Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam wszystkich wieczorowa porą !Dzisiaj sie bardzo wkurzylam na znajomego ktory nas odwiedzil.Pochwalilam się \'\'burakowi\'\' że wybieram sie do Turcji,ja głupia myślalam że facet mi coś doradzi,podpowie ponieważ jeździ do Turcji co roku.Jak usłyszał gdzie jadę ,to tak zaczął nawijać ,wręcz mi obrzydzac Alanię że bylam w szoku.Alanya to najgorętsze miasto,klimat niedobry,parno,duszno i nie wiem co jeszcze.On jeździ tylko i wyłącznie do Bodrum tam jest wszystko ok włącznie z ludzmi,sama elita ,ciuchy najlepsze i jeszcze coś nawijał ale ja wyszłam z pokoju.Acha i jeszcze że takie hotele jaki ja wykupilam to na bank z karaluchami,żarcie będzie przeterminowane i takie tam pierdoły gadał.Ja mu mówię że musiałam dostosowac się do finansów kolezanki,a on mi na to że na takie wczasy bierze się kredyt.Tak mnie debil wkurzyl że mnie chyba szlag trafi.Moja córka jak usłyszała o tych karaluchach to jej sie odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza eee tam!Baran i tyle:P Daj spokój!Córce niech lepiej przejdzie i niech poogląda sobie jakie są disco(jeśli wiek pozwala:D ). Najlepszy argument to taki, że w hotelu to będziecie najmniej:) A na pocieszenie dodam,że w tamtym roku sama sobie narobiłam stracha,bo po wyborze poczytałam opinie nt.mojego hotelu i Bobo z reszta też się trochę obawiała,a wcale tak źle nie było. Z braniem kredytu na wakacje,żeby być w jak najlepszych warunkach to jest głupota moim zdaniem.Co innego jak ma być to jakaś mega podróż,ale nie na takie wyjazdy-to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie.. Pokaż córce zdjęcia to się zakocha w tych widokach,pięknej plaży,cieplutkiej wodzie i...palmach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Dziewczyny oraz witam nasze nowe koleżanki :) Szazza poczytałam sobie , ciekawie opowiadasz :) Dosięgła mnie ( mało to oryginalne ) infekcja i tak sobie łykam oscillococcinum i czekam na cud. Dawno mnie nie było a widzę,że forum cały czas tętni życiem i energią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela ! Gdzież Ty się podziewała?...łykaj łykaj i zdrowiej kobietko🌻 Co do"zagubionych" to Kwiatuszka też dawnooooooo nie było...mam nadzieje,że nie spotkała"zakochanego"wilkołaka:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szazza... prawdziwy burak!!!...nie słuchaj go, nie ma karaluchów, jest pięknie, są firmowe sklepy jak kogoś stać, dobre jedzenie...nakręcaj się pozytywnie! fakt góry Taurus zatrzymują ciepłe masy powietrza, ale tak jest aż do T. egejskiej, a wogóle to wszędzie latem sa upały i w Hiszpanii , Grecji... ..a te lepsze hotele i ta śmietanka to pewnie Rosjanie, bo oni mają kasę...i wybierają z wyższej półki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbaza
Witam, Jestem nowa na tym forum ale sporo już sobie poczytałam. W tym roku pierwszy raz wybieram się do Turcji - dokładnie do Alanyi - hotel Bon Apart. Jadę z męzem i 5 letnim synkiem. Prosze napiszcie co przedewszystkim zabrać no i ile i jakiej kasy, żeby nie było nudno. Jedziemy tylko na 8 dni (w tym 6 na miejscu) i mamy opcję all inclussive. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbaza
a - termin- jadę 15 -22 lipiec...jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anbaza dobrze,że masz all,bo naprawdę warto! Co do pieniążków to ciężko powiedzieć ile,bo to zależy od każdego indywidualnie i czy zamierzacie jakieś zakupy,zwiedzanie.. Możesz wziąć i euro i dolary a na miejscu wymienić na ich liry-co sie najlepiej opłaca-a jak nie to w tych walutach też zapłacisz:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpoczynam nowy dzień Wstawać śpioszki. 😍 Ja właśnie wyjeżdżam do teściowej na wieś. wrócę wieczorem. Szazza- jak wrócę to sie wypowiem na temat Twojego znajomego. Możesz mu nie wierzyć w 100% . Pozdrawiam wszystkie koleżanki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!Myślałam że będę pierwsza a tu już mnie koleżanka wyprzedziła.Frogi ten \'\'burak\'\'nazywa się Baran,skąd wiedziałaś?Vanili zdjecia są super!Manuela4 witaj!Dzisiaj do mnie przyjeżdża znajomy Turek on każde lato spędza z rodziną w Alanii[żona Polka ,mieszkają w Warszawie]przywiezie mi swoje prywatne zdjęcia do obejrzenia ,ma jakies rozliczenia z moim mężem i wiem że mają to byc liry tureckie ,mąż powiedział że to będzie teraz lepiej bo to co sie dzieje z dolarem i euro to szok.Kobitki kochane jeszcze prosze mi powiedziec o morzu ,ja nie umiem plywać tz.cztery metry popłynę i lecę na dno.W prawdzie córka umie pływac ale ja zawsze jestem w strachu[córka ma 14lat].Jaka jest głęboka woda?Czy będe mogła leżeć do góry brzuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...dalej jestem poszczelona, boli mnie i ... Szazza, spoko, poradzisz sobie, brzeg schodzi łagodnie, a cała plaża długaaaa, zmieścisz się... Założyłam dziś blog o Krecie, bo na forach temat milczy...brak takiej grupy, jak tu...a nie chcę Was zadręczć moją destynacją...jedynie aktywni są z biur, wypożyczalni samochodów...etc...a ja szukam taniego zwiedzania... Widzicie jak to jest...leciałam nad Kretą w grudniu i tak mnie wessało!..nawet mój hotel obejrzałam na mapie hybrydowej/tak myślę, że mój?/ Miłego dnia...🌼 Pariss, a Ty na stówę lecisz na ten Meksyk? czy to zalezy od wizy do St?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ,no nie wiem czy się zmieszczę,swoje gabaryty mam.Kiedys to ja byłam piękna i mloda i wymiarki sie miało a teraz to tylko się czuje na młodą.Zresztą nie ważna metryka,i tak mnie w Alanii nikt nie zna,poszalejemy że hej !Po powrocie zostaną wspomnienia i z pewnością i ja do was dołącze .czekając na przyszłe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Szazza! jeszcze jedna kandydatka do odchudzania...my też mamy te problemy...no może Pariss wczoraj coś spaliła na disco? a co u niej? nie zajrzała tu jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja za dużo czasu tracę na tych rozmaitych forach...nic nie zyskuję!!!! postanowiłam się wycofac z XXXX,...bo panowie zeszli na poziom rozporka,...oczywiście skrytykowali i ścięli moje zdjęcia, nie mam o to żalu, bo też nie analizuję fotek, robię i zwiedzam...ktoś obejrzy - jego sprawa...jadę wypocząć....siedzi pełno flustratów, pedałów! innego badziewia!!!!:P dobrze, że tu jest normalnie.... Pariss, czy Ty sie źle czujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tu tłoczno z rana :) ja już w pracy dochodzę do siebie :) co do negatywnych opinii to nie przejmuj się zakochasz się w Alanii :) także wszelkie niedogodności nie będą problemem :) życzę zdrowia wszystkim chorym i połamanym 🌻 ps. froggi na pewno córka zakocha się w palmach..... taaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ,jak ja mogę się odchudzić ?Ty wiesz że ja już upiekłam blache ciasta i tylko czekam aż ostygnie?Jal ubię jeść,lubię słodycze kupiłam wczoraj 1kg \'\'Michałków\'\' i cala nasza czwórka juz od wczoraj zjadła.Nie jestem taka bardzo gruba ale bymchciala żeby pewne części ciała trochę spadły a inne były większe.Ja palę papierosy i chcę rzucić ,ale boję się że potem będę większa od szafy.Cóż zrobić,starość nie radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no , kochana, jak sie zajada michałki, ciasta...to niestety! ja jestem dietkowa, słodyczy nie jem...czekoladę gorzką...ostatnio herbatki słodkie, zaprawiane- bo zima! i to mnie dobija!...ale masz szansę w Al zrzucic, siedź w wodzie, spaceruj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Głowa mnie nieco pobolewa i kolana. Wybawiłam się tak, ze nie miałam czasu nawet nic pić. Wypiłam dwa drinki a pozniej jak widzialam kolejki do baru to mi się odechciewało i wolałam potańczyć. Mysle, ze trochę spaliłam kalorii. Było naprawdę fajnie i fajna muza leciała. Nawet Anna Jantar \"Przetańczyć z Tobą chcę całą noc.... \" :D i Rynkowski - pociąg do Warszawy, wszyscy pociąg robili, a najlepiej jak Zorbę puścili to się kółka porobiły na całej sali :) Shazza Ty się nie przejmuj tym facetem. Ja wiem, ze są zwolennicy Turcji egejskiej i nie cierpią Alanii i Riwiery. Ja sama mam porównanie bo byłam i tu i tu. Też uważam, ze Alania w porównaniu z zachodnią częścią Turcji nie wypada najlepiej, ale nigdy nie dam sobie powiedzieć, ze Alania jest beznadziejna!!!!! Never! Może i jest gorąco, ale Ty pewnie przyzwyczajona do syryjskich upałów więc się nie obawiaj. Hotele 3* w Turcji są całkiem niezłe i nie ma sensu przepłacać ponad swój budżet. Jak ktoś ma kasę to niech sobie płaci, a ludzie żyjący wg zasady \"zastaw się a postaw się\" to dla mnie ludzie niedowartościowani i żyjący na pokaz. Takich trzeba omijać szerokim łukiem bo myslą , że pozjadali wszystkie rozumy. Jak Twój znajomy bedzie mial liry to bierz spokojnie. Ja tez mysle, ze przy obecnym kursie (on juz chyba nigdy nie spadnie 😭 )najlepiej kupować liry jak ma się dostęp. Manuelka kuruj się i zaglądaj częściej :) 🌼 Frogi ja też myślę o Kwiatuszku. Chyba już te 4 tomiska przeczytała? A gdzie jest? Ciekawe. Vanili ja też kiedyś miałam tzw. lumbago. Byłam tydzień na zwolnieniu bo się nie mogłam ruszyć. Dostałam na szczęscie dobre antybiotyki i szybko mi przeszło. Z Meksykiem to jest tak, ze czekam na decyzję co z wizą, ale jestem już tak napalona i wszystko wiem, ze zastanawiam się czy sama sobie nie kupić biletu i nie pojechac gdybym wizy nie dostała. Jakbym znalazła kogoś kto by mi potowarzyszył to na 100% bym sie skusiła. Fannky i Frogi rozbawiłyście mnie tymi palmami :D :D Aż sie głośno zaśmiałam dwa razy! Shazza Ty lepiej uważaj na córkę bo te palmy to taka metafora :) Jakiś Turek w głowie jej na pewno zawróci. Miłęgo dnia Psiółki! Bobo do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może Froggi chodziło o " pod palmą " ? :P:D Pariss super że się impreza udała my też mieliśmy niezły ubaw. bo całą i imprezę mieliśmy z kolegą z anglii przez skypa z kamerkami więc pił razem z nami i robiliśmy dużo zdjęć z samowyzwalaczem więc śmiechu było pełno :) dziś kolejna impreza tym razem u nauczyciela z ang mam nadzieję że się dogadam z nimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabaza Twój hotel jest po wschodniej czesci Alanii bliżej plaży Keykubat, ale wyczytałam, że wozi gości busem do Kleopatry. Musicie tam pojechać i sobie porównać, która plaża lepsza. Pewnie i tak Kleopatra chociaż Keykubat też jest szeroka i ma łagodne zejście. Bierz kasę jaką masz. W Turcji mogą być i dolce i euro, a jak są gdzieś w kantorze liry tureckie to też możesz trochę kupić. Warto też mieć odliczoną kasę na wizę bo wtedy szybciej kolejka leci. I nie wierzcie jak piszą na forach, ze nie wydają reszty z grubszych banknotów bo to nieprawda. Te pańcie w okienkach mają kasę rozrzuconą na stole i są w różnych nominałach i zawsze jest z czego wydać. PO obecnym kursie wizę lepiej kupić w Euro. 10 E = 45 zł 15 $ = 51 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky no Ty się nie dogadasz. Specjalistka od Callana? Wierzę w Ciebie i w Twoje możliwości. Po dwóch piwach to angielski jest zawsze łatwiejszy, spróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, to się wybawiłaś!!! ..przejdzie mi, ale i tak czasu nie marnuję, robię tego bloga- nie musicie czytać, ale możecie zerknąć... a jak skończę...wrzucę Turcję, w końcu byłam aż 4 razy!!! i wogóle muszę zdjęcia powrzucać, opisać i na stronie porządek zrobić.. ... a wiecie , że ja mogłabym się juz spakować? na wakacje.. :P http://www.odyssei.com/forum/index.php?automodule=blog&req=showblog&blogid=95&st=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O córke to ja się nie martwię .tylko o córke przyjaciólki.Laska ma szesnaście lat jest piekną dziewczyną.W ubieglym roku w Grecji to ja już mialam takie nerwy że szok.Stary,młody Grek nie dawali dziewczynie spokoju.Dobrze chociaż że dziewczyna jest mądra,spokojna,ułożona i skromna.Wiem że któraś z forumowiczek była w ubiegłym roku w Nei Pori,można wiedzieć kto?Czytalam ale juz nie pamiętam pseudo.Pozdrawiam śpiochów i balowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie wiem tylko jak wkeić zdjęcia na blogu? Pariss, Ty to wiesz?...a pojechałabym z Tobą do Mexico, ale nie przed wakacjami, bo kasę składam na Kretę i muszę zgromadzić ok. 500E na wycieczki/ sama Santorini 130E/1 dzień/, wypożyczenie samochodu, jedzenie i napoje...bo mam HB...a niestety Kreta droższa od Turcji i generalnie droga!..a ja nie jadę wylegiwać się na plaży, tylko zwiedzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1309828,2,1.html gdyby link nie wszedł to tutaj : http://tnij.org/csxo Shazza pooglądaj sobie jeszcze trochę moich zdjęć z Turcji. Vanili ja nie chce jechac przed sezonem a dopiero na przełomie sierpnia i wrzesnia. Konkretny termin zależy od cen biletów. Jesli w sierpniu beda tańsze to sierpien (II połowa) a jak początek wrzesnia to wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pariss, piękne sa Twoje fotki...kiedys je obejrzałam,ale ...z przyjemnością to robie aktualnie...za oknem snieżek , zima...a jednak brakuje nam lata! wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×