Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

kupilam jeansy, sweteri bluzke a tak w ogole to ja nie lubie zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha po dzisiejszych traumatycznych zakupach wiem tyle ze od nowego roku to chleb i woda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jak to nie lubisz zakupów? Ja lubię, ale jak coś mi się uda kupić. Jak chodzę, chodzę i nic to jestem wściekła. Albo jak pójdę z kumpelą i ona sobie coś kupi a ja nic. Poki co o zakupach mogę pomarzyć bo wszystko przeliczam na dolary :D A no i jeszcze nie lubię własnie jak w nic nie wchodzę i wszystko jest na mnie małe. Wtedy wracam zdołowana :O Moja kumpela dzisiaj mi pokazała swój pierścionek z Egiptu. Kupiła sobie Bulgari ten ruchomy srebrny za 25 dolców. Mowi, ze Egipcjanie sie tak rozbestwili, ze nie chca wogóle schodzić z cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w turcji zrobilo sie podobnie. ruski tak´ich nauczyli ze ile im sobie wymysla to oni placa :O i w tym roku malo zaczepiali mowil jakas cene z kosmosu, i jak nie to nie. koniec handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruski tak robią od zawsze. Ja w Marmaris byłam mile zaskoczona bo nie było naciągactwa przed sklepami - no moze kilka razy, i ceny wywoławcze były naprawdę dużo niższe niż w Alanii. W Alanii nigdy nie kupiłam nic bez targowania a tam zakupy robiłam raz dwa. Raz zupełnie facet mnie zamurował i kupiłam bez mrugnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tam też nie było nagabywania w sklepach. Dokładnie raz chcieli się z nami umowić. W Alanii praktycznie w każdym sklepie musisz wypić dwie herbaty, zapalić z nimi papierosa (oczywiści to oni palą) , umówic się, on Ciebie oląda jak wygladasz w jego ciuchach, trzeba sie usmiechać, produkować, śmiać i najlepiej umówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nikogo na nocnej zmianie!! Kolorowych snów i miłego jutrzejszego dnia. Jak zwykle sama. Moja psióła Frogi już nie zajrzy tu. Pariss- śpi i śni o Londyńskich świecidełkach.Chyba się pochwalisz co? Fanki - po zakupach nie ma siły i popija ze szwagrem ich ulubiony trunek. Dżunia - pewnie o nas zapomniała albo kolejna porcja naleweczki. I tak oto mija noc . Pozdrawiam Wasza Bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOO...... Cześć Bobo jak to fajowsko że jesteś. A ja myślałam że wszystkie już spią. No to teraz pogadamy do rana. Co tam u Ciebie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurdę i jeszcze Ty , ale będzie fajnie , zbiera nas się całe stadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jestem, jestem ...tylko dość mocno zajęta, ale może wieczorkiem uda mi się klapnąć na moje d...sko przed kompem :D Miłego dnia wszystkim i owocnych przygotowań przedświatecznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Kochane..❤️❤️Serduszka! Wróciłam szczęśliwa! opalona, Naama lśni w cudownym słońcu..w skrócie - byłam na G. Mojżesza , na pustyni, w Jerozolimie, Betlejem, nad M. Martwym, pływałam łodzią ze szklanym dnem i...po raz pierwszy nurkowałam na rafie koralowej, jestem zachwycona, chociaż bałam się tych poruszających \'\'glist i ryb\", kilka dni udało się poopalać, nurkować i pływać na głębi.. ..wracam, a tu leje deszcz, śnieg, zimno...mam chrypkę i katar...a inne przygody też mnie dopadły! Kurcze, dlaczego u nas nie ma słońca i ciepełka? Na koniec dodam, że sklepy, hotele, ulice podobne do tureckich i wschód rządzi... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Wszystkie się mijają widzę. Bobo pewnie, ze się pochwalę. O 17.30 jadę na dworzec odebrać moje świecidełka. W domu już coraz mniej do zorobienia, wiecej w kuchni. W poniedziałek zrobię piernika albo w niedzielę żeby dobrze sie \"spierniczył\" ;) do świąt. Tradycyjnie też robię \"fale dunaju\" i coś tam jeszcze wymysle. A jak u Was? Zaraz idę się wymoczyć. Pada u mnie od rana :O Deszcz. Vanili witaj! Opowiadaj co Cię tam spotkały za przygody. Jakieś zdjęcia nam podeślesz na skrzyneczkę ? turcjaktobyl @ o2.pl Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dziewczynyyy---> tak, do Turcji najlepiej najwcześniej w maju, początek czerwca. Z takim maluchem wybieraj hotele z prywatną plażą, najlepiej piaszczystą. Takie są w Side. Dobry hotel to np. Perissia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Pariss... podeślę,cierpliwości, jeszcze w aparacie ... od rana latam...zakupy..robię schab nadziewany śliwkami, wbiłam w niego goździki, jak cudnie pachnie w domu...u mnie proszek, ale co tam, żyje wspomnieniami...i już chciałabym jechać do słoneczka!!! Ludzi multum, samolot pełen, może w hotelu nie widać, bo jada na nurkowania, pustynię, wycieczki..Nama to jedna wielka dyskoteka i uliczna kawiarnia...kupiłam tylko kartusz srebrny oksydowany, za 20S, nie wiem czy to dużo ? w hotelu było drożej, targowałam...i nie chodziłam po różnych sklepach.. małżeństwo w naszym hotelu to już z 10 raz, a 18 w Naama, wogóle ludzie tu kilka razy w roku na nurkowania zjeżdżają....mój pierwszy raz na Synaju i mam nadzieję, że nie ostatni??/ ...a ja dalej sledzę lasty..na styczeń.. Nasza rezydentka sprzedaje Izrael za 160 S, a na mieście 110S, z rosyjskim przew. 100S....a dla 2 osób to 100S oszczędności....autokar pełen, wogóle masa biur ulicznych, tańszych...targowanie jak w Turcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili teraz masz porownanie turcji i egiptu i co wybierasz ? :) ja mialam plan jechac do egiptu ale wiem ze tam nie ma tak jak w turcji ze chodzisz swobodnie w nocy. podobno pelno strazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Vanilli to w styczniu kolejny raz do Sharmu? Jak Izrael? Wlasnie jak porównanie z Turcją. Fannky ktoś źle Tobie powiedział, ze nie mozna w Egipcie bezpiecznie chodzić po nocy. Jak najbardziej można i to same dziewczyny. Turystów jest pełno. Ja z kumpelą miałyśmy dość spory kawałek od sterego centrum Hurghady i chodziłyśmy sobie czesto pieszo. Jakimiś zakamarkami, skrótami, bez oświetlenia itp. i nic. Jedyne co może Ciebie spotkać czasem to klepanie po pupie, czego nienawidzę (ale to w Turcji też mi się zdarzyło) Turcja jest bardziej cywilyzowana, bardziej europejska. Taka pół na pół orientalna i europejska. Ja zdecydowanie wolę Turcję. Egipcjanie i ich mentalność nie bardzo mi odpowiada. Tunezyjczycy to już wogóle. A straz w Egipcie jest od roku 1981 kiedy to terroryści zamordowali prezydenta. Od tamtego czasu własnie wszedzie policja i wojsko jest \"w stanie gotowosći\" co oczywiście jest rownież dobre dla turystów, bo przy okazji są pod opieką. Jest pełno tajniaków, pełno policji z karabinami itp. , ale to nie przeszkadza turystom w łapaniu słońca i opalenizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a was gdzie wywialo przy sobocie ?? :) ja dzis popijam biale winko, pyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo dostałam przesyłkę. Otowrzę sobie w pierwszy dzień świąt i bede się delektowac 👄 🌼 a uduszę Ciebie innym razem :p Dziękuję bardzo. Cok tesekur ederim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie piję dzisiaj, bo czuję ze i tak zaraz usnę. Musi mi przejsc ten sen. Jakąś komedię oglądam na tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie ogladam ,szwagier oglada jaka komedie po niemiecku to jednym okiem na obrazki zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, tak jak mowiłam. Dostanę mini przewodnik z Playa del Carmen, z mapkami itp. Przymierzyłam moją biżuterię i zdejmowałam pozniej bluzkę i mi gdzies wypadła śrubka z kolczyka i za nic nie moge jej znaleźć cholera. TO się nachodziłam! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo kobitki, ufffffff, trochę się dzisiaj narobiłam....rano jak wstałam, to już oczywiście z lekkim bólem brzucha (bo miałam w planie zakupy świateczne), że z pewnością zwariuje jak zobaczę te tabuny ludzi ( i ja sirota wśród nich), zakupy na szczęście sprawnie poszły, a ja nie zwariowałam :P Potem jakieś porządki.....a wieczorkiem mówię sobie, a co tam zrobię sobie już świateczną atmosferę i ...UBRAŁAM CHOINKĘ, teraz jest mi fajnie :D Jeszcze jakiegoś karpika muszę jutro \"upolować\" i pomalutku zacznę leniuchować :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje drogie. Troszke was zaniedbałam ale mam dni wypełnione tak ze padam spac. Pranie zrobione i na Swieta i na wyjazd, zakpy kupione w tym prezenty. Buty na Sylwka tez, i fioletowa czapka szalik i rekawiczki itd. Narazie nie czuje jeszcze że jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili, super wyjazd :) własnie jak tylko obrobisz fotki, to wrzuć je na pocztę, fannky, coś mi się wydaje, że Ci tam dobrze :P , żeby Cię tylko nie chcieli tam zatrzymać....np przez zasiedzenie :D :D Pariss - spokojnie...padnij na kolana i kawałek po kawałku prześwietl podłogę, a może zaczepiła się gdzieś w bluzkę......ale powiem Ci, że też tak często mam i klnę jak szewc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zagubione Turkomaniaczki! Dżunia już się tarzałam na kolanach i nic. bluzkę też wymacałam. Znajdzie sie jutro moze. Kwiatuszek ale w szał wpadłas, wszystko kupiłaś. Niezle! To juz prawie jedną noga są świeta i zaraz wyjazd. COraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia spokojnie na stale to tu nie zostane ale siostra juz zagaduje zebym na wiosne przylieciala bo jej ciezko bedzie i tak mysle ze moje kolo kwietnia tu wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×