem obwinąć zawartości bagażu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris - jesteś niesamowita ,nawet film oglądnęłam z foliowania. A można tez samemu to zrobić? A co z mailem , którędy wysłałaś , przez Frankfurt N/Menem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja mam w wysłanych, ale moze rzeczywiście leci przez Niemcy jakoś :D Pewnie mozna zafoliować samemu. Nie wiem jak Vanili tego dokonała. Wystarczy zresztą kilka razy owinąc, zeby nikt nie otworzył. Ten facet na lotnisku to przesadził z tą folią. Jak to pozniej złapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--- bardzo Cię przepraszam mam błąd serwera na WP. Ale jestem cierpliwa choćby o 0:00 ale go odczytam Bardzo Ci dziękuję i życzę miłych i kolorowych snów , chyba że zostajesz tu ze mną.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja niestety zmykam do łożeczka. Bede jutro po południu a nocnym markom życzę spokojnej nocy i miłego dnia. Dobranoc :) 🖐️ Vanilli juz w drodze pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam zwykłą bąbelkową folię, owijam i zaklejam taśmą mocną do paczek...żeby nie uszkodzili i teraz pada, a bagaż jedzie czasem na taśmie po deszczu i potem są ciuchy mokre, ale na przyszłość kupie tę specjalną folię , bo lepiej przylega do walizki...są w sklepach z papierem, kopertami, bo na lotnisku to chyba drogo. mam bardzo poniszczone walizki, kółka pourywane, teraz biorę taka z gumowymi, ale też ją w Turcji przebili czymś.. To jestem uratowana, bo mam kilka mandarynek i kawałki kurczaka...przecież cały dzień nie wytrzymam.. ❤️ ❤️ Wy moje...jeszcze do Was zajrzałam, ale po północy się ubieram ...i wyruszam. Pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..akurat mam 15 kg, ograniczenie...ale nie zważyłam walizki, ona sama jest ciężka!!! ..nie wiem jakimi liniami , podają 4 opcje..może cypryjskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili. leć spokojnie i wypoczywaj,zapomnij o kłopotach i wracaj do Nas opalona i wypoczęta a do tego uśmiechnięta. Całuski na drogę papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerna poczta, nie działa i to w takim momencie jak jest coś ważnego do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalona to jeszcze jestem, już 3 raz w tym roku tropiki... jak wracałam z Turcji , przyszła taka burza, że wysiadaliśmy z samolotu, wszyscy mokrzy, bagaże mokre... widywałam ludzi z folowanymi walizami i nigdy o tym nie pomyslałam, namawiała mnie dziewczyna na te przylegającą....zobaczę jak sprawdzi się bąbelkowa? lepiej amortyzuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłaciłam za folie 6 zł, na 2x wystarczy... myślę,że z nią wrócę, zabrałam taśmę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Vanili, nie pomyślałam o tym podczas moich wojaży. Ja myślę że ta przylegająca jak na lotnisku jest lepsza , ale nie w takiej ilości jak na filmie. To dopal się psółko , to na całą zimę Ci starczy. Tak kilka razy w roku tropiki ,to mulatką można zostać. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już pożegnam , idę pod prysznic i lulu. Nocnej zmianie życzę miłej nocki. Vanili -do następnego poklikania. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie 🖐️ Vanili widzę już poleciała, ale jej fajnie. też chętnie wyemigrowałabym w stronę słońca i tropików :) ale co tam do września już nie daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po małej nieobecności witam Was wszystkie bardzo słonecznie:) Tym które wyruszyły w podróż udanego wypoczynku i koniecznie wracajcie z ciepełkiem:) Bobo63 już się poprawiam!:P Do później dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksmlar! Na takie szkolenie jak dzisiaj to ja mogę jezdzic i 4 razy w miesiącu. Najadłam się, napiłam i wcale się nie zmęczyłam. POdali nam taką pyszną sałatkę jedną i czym prędzej ja w domu zrobiłam, ale to nie to. CZegoś mi brakuje i nie wiem co mam tam dodać. Frogi a Ty nie pomyliłaś dnia z nocą? Tak w tygodniu Ty o 13 do nas zaglądzasz? :D :D Vanili juz śmiga na krótkim rękawku. Ale ma dobrze. Ja idę pośmigać tam gdzie mnie cały dzień nie było....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje Panie. Co za dzień, nic mi się nie chce.Taka jakaś pogoda rozwalająca. A co niektórzy wypoczywają na słoneczku a co niektóre za chwilę będą, ciekawe czy przywiozą ze sobą troszeczkę i prześlą na na Naszej kafejce po promyku. Pariss--odczytaj maila na poczcie. Fanky - udało Ci się dzisiaj być pierwszej .Powróciły stare czasy ! Frogi - jak Pariss pisała faktycznie to dziwne, jakaś zamiana nocy z dniem.Masz maila na poczcie. Papajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- to dobrze że zadowolona jesteś ze szkolenia. A co z Twoją wizą , już coś wiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobly wiecór :D witam wszytskie obecne ..a póki co widzę tylko moją Bobo🌻 tak więc lece czytać maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moja Frogi-- tylko widzę. Pariss-- wymęczona albo tak się objadła tych sałatek na szkoleniu że nie ma siły paluszkami klikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×