Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Bobo my chyba musimy wypić za wszystkie zdrowie, bo chyba się rozchorowały, ze nie zaglądają. To w górę kieliszki, Bobo burbona, Fannky ramazotti, a ja sok pomaranczowy i pijemy za Dżunię, Manuelę, Frogi, Vanili. Jeszcze chwila i bedzie mozna isc spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky tak, tak... Też bym tak chciała nie miec nerwów. Dobrze, ze chociaz tam mi się to udziela i potrafię sie przestawic. Ale skoro tam dzień trwa od 8 rano do conajmniej 2 w nocy jak nei dalej to wszystko się zawsze zdąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaraz zaraz do rana to nie taka chwilka. Zresztą sok pomarańczowy bardzo dobrze stawia na nogi. Pewnie że wypijmy za wszystkie nasze dziewuszki. Dżunię, Manuelę, Frogi, Vanili, Kari,Fannky, Pariss, i wszystkich co nas podczytują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cholerka , zapomniałam , wypijmy za Turcję i turkomaniaczki W Turcji już nowy rok i pewnie piją tam za Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nieprzygotowana jestem do witania NR na kafeterii. Nie mam w barku Raki. I z czym tu świętować Polsko-Turecką noc sylwestrową????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki pomyslonosci w nowym roku !!! i ... krok do przodu, do lepszego zycia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę szykować lampki na szampana. Szczęśliwego NR .wszystkim życzę Frogi--- za Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dla Ciebie. Za Turcję i za szczęśliwy dla wszystkich 2009 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Psiółki! Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Wspaniałych podróży, ciepłej plaży, spełnienia marzeń, pełnego konta w banku, duzo zdrowia, mało problemów, humoru i oby ten Nowy Rok był lepszy niz ten stary 2008! Buziaczki 👄 zdrowie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowka i jeszcze raz pomyslnosci !!!! iii oczywiscie wielu wyjazdow do Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie oglądnęłam na tvn24 i się pośmiałam: http://www.tvn24.pl/-1,1579556,0,1,dziennikarze-tvn24-pod-lupa-szkla-kontaktowego,wiadomosc.html niezłe. ja oglądam ich codziennie rano jak szykuję się do pracy i lubię i Kuźniara i Poradę, śa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w 2009 roku :) dla Was wszystkich moje Turkomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po szaleństwie , ale poszło w niebo pieniąchów. Nie źle by się wywczasował za to. Wszystkiego ciepłego dla wszystkich . U mnie na dworze -7 ale zimno bryyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Ty byłaś moja droga psiólo Manuelko jak my tu piłyśmy za Twoje zdrówko?? Wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam fotki z balkonu. Na tvn24 Gdynia! Manuelka szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo63 Byłam w jądrze sylwestrowej zabawy :) Dzięki za wypicie mojego zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky juz pozyzywnie mysli. Nie wiem czy to skrót od pożywnie? to pewnie o diecie juz mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde stałam 3 minuty na balkonie i juz mnie boli i gardło i jajniki! Szlag by to trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja diete planuje od 05.01 jak wroce do polski, a pozytywne myslenie przyda sie odnosnie innych aspektow zycia jak np. milosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to musimy sie wspierać :) Mi też by sie przydało pozytywne myślenie odnośnie miłości, ale nie potrafię....może 2009 r to zmieni? zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jeden Nowy Rok - tym razem na Wyspach. Londyn się bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zmylam, teraz robilismy zdjecia i bylo masa smiechu, jedno wiem.... dieta cud mnie czeka :O:O:O masakraaa jak sie zobaczylam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie oglądałam powitanie NR w Londynie, ale ładny pokaz. Dziewczyny , nic w Was silnej woli. Dlaczego z tym odchudzaniem zwlekacie , dlaczego zawsze musi być okazja lub jutro, dlaczego nie teraz? A co do miłości to życzę Wam i sobie mnóstwa miłości w 2009 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co dziewczyny robimy z tak pięknie rozpoczętym rokiem. Mój szwagier mówi że trzeba go już zakańczać i co wy na to. Lata tak szybko lecą że faktycznie zaraz koniec roku ani się człowiek nie obejrzy i następne święta i sylwester. Jak myślicie czy miłość do Turcji pozwoli nam tu wszystkim przetrwać do następnego sylwka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×