Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Żyjecie?? Fanki to rozumiem już na granicy, ale co Wy moje psióły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo63 jesteż niezniszczalna :) Zazdroszczę Ci tej energii życiowej ... naprawdę. Jutro biorę się za lepienie pierogów , przygotowałam już farsz z grzybów i kapusty, wrzucę je do zamrażary i będzie z głowy a tutaj tyle rzeczy do przygotowania, bo Wigilia jest u mnie :) Pozdrawiam Wszystkie Turkomaniaczki te w Polsce i te poza granicami naszego pięknego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam wolne i umyłam wszystkie okna . W weekend doprowadzam mieszkanie do błysku ( tak jak Pariss ) i powoli przygotowuję się do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela-- witaj wreszcie , co się z Tobą działo kobieto. Co do pierogów to też tak robimy , nie powiem ile robimy bo byście pękły ze śmiechu , ale robimy je wcześniej i mrozimy osobno żeby się nie pokleiły. I wigilia już gotowa, + 11 potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko----Twój pasztet z selera robi furorę , ja osobiście rozdałam ok 25 przepisów i wszyscy go chwalą .Ja piekłam 4 razy,robiłam teżTwoją sałatkę, tylko za mało moczyłam ok.15 min rodzynki i była taka jak była. Rodzynki nie wszystkie odmokły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo63 zrób Tiramisu to dopiero miodzio :) A cóż miało się dziać kochana , tak Jak Pariss duuużo roboty, urywające się telefony i ciągle nie mogę wyrobić się z pracą. A poza tym kupowanie prezentów tez mnie pochłonęło. Może jak uda mi sie to jeszcze kilka przepisów podrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko , nie mogę się skusić na placki a poz tym jak widzę tiramisu to widzę jakby sam cukier w środku. A ja nie przepadam za słodyczami ,wolę Twój pasztet i sałatkę. Muszę dbać o linię Hehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieeeeeeeeeee!!!! chyba po raz pierwszy od kiedy pamiętam tak się cieszę,że nastał weekend:)))) ten tydzień nie należał do najlepszych i obym szybko zapomniała a chandra minęła,wr!z resztą mam zamiar naładować się pozytywnie turkish i reggae music:D ktoś tu jest? Bobo-odp. Manuelko,ja zamierzam wypróbować Twój pasztecik na święta,taka niespodziewanka dla moich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skarbie , czekałam tu na Ciebie. A co do tygodnia to faktycznie współczuję , a jak ma wyglądać to doładowanie Turkisze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo:P żadnych podtekstów na myśli nie miałam uprzedzam:D właśnie włączyłam winampa z moimi najj turkish i gotowe:) a w ogóle wpadłam już jakiś czas temu na pomysł,że można by podglądnąć Sylwester w Alanyi przez kamerkę...tylko,że zamierzam iść do pracy i ja nie skorzystam;poza tym zastanawiam się czy będą działać?ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Froguś-- masz maila , a co do kamery to Ci opowiem bo ja będę na Sylwka w domu i jeśli nie najdą mnie sąsiedzi i nie spiją mnie albo ja ich to zaglądnę na kamerki. Czy oprócz Nas jest tu ktoś jeszcze?????????????????? A co z Naszą Pariss---- nie rozumiem ,znowu w pracy?? Ona ma przer......ne z tą swoją koleżanką. Przez nią zostaje po godzinach.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi -- masz maila na poczcie. Co do kamer to obiecuję że zdam Ci relację bo ja chyba na 99% będę w domu. Jak nie spiją mnie sąsiedzi to będę tam zaglądać. A gdzie to reszta naszych forumowiczek. Co z Pariss-- przez ta paskudną koleżankę któryś dzień po godzinach zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda,współczuje naszej Pariss..musieć z kimś takim pracować to tragedia więc wiemy czego między innymi życzyć naszej Pariss na nowy rok:D... ale nie zmienia to faktu,że mogłoby nas tu być bardziej tłoczno.. a gdzie nasz Kwiatuszek?ciekawe co u Kari? a ja odpisuje oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co jest z Pariss---pozazdrościła koleżance i zapadła w popołudniową drzemkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na to wpadłam,ale nie chciałam już głośno mówić hehehe:p a o jakiej koleżance mówisz Bobo?a Madagaskar tez chciałam,ale tworzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są nieźli , ta zebra i lew. Twórczyni Ty moja twórz!!! powieść z tego będzie miłosna ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Hi, Hello!!!! Pariss dzisiaj wyszła prawie normalnie z pracy i zostawiła swoją koleżankę samą z umową do rozliczenia..hi..hi.. taka mała zemsta. Ona mi nie pomaga a ja jej tez. Olewam to. Moze dostaniemy jakies dobre premie to w koncu kupie sobie moje wymarzone buty ;) Wyspałam się już, kawkuję i zaraz zabieram się za porządki w swoim pokoju. Jutro tylko okna i jakies inne \"drobne\" prace. Vanili baw się dobrze i zaglądaj do nas w przerwie miedzy układaniem kolcków a czytaniem bajek :D Manuelka się odezwała :) Też zalatana? A moj tato dzisiaj zrobił cos dobrego na deser. Jakis mus jabłkowy zapiekany pomiedzy kromkami bułki paryskiej. Chrupiące i dobre. Bobo ja oglądam jednym okiem AXN jakies kryminały. Dobra, zabieram sie do roboty. Bonia Ty się nie stresuj tą Turcją. Jedyne co mnie przeraża to to, ze z tym maluchem bedziesz jechała do Pamukkale. To naprawdę spory kawał. Spójrz sobie na mapę Turcji. Tam jest zawsze chłodniej u góry i na zachodzie. Kąpiel w basenie Kleopatry Wam odpada wiec nie wiem co tam bedziecie robić, ale skoro nocujecie to moze zatrzymacie się tez w Meryemana w domku Marki BOskiej, tam gdzie spedziła ostatnie lata swego życia. Jet tam ładnie sanktuarium. Moze zachaczycie tez o miasta nad zachodnim brzegiem np. Marmaris czy Oludeniz. Masz jakis program tej wycieczki? Samo Kemer jest cudowne, otoczone górami, spokojne. Tutaj poczytaj niektóre wątki:: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/ moje są te pod nikiem Kate. Jest własnie Kemer i Antalya. W Side byłam kilka razy przejazdem, raz nocowałam. Twoj hotel jest w Titryengol to kawałek od Side, ale hotel przyzwoity. Na pewno nie bedziesz miec problemu z zagrzaniem mleka czy wody dla malucha. Gorzej ze sklepami wiekszymi w tamtych rejonach, ale komunikacja w Turcji jest w porządku i jak tylko kogoś zapytacie to Was skieruje do pobliskiego marketu. Nie wiem jak to jest w środku zimy w tamtych rejonach, ale mam nadzieję, ze podzielisz sie z nami wrazeniami po powrocie i wrzucisz nam kilka fotek. Jak Wam starczy czasu to polecam wycieczkę do Antalii, do starego miasta. Juz naprawdę idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiedziałam że spałaś!! To już idź , ja też wychodzę z pieskiem, Zaraz wracam Ty tez wróć.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zakończenie tygodnia w pracy jak najbardziej Ci się należała Droga Pariss:) hehe uwielbiam takie zemsty:P:P:P Ja stworzyłam co miałam..broń nie wiem co nie miłosne! To ja też robię przerwę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się przerwijmy , ja poczytam maile .pa. A o której wracamy???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... ja też męczę Madagaskar :) Pozdrawiam Was dziewczyneczki :) Frogi rób pasztet, bo warto. Mamy przed sobą cały weekend free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm skoro przerwa to ja będę bardzooooo późno potem ...także od razy wszystkim tutejszym psiapsiółom życzę bajecznych snów😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelka,już się skończył.szkoda , superanckie są te zwierzaki no nie?? A jakie masz plany wyjazdowe na następny sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze niezle sie rozpisałyscie. Własnie wrociłam z zakupoów i nic poza czymsc do jedzenia nie kupiłam. Wypatrzyłam sobie fajna czapke ale wczesniej nie kupiłam bo była zilona czapka i rozowa ale szalik mozna było juz dokupic rózowy. Jak dzis sie pojawił zielony szalik to była tylko rozowa czapka i sie wscikłam. Pantofle mi sie zadne nie podobały i ogólnie katastrofa. Jutro mam plan łózko łózko łózko i pidzama. W tygodniu pobiegam za tym szalikiem i czapka. Musze zobaczyc gdzie sa New Yorkery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek-- to zawsze z tymi ciuchami tak jest, jak coś jest to drugiego nie ma i na odwrót . A co mile spędzonej przez Ciebie soboty w łóżku, to mam nadzieję że nadrabiasz już Chiny, bo tam przez wszystkie dni nie zmrużysz oka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie postanowiłam powypoczywac bo juz zmeczona jestem tym rokiem a tu niby bedzie sporo wolnego ale beda zabiegane i pełne wrazen.Ech juz mysle ze za dwz tygodnie to juz bede lulu aby wczesnie wtac bo po zmianach o 8 mam samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×