Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hejka wszystkim, Pariss na pewno wszystko będzie ok, ale jednak sprawy bym nie lekceważyła, tylko bacznie kontrolowała - raczej to nie jest tak, że samo wlazło to samo wyjdzie ;) A gdzie żesz nam zginął Chiński Kwiatuszek - pewnie śpi, jak od 4 rano buszowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie chyba zwijam, bo od kataru tak mi łzawią oczy, ze nic nie widzę i głowa mi pęka. Trzymajcie sie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Nie tylko w Polsce zima, u mnie napadalo sniegu i nie ma nadziei ze stopnieje, do pracy jedzie sie okropnie pomalu bo tu nikt nie kupuje opon zimowych. Dzunia- a co z ta nalewka wisniowa?:) Bobo- nie martw sie na zapas, wszystko bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja teraz wróciłam do domu, głodna jak cholera bo odchudzanie czas zacząć, chyba będzie ciężko :) Pariss może to torbiel? ale nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo..wiem,że Pariss chora, ...tak dla żartów napisałam... ..a swoją drogą, Pariss poczekaj, może minie, albo jeszcze zalicz inną lekarkę... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Ale mróz u mnie zapowiadają. -12 ,ale zimnisko. Dawno takiej zimy nie było.Teraz jest -8,2 U was pewnie w niektórych miejscach jeszcze zimniej. Dobrze że mamy to forum to o ciepłych krajach można powspominać. Kari - piszesz że u Was nikt opon zimowych nie kupuje , i tak jest w wielu krajach tylko zastanawiam się dlaczego później płaczą że jest paraliż komunikacyjny i nikt do pracy na czas nie dojedzie. Niech biorą przykład z Polaków. My zawsze i wszędzie dojedziemy. A biorąc pod uwagę Nasz - a Wasz tabor to nie mam o czym mówić. Pariss-- Vanily ma rację pójdź dziewczyno do innego znachora . Wiesz jak to jest z tymi naszymi lekarzami ! Frogi czy ja mogę liczyć na Ciebie że będziesz tu dzisiejszej nocy.!? Dżunia - witam,pozdrawiam Fannky - życzę wytrwałości w postanowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi hallo Vanili nad zdjęciami prawie sie rozpłynęłam,mega!!! Nie wiem jak doszłaś do siebie po powrocie do tej szarówy,co byłam u Nas... Gdybym Wam opowiedziała o moim powrocie.... cały samolot kaszlał, toalety okupowane, mnie we wnętrzu coś bulgotało, ale jakoś dotarłam ...i na lotnisku , nie wiem czy grypa żołądkowa, czy inne swiństwo, fakt byłam przeziębiona po tych kąpielach, wspinaczkach, lodowatej pepsi...jakoś dotarłam do domu...padłam jak trup, słaba, i tak na zmianę łazienka,łożko, tabsy, zatkałam się bagietką i w końcu mi przeszło....ale kaszel długo mnie męczył aż do bólu w kościach.... jednak teraz fajnie się wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wciągnęłam w tego bloga zostanę jedną z wielu jego fanek :) jak to czytam to czuję jakbym ja tam było, widzę to swoimi oczami. ahh byle do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pójdę może spać, bo wczoraj też posiedziałam prawie do rana... Pariss, idź koniecznie do innej znachorki, może samo przejdzie lub po tabsach...może stres, przeziębienie...lekarze czasem przesadzają.. Życzę zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już sie położę bo do 4 już niedługo. Miłej nocy ,nocnej zmianie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Bobo kurcze i nie doczekałaś się=/...jutro napisze emaila:) Pariss mi tez kiedyś powiedzieli że mam torbiel ale żebym poczekała(jak dla dziewczynki dopiero dojrzewającej to nie było fajne) ale rzeczywiście jakoś z czasem zniknęło..a pomysł z innym jest bardzo dobry jeśli miałabyś kogoś poleconego,żeby iśc z tymi wynikami i ewentualnie powtórzyć.Trzymam kciuki!!! Vanili to fakt nie wesoły powrót,ale było minęło i to będzie się najmniej pamiętać myślę.. Witajjj Kwiatuszku!!!😘 A teraz iyi geceler:) i miłego zapewne mroźnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) jak samopoczucia Wasze :D ? Bobo mam pytanie : byłaś na tym filmie??? i jak warto? bo się wybieram w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari - po nalewce już ani śladu : święta były, a jej też nie było za wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dżunia...dobrze,że tu zawitałaś, bo jakoś pusto... u mnie - 10, sypie śnieżek ..i jest pięknie, tylko brak słoneczka... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem nie zginelam wczoraj musialam przywizc swoje zwierzaki ktore okropnie sie cieszyly ze sa na swoich smieciach. A potem o 19 padłam spac. Dzien niestety znowu w pracy. Jeszcze jakies zakupy musze zrobic bo przeciez w lodówce przeciagi. Troche gwizdnelam rodzicom ale jakies jogurciki pieczywko wedlinka ach. Trzeba torbe rozpakowac posprzatac pranie. Nie lubie powrotow. Zdjecia bede miała dzis wiec zapewne jutro sie pochwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Vanili - ja to w pracy, więc lukam sobie tutaj tylko od czasu ;) A Ty nie w pracy? Oglądałam również te fotki (w sumie już chwilę temu) i bardzo mi się zatęskniło za jakimś wyjazdem. Ja to już sama chyba nie wiem, czego chce, bo moja praca w części właśnie polega na wyjazdach poza granice naszego kraju i jak pracuje to klnę jak szewc, że muszę się włóczyć po świecie.....ale jak tak chwilę posiedzę na pupie, to zaraz mnie nosi :P Kwiatuszku fajnie, że pomału łapiesz normalny tryb życia :P Pariss, a co u Ciebie - ta cisza wcale mi się nie podoba ;) odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszel
no własnie Pariss jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziewczynki! 👄 Niestety jutro jednak muszę rano zgłosić sie do szpitala :O Moja mama była dzisiaj u lekarza w szpitalu z moim USG i tym skierowaniem i lekarz powiedział, ze koniecznie mam jutro przyjść, prawdopodobnie bedzie to do usunięcia. W jaki sposób nie wiadomo, bo musi to sam jeszcze raz zobaczyć. W razie czego moja koleżanka ma znajomego gina w szpitalu także OK. W pracy jestem sama wiec dlatego sie nie odzywam, bo co chce cos napisac to ktos wlezie albo zadzwoni i nie mam jak. Wczoraj padłam ok. ósmej i do rana nawet nie wiem czy sie obracałam :) Dzisiaj do fryzjera jeszcze lecę. Wieczorem cos napisze, a jak nie to moze jutro (jesli to nic poważnego) albo za kilka dni dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss w takim razie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!i wracaj szybko bo bez Ciebie nudno będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- trzymam kciuki i mam nadzieję że pozostałe nasze Turkomaniaczki też. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że zaraz nam tu wrócisz uśmiechnięta i zdrowa. Frogi - no nie doczekałam się na Ciebie Ty nocny marku. Ja ma teraz 1-szą zmianę od 6 i o 4:30 muszę sie zwlec łóżka , więc sama rozumiesz . Najpóźniej o 0:00 muszę nynulkać. Dżunia -- byłam na filmie, nie opowiem Ci nic .Musisz to sama zobaczyć. Uwielbiam filmy Machulskiego i polecam. Jak ktoś pamięta czasy sławnego sylwestra milenijnego i czasy PRL to ubaw ma po pachy. Pozdrawiam pozostałe lalunie. Jadę na zakupy wrócę w nocy. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- ja rowniez trzymam mocno kciuki i wracaj szybciutko:) Bobo- opon zimowych nie kupuja dlatego bo w Belgii sniegu jest jeden, dwa dni w ciagu calej zimy!! Zanim spadnie zapowiadany snieg to piaskarki sypia drogi dzien wczesniej:) a korki na drogach sa dlatego ze Belgowie panikuja widzac snieg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za słowa otuchy. Ja też jestem w tej sprawie optymistką i mam nadzieję, ze dobrze się skończy. Zimno u mnie jak cholera. Dobrze, ze moja fryzjerka mnie podwiozła do mnie bo by mi głowę odmroziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrr u mnie też zimno jak diabli, ale w sumie fajnie.....tylko ciekawe, czy mój \"kubuś\" rano odpali ;) Pariss, nie może być inaczej tylko bardzo dobrze :D, chociaż powinni to lekarze najpierw zdiagnozować, bo w sumie usuwać (rozumiem tu jakiś zabieg) to można, ale po jakimś może leczeniu farmakologicznym- w dodatku bezskutecznym. Moja koleżanka ma też takie coś (torbiel, narośl- cholerka wie co) na jajniku i wiem, że leczy to właśnie farmakologicznie, miała duże boleści i jak poszła do lekarza to ta torbiel była wielkości pomarańczy, ale lekarka, która ją prowadzi nie jest taka szybka do chirurgicznych zabiegów i tak się leczy w sumie to już dobrych 10 m-cy. Z tym , że jej problem jest taki, że ona mieszka w Irlandii, a do lekarza chodzi tutaj, więc trudno to nazwać w sumie dobrym leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a chciałam Wam pokazać, czego się nauczyłam : 😭 :classic_cool: 🖐️ 😍 😘 😠 ......ciekawe, czy mi wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia , pięknie Ci wyszło .A jak to sie pisze? I jeszcze jedno ,co to jest \"Kubuś\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bobo, prześle na naszą pocztę.......bo przecież jak napiszę, to znowu się pokażą te znaczki :D A "kubuś" to moje autko Peugot206 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.....ze względu na szalone tu tłumy......chyba idę się położyć :D :D :D dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×