Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jak nie chcecie ze mną rozmawiać to wyłączam kompa idę pod prysznic i coś tam oglądnę na TV i idę lulu. Miłego poniedziałku wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wisienki zalane :D :D :D, zobaczymy co z tego wyjdzie :P, a na porterówkę jeszcze mi zostało tego spirolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lejdis!:) Dzunia my to z Bobo wczoraj z kieliszkami w reku na Ciebie czekaly, w gardlach nam pozasychalo...:( Ide zaraz polazic po sklepach za prezentami na gwiazdke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pakowanie w toku bo po jutrze juz odlot:D:D:D:D -> Pariss ja niestety nie mialam do czynienia z wiza z ambasady lub konsulatu polskiego, mam niemiecki paszport i omija mnie to cale biurokratyczne przedstawienie. Jedyne co moge powiedziec na temat Meksyku to to ze potrzebowalismy tam jedynie Touristenkarte ale niestety nie wiem czy dla osob z polskim paszportem takze to obowiazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W pracy dzisiaj sie wyrobiłam ze wszystkim. Jutro juz pewnie godzina ZERO i moze troszkę odetchnę choćby na 2 dni :) Zaraz jeszcze idę do sąsiadki na herbatkę imieninową taką szybką. Dżunia to ile Ty tego spirytu przemyciłas z ukrainy, że na wszystko Tobie starczy? :D Ja kiedyś też bawiłam się w przemytnika, fajnie było :) Na takich pływających statkach wolnocłowych...ale czasy były. Paulinka to masz fajnie. Ja niestety też zwlekałam z tą wizą bo nie cierpię Ameryki, polityki Busha, Amerykanów itd, ale moja przyjaciółka powiedziała mi ostatnio ze pewnie po prostu nie chce do niej przyjechac i dlatego tak zwlekam z roku na rok. I jej obiecałam, ze w 2009 na pewno sie o to postaram. Baw sie dobrze w takim razie i zrob dobre zakupy. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Tak, Bobo byłam wczoraj w pracy, a później tylko trochę Was poczytałam i skyp. Przede mną napięty tydzień,ale ja tam nie narzekam im więcej zajęte tym mniej czasu przelatuje:P a jak jestem zakręcona to zazwyczaj mam dobry humor:) aa!największy hit!Pariss śniłaś mi się dzisiaj:D:D:D mówie Ci przygoda życia hehe..napisze emaila😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja dzis pomagalam szwgrowi tapetowac malej pokoj na szczescie juz wiekszosc za nami. blee nie lubie remontow teraz pizza i ramazzotti :) milego wieczorku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff a ja właśnie skończyłam pisać..-Bobo i Pariss powodzenia:P Fannky za owocną prace należy się odpoczynek więc na zdrowie:D A gdzie reszta?coś Was nie ma i nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ja własnie weszłam. Zaraz lecę na pocztę. Rozbawiłaś mnie na wstępie z tym snem, zaraz poczytam co to za przygoda była :) Fannky ja nie wiedziałam, ze Ty na saksy pojechałaś do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, widzę, że druga zmiana weszła na topika, którą również zdecydowanie zapraszam na moją wiśniówkę :P Już ją miałam dzisiaj ochotę podegustować, ale mówie : NIE !!!!!!! zaczekam do jutra :D, a co pokaże swój silny charakter. Pariss, spirol niestety kupiłam w Lidlu i to w dodatku naszym, polskim 16 zeta za 0,2. Z Ukrainy to fajeczki przywiozłam, gdyż niestety lub stety palę :( Fannky - Ty się tam grzecznie spisuj u wujka Zigfida i pomagaj dzielnie rodzince, bo jak sama widzisz wieczorkiem czeka nagroda w postaci ramazzotti :D Frogi - ciekawe cóż też Ci się przyśniło....bo ja to jak prawdziwa kobitka.... ciekawaaaaaaa, że jejku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia szwagier sie juz dzis smial ze pomagam bo sie boje ze mi wieczorem niepoleje :D na szczecie mala chodzi o 19 spac wiec mozemy na spokojnie posiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ten Twój szwagier to zbankrutuje podczas Towjego pobytu. Codziennie Ramazzotti? All inclusive pełną parą tylko najpierw tapety na ścianę ;) Dżunia sen ogólnie OK. Wyszło, ze kiedys bede jakąś szychą w Warszawie, ale do Turkomanaiczek zawsze sie przyznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss tego Ci zyczymy :) a co do alkoholu, to korzystam z okazji ze szwagier ma jeszcze tydzien wolnego to razem mozemy cos wypic, tak zawsze z siostra winko pilam ale ona teraz w ciazy to musze szukac innych chetnach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to korzystaj Fannky. Dobra Ciocia z Ciebie :) Ja się zwijam bo mi w głowie się kręci, jakby po nalewce i martini. Oj, dobrze bede spała. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez sie dzis wyspie bo przy remoncie malej lozeczko przenieslismy do ich sypialni, takze ciocia ma wolne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że z kolei mojej Bobo nie ma dzisiejszego wieczoru... Sen to jak najbardziej był super,poza tym no jaki miał być skoro był z Pariss=)))))))) no ubaw mega... Dobra Turkomaniaczki śpijcie słodko chociaż jak sądzę Pariss i Fannky nie będą miały z tym większego problemu hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohohohoho !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pobudka!!!! Pariss, nie rozmarzaj się tak, szychą w stolycy jeszcze nie jesteś :P do pracy !!!!!!......no chyba, że sny Frogi tak szybko się spełniają ;) Fannky do tapet, bo wiesz, na wieczorne ramazzotti trzeba sobie zapracować :D :D Ok, wszystkich mam nadzieję pobudziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że ja dzis pierwsza mowie wszystkim dziendobrek :) Wczoraj mnie nie było bo mialam gosica i on wyszeszedł o 5 rano a teraz ledwo siedze w fotelu w pracy. Dzis mam o 13 wigilie z cała firma tak wiec sezon na wigile czas zacząc heheh. kolejna rzez mie dzis czeka jak wyjecie wszystkich rzeczy na wyjazd i zobaczenie co mam uprac a co nie. Jutro mam kolejna wigilie i moge pozno wrcic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co takie pustki znowu? Kwiatuszek a Ty tyle wigilii obskoczysz to Tobie starczy na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :) tym razem dla odmiany z winkiem :D na szczescie juz wszystko prawie zrobione teraz juz luz, blues. wiecie co, poza tym ze okna tutaj poozdabiane to wcale nie czuje ze to juz swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to teraz juz wczasujesz? Ja tez świąt nie czuję wogóle. Dopóki nie ma choinki w domu i takiej jakiejś atmosfery w powietrzu to ja nie wierzę, ze to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pariss powiedzmy. zajmuje sie mala ile sie da czyli 12 h\\dobe :) a wierz mi ona jest jak torpeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyyy
powiedzcie, czy w styczniu warto leciec do Turcji? A jesli tak to w jakie rejony zeby trochę ciepełka było:) Czy w styczniu tam jest tak, jak u nas w maju czy chłodniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu jest tak jak u nas w lutym jak przyjdzie odwilz :D nie wiem skad te przekonanie ze tam jest cieplo. zima w trurcji jest troche lzejsza od naszej, ale jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Turcja zimą na urlop się nie nadaje. Nie, jak się chce wygrzać. W styczniu temperatury są ok. 10-15 C w lutym to samo. W marcu zaczyna wzrastac i robi się powoli wiosennie i ok. 20 C. W kwietniu juz moze wzrosnąc do 28 c nawet. Najlepiej jechać w czerwcu albo we wrzesniu. Nawet w maju w drugiej połowie jest juz ciepło, ale na zachodzie koło Marmaris, Oludeniz, czy Kapadocja w środkowej Anatolii to juz chłodniej i tam najwcześniej w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie psióły. Przepraszam że mnie nie było, musiałam niestety wyjechać na dwa dni . Jutro też nie wiem czy do Was zajrzę ,jakby nie to miłego dnia. Pozdrowionka. Frogi -- nie piszesz , już tęsknię.Pozdrów skeypa. Priss-- jutro rano wysyłam paczkę. Dobranoc Gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !! Czy jam mogę zacząć dzisiejszy dzień i jak Dżunia przywołać wszystkich do porządku.Wstawać do pracy , ach nie ,to przecież środek nocy. Miłego dnia zatem , wszystkie Śpioszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×