Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fannky dzięki zaraz poczytam 🌼 Ale sie zasiedziałam na Mexico :D Bobo po turecku to raczej nie ma. Oni teraz mają święta od poniedziałku do dzisiaj. Pozniej tylko Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo na emaila od Ciebie zawsze będę mieć siłe!tylko nie wiem czy Ty czas:P Chyba dzisiaj za długo to ja tutaj nie pogoszczę bo się czuje beznadziejnie.. Pariss,proszę o jeszcze troszkę cierpliwości odnośnie emaila długiego:) A drzemki popołudniowe są super,tylko ostrzegam już nie raz w nie wpadłam,a później ciężko się odzwyczaić ,ale raz na jakiś czas mieć taki okres to sama przyjemność hehe Ale chyba wolałabym mieć tak jak nasza Bobo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Frogi-- co do mila to powiedz mi czy dostałaś wczoraj długiego maila ode mnie? Słuchajcie popatrzcie w kalendarz , dzisiaj mojego mene imieniny i ja ukradkiem piszę w kuchni podczas szykowania herbatki dla gości. Nie gniewajcie się jak mnie dłużej nie będzie. Pariss - piszesz że w Turcji to tylko Nowy Rok a nie święta. A te życzenia Fanki -- to 99% NR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich wünsche dir Fröhliche Weihnachten Und eine Menge hübscher Sachen, die dir das Leben versüßen und viel Freude machen. lub Ich wünsche dir für den Weihnachtstag Das Beste wasIch wünsche dir für den Weihnachtstag Das Beste was es nur geben mag Gesundheit, Glück, Zufriedenheit Und das - bis in alle Ewigkeit! es nur geben mag Gesundheit, Glück, Zufriedenheit Und das - bis in alle Ewigkeit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki , ich sehr Dich danke einen zu schönen Wunsch deutsch. Ty nasza poliglotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Bobo te życzenia to głownie święta pomieszane z Nowym Rokiem. Ja zresztą do Turcji tego nie potrzebuję, tylko do Londynu. Oglądacie ten serial Londyńczycy? nawet fajny. Chyba idę się szykować powoli do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi goście pomalutku się rozchodzą. Zaraz wrócę tu na stałe, pomyję tylko naczynia. Pariss -- ja wiem że Ty potrzebujesz to do London , ale ja bardziej do Hamburg, a po turecku chciałam że Nasze forum TURECKIE i wypadało by .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo przekaż serdeczne życzenia dla Twojego Super Męża. CZy Ty pamiętałaś o jakimś świetnym prezencie dla niego? Jakieś BVLGARI czy cuś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo czekam:)...hmmm no i sama nie wiem,którego emaila masz na myśli,pogadamy na emailu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- możesz mi nie wierzyć , fotke poślę na maila. Ale skąd wiedziałaś że Bvlgari??? Dostał piękny i duży naszyjnik na rzemyku z jego znakiem zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo piszę Ci emaila i idę spać...nie mam siły humoru ani niczego:( paaa wszystkie Turkomaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też w łóżeczku. Frogi masz rację co do tego popołudniowego spania. Taki system miałam w szkole średniej. Popłudniami spałam, w nocy buszowałam a w dzień byłam padnięta. TEraz się pilnuję, naprawdę rzadko śpię po pracy. Wolę się wcześniej położyc. Bobo widzisz jaka intuicja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaa Frogi niech ci się przyśni piękna Alanya z palmami i port z Bellmanem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zabawa , goście już poszli Wy też już spicie i oczywiście ja sama na nockę zostałam. Jak zwykle zresztą. Rozumie Was i też pójdę spać bo mi Whiski zaczyna działać. Do jutra moje maniaczki tureckie. Jak zwykle Fanki zaczyna pierwsza.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi -- Alaniya i port owszem ale i NURI. I może ja Ci się przyśnię. Śpij słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie zegnam skoro nocny marek nr 2 juz idzie spać. Fannky jeszcze jutro bedzie pierwsza a pozniej to sobie pospi dluzej na urlopie. Pewnie sie pakuje dzisiaj. Fannky czym jedziesz? Ja jutro pewnie tez w ciągu dnia sie nie odezwe bo mam robty po pachy i nie mam nawet czasu kliknac na literkę "e" na pulpicie a co dopiero wyszukać jakąś stronę ;) W takim razie życzę Wam miłego dnia i spokojnej nocy. 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie dobrze,śnijcie o Alanyi i innych pięknych tropikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry .Witam moje psiólki. Ja już w pracy a Wy pewnie grzecznie śpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, fannky, Parris, BoBo63 - serdeczne dzięki za wszystkie informacje i dobre rady dotyczące Turcji; odetchnęłam z ulgą, gdy przeczytałam, że tam nie porywają dzieci:), że są tak przyjaźnie nastawieni do turystów i że to jednak cywilizowany kraj.... trochę mnie \"straszy\" ta pogoda (i że w Pammukale jest zima~!:( - ale daliśmy się namówić znajomym na ten wyjazd, więc teraz już nie ma odwrotu - z tego co wiem, to wszyscy (a jedzie nas ok. 14 osób) szykują się raczej na \"letniaka\", więc muszę ich uświadomić, zeby nie musieli biegać po sklepach i szukać tureckich kożuchów:) jeśli chodzi o pobyt, to wylatujemy 14.01. z Drezna, mamy 3 noclegi w Keemer (hotel Anatolia Beach), potem dwa dni wycieczka (jeden nocleg) do Pammukale i Hierapolis, a potem 3 noclegi w Side (hotel Linda) - i taki jest plan tej wyprawy. Mam nadzieję, że jakoś się tam odnajdziemy i cały pobyt będzie dla nas niezwykły:) Powiedzcie mi jeszcze, czy wózek dziecięcy (spacerówka-parasolka) jest liczony jako bagaż i wlicza się do całości? Nie leciałam jeszcze nigdy samolotem, a Wy macie w tym już wprawę:) (z tego co czytam) i co mogę zabrać ze sobą na pokład dla dziecka (czy np. butelkę ze smoczkem itp). Jeszcze raz dzięki za wszystkie porady. Pozdrawiam BoBo63 - niestety nie znalazłam linku, o którym piszesz (pogoda), więc czy mogę się uśmiechnąć, żebyś go wkleiła jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parris - niestety link przez Ciebie podany też już nie jest widoczny na forum gazety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Bonia z pogodą niestety Twoi znajomi się mylą. Sezon w Turcji dawno się skończył. Szykujcie sie lepiej na taką cieplejszą zimę lub tez chłodniejszą jesień. Z pogodą jest roznie. Pooglądja sobie hotele tutaj, wejdz na urlaubsbilder. http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Linda-hid_31201.html http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Anatolia+Beach-hid_151898.html Tamten link z gazety, skopiuj do paska adresu i skasuj spację przed przecinkiem. Wózek nie liczy sie Tobie jako bagaż. Nadajesz go na taśmę przy odprawie pozniej bedzie stał w samolocie jesli bedzie malo wózków lub dadzą do luku bagażowego i jak bedziesz wysiadała z samolotu to beda czekały przy schodach. Zapytaj zresztą stewardess. Tak widziałam jak jezdzą ludzie z dziećmi. Po południu moze napisze wiecej. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parris, dzieki za szybką i wyczerpująca odpowiedź; znowu bardzo mi pomogłaś:) Link udało się wkleić, zadziałał i już sobie poczytałam. Jesli jeszcze będziesz miała dla mnie jakieś ciekawe informacje, to będę wdzęczna. Do wyjazdu mam trochę czasu i chciałabym się dobrze przygotować, żeby się potem nie rozczarować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć dziewczynki ;) Bobo żadna ze mnie poliglotka życzenia są z netu :P a po niemiecku to mi szwagier czytał, bo ja tylko dziękuję i przepraszam ale nawet tego napisać nie umiem ;D Pariss z tym spaniem to nie do końca, bo moja siostrzenica ( 3 lata ) wstaje ok 7-8 i nie ma zmiłuj się trzeba układać klocki od rana :D a jadę tym razem autem w obie str. dzisiaj z siostrą i szwagrem bo są w Polsce a wracam z rodzicami bo dojadą na święta. dziś napisałam maila po ang już miałam go wysyłać jak zadz tel, schyliłam się i komp wyłączyłam kolanem 😭 i musiałam od początku się produkować :O teraz ostatnie godz w pracy i ok 17 goodbye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity a ja jak zwykle w pracy i juz bym chetnie poszła. Zaczełam odczuwac przesyt. Dawo taka zmeczona nie bywałam jak ostanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znowu tyle napisałyście że zamiast sprzątać to czytam i końca niema. Bonia-- masz nowy link do pogody : http://www.qwikcast.com/cgi-bin/forecast.cgi/100716582?zip=Alanya%2Ctr&unit=c Nie wiem czy Twoi znajomi dobrze robią jadąc na letniaka, co prawda w Turcji nie ma problemów z kupnem tanich ciuchów , ale Ty ubierz chociaż dzieci żeby się nie pochorowały. W linku masz pogodę na 5 dni dla Alanya, to miasto ok 50 km od Side i samo południe Riwiera Turecka, zaś Pamukalle jest ok 600 km na północ więc tam zawsze jest ok 5-7 st. mniej. Fanki -- wracaj szybko z tej Germani i ucz się dziewczynko po niemiecku to nam będziesz pisać życzenia na Wielkanoc/ Szerokiej drogi! Kwiatuszek - co z tym Twoim przesileniem , mnie tam nic nie jest , chce mi się żyć i takie podejście przez cały rok bardzo pozytywnie nastawia mnie do życia. Paris-- Frogi-- maile na poczcie . Uciekam sprzątać , do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×