Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

to chyba jakis wirus z tym grubnieciem. ja tez jakas paplata sie zrobilam i ten fet na brzuchu :O koszmar. tez sie dzis zastanawialam jak tu sie za to zabrac, niby chodze 2 x tyg na basen ale jakos efektow brak :O na silownie tez chodzilam pol roku bez wiekszych rezultatow :O oj chyba suchy chleb i woda tylko gdzie ta silna wola :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja tez sie zwijam. Jakos mi goraco wogóle. CZerwone policzki mam jak burak. Dobranoc i pozdrawiam nocną zmianę jak ktoś bedzie miał dyżur. Bobo czy Frogi? A moze dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a na takich wczasach jak Ty jestes to tez nic z tego. Suchy chleb nie da rady :) Ja od Nowego Roku zacznę tradycyjnie. Zawsze sie trzymam tak do października a pozniej jakis zastój mi sie robi do końca grudnia i tyję z dnia na dzień. CZas to zmienić :D W końcu to tylko 5 miesięcy do wakacji i do stroju! No moze 6 ;) Dżunia jeszcze raz dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie do wakacji 9 mies. ale masz racje tutaj zawsze przybieram gubia mnie slodycze ktore w domu spokojnie ograniczam, uwielbiam niemieckie slodycze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, nie ma sprawy, cieszę się,że mogłam pomóc :) Buziaki dla wszystkich i pomalutku.....pomalutku......WITAMY NOCNĄ ZMIANĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky , tak jeszcze krótko przed snem zapytam, jak tam tapetowanie ???? skończone pełnym sukcesem ....mam nadzieję :D bo cosikuj o ramazzotii nic nie słychać ;) Nie gniewaj się jak ewentualnie Ty odpiszesz, a ja ewentualnie (raczej pewne) dzisiaj nie odpiszę - tzn. zapadłam w głęboki sen i zgłębiam jego tajniki, ale z pewnością jutro " z samego rańca" odpowiem :) Czuję, że problem lekkiego feciku na brzuszku nas zbliża :D :D :D czyli póki co zakładamy fan club, mam nadzieję, że Pariss ochoczo :) do nas dołączy ;).....club otwarty: kto jeszcze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia jak moj fecik bedzie sie w najlepsze rozrastal to zostane przewodniczaca :O:O tapetowanie i malowanie na szczescie juz zakonczone teraz juz lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mojej Bobo nie widzę...ale sama długo tu nie zabawie,bo dosłownie \"wpadam i wypadam\":/ Ja do tego klubu również się chętnie zapisze!Jakieś podanie czy coś się wymaga ?:P Pariss cieszę się,że Dżunii pomysł Ci się spodobał,bo ja bym podobnie doradziła,zaczynając od internetu:) Acha i przepraszam z góry za niedotrzymywanie towarzystwa,ale ciężkawo ostatnio u mnie z samopoczuciem aczkolwiek to nie ma związku ze zdrowiem..ale zawsze jestem z wami myślami:) Pariss dlatego też nie odpisałam na emaila,może jutro mi się uda. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór . Oto nadchodzi bobo63 , ktoś biegnie po schodach trzasnęły gdzieś drzwi... kto zna dalej ...proszę. Dziękuję pamiętającym o mnie i mojej kolesi Frogi i za anons co do 2-giej zmiany. No jesteśmy tu wierne jak2-ie pancerne.Rudy i mój pies. Może Wam się wydawać że mam dobry humor , ale nie . Otóż dowiedziałam się że moją Firmę powiązaną z przemysłem samochodowym niemieckim, dotknął kryzys finansowy i od świąt do 5.01. idę na przymusowy urlop bezpłatny. I będzie dobrze jak po urlopie będę miała jeszcze stanowisko w tej firmie. Nawet deszcz z tego powodu płacze. Dżunia , mam pewne podejrzenia co do Twojego popołudnia... na pewno próbowałaś nalewki. Pariss-- bardzo Cię przepraszam ale dzisiaj nie wyszła , jutro na 100%. Co do tego chłopaka to fajnie że znalazłaś namiary bo jakby co to mam tylko 120 km. Niekiedy jeżdżę do Szczecina. Lubię to miasto. Fanky-- szczęściaro , teraz to powypoczywasz.Remonty skończone, i laba na całego. Ja nie wytrzymam , chyba z zazdrości też się wybiorę w sobotę do Germani. Kwiatuszek-- ale fajnie , już tylko parę dni.Dobrze że świnie obkupione bo co one teraz bez Ciebie zrobią.Ale będą złe na Ciebie. Jak wrócisz to Cię zagryzą. Moja suczka jak wracam z dłuższego niebycia w domu to jest bardzo obrażona i tak ją jeszcze trzyma 3-4 dni. Frogi-- czy Ty jesteś zdrowa .O tej godzinie to ludzie schodzą z nocki a Ty dopiero przychodzisz.Praca czy skeyp do tej godzinki. Pozdrowionka dla Alany.Tzn ja jeszcze nie odchodzę i może dziś dane nam będzie się spotkać przy kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do klubu to ja też bym chciała ale chyba mnie nie weźmiecie bo ja za chuda jestem. Frogi jak to się stało nie wiem do dziś że nie przeczytałam co pisałaś . Ach już wiem , nie odświeżyłam stronki. Przeczytałam posty i dawaj odpowiadać za cały dzień , a tu niespodzianka Byłaś pierwsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia wybacz , powiem tak jak Ty. Sama ze sobą nie będę rozmawiać. Tęsknie za wymianą bezpośrednią ale Wy nie chcecie na mnie zaczekać. Więc kolorowych snów i miłego jutrzejszego dnia. No chyba ze ktoś się dosiadzie do mego stołu. Kawa podana. Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie że się doczekałam na Kogoś. Witam dzienną zmianę, ciekawe kto pierwszy zacznie.? Chyba Dżunia bo ona widzę przejęła pałeczkę od Fanki. Ja nie mam teraz możliwości pisać w dzień wiec do nastepnego wieczoru. A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Bobo współczuję :O Może aż tak źle nie bedzie. Ale kawka o 23-ej? Do wieczorka! Miłęgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dzień doberek ! jaka paskudna dzisiaj pogoda :( prawie praktycznie brak światła dziennego : deszcz, mgła. Tak się zastanawiam, jak ja dojadę po południu do domku, jak już o 16.00 totalna ciemność i jeszcze mgła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wyrobiłam juz ze wszystkim raczej w tym tygodniu. Okaże się jutro. Jesli nic nie wypali to sobie poudaję, ze pracuję ;) chociaz raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia Ty szczęściaro :) Ja mam jeszcze 4 dni urlopu, ale wezmę jak bede jechac do Wawy i zeby sobie posiedziec w domku w lutym czy marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Pariss&Bobo63 \"masz jedna nową wiadomość\" :) Ja dzisiaj byłam w mydlarni...ahhh uwielbiam tam chodzić i zawsze jestem min. godzinę zanim się zdecyduje :P Cała resztę naszego towarzystwa serdecznie pozdrawiam! Miłego wieczorku i pięknych snów dla tych które już się przymierzają do łózia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na nocnej zmianie. Co tam U Was , widzę że nic szczególnego , Dżunia szczęściara ,urlopik, ja dopiero od poniedziałku ale za to do 5.01.2009. Frogi i co z mydlarnią wybrałaś coś? Pozostałe gorąco pozdrawiam Paris jutro czekaj na listonosza.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fogi--Co do filmiku to wybacz ale mój angielski kończy sie na sorry. Masz jedną nową wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ,ale tam powinny być polskie napisy,a talk-show to jest holenderskie o ile się nie mylę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powtórzę za moją Bobo !!!!!!!!!! günaydın !!!!!!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo nieeeeeee to ta wersja jest najlepsza co teraz daje i taka była tez i pierwsza,bo druga co przed chwilką wrzuciłam zakłóca trochę tym co on mówi poza:/ jak nie oglądałyście jeszcze to proszę powinno być wszystko oki, w końcu to już trzeci raz:D http://pl.youtube.com/watch?v=Qqf53v7YT34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Bobo jaka paczka? Czy mam Ciebie udusic wirtualnie???? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Czyżby wszystkie zajęte zakupami i pochłonięte przygotowaniami do świąt?:) Ja prezenty mam załatwione,a jutro sprzątam no i weekendowo w pracy. A dziś niestety opuszczę moją nocną zmianę,bo urodzinki koleżanki a wcześniej jeszcze jedno spotkano przed świąteczne.aa!i trzymajcie proszę kciuki idę pogadać jeszcze w sprawie pracy na Sylwestra. Pozdrawiam Was gorrrąco choć za oknem brzydko..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ja dzis bylam na zakupach ale dla siebie a nie swiatecznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Hola! Widać, ze święta tuż tuż. Wszystkie gdzieś biegają, coś robią, kupują, sprzątają, gotują... Ja własnie usiadłam do komputera bo się zaczytałam. Włączyłam sobie film Henryka VIII mojego ulubionego i odpoczywam. Fannky co sobie kupiłaś fajnego? Ja jutro odbieram moją biżuterię z Londynu ;) nie mogę się doczekać wprost. W poniedziałek w pracy mamy mieć robione zdjęcie gwiazdkowe i ma być wysłane jako kartka do naszych odciętych Oddziałów. Muszę wymyśleć jakiś świąteczny akcent. I dostanę fajną premię świąteczną....kupię sobie za to chyba milion dolarów :D :D :D ...i moje wymarzone buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×