Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dżunia to fajowskoooooooooooOOooo :D myśle,że cieszymy się razem z Tobą;) "ale" są zawsze, jednak jeśli nie są one większe to spoko:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koleżanki! Już jestem , ale najpierw musiałam pogadać z domownikami,teraz Was poczytałam żeby być w temacie. Paris-zazdroszczą mi trochę tej opalenizny, ale pocieszam je,że lato tuż tuż.Śpij smacznie. Frogi-nie przyjmuję tego do wiadomości!!!!!!!!!! Fannky-życzę szybkiego powrotu do zdrówka. Dżunia- fajnie,że się odezwałaś Resztę gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzieki za rady! Widze, że dla Ciebie bardzo wazne jest by była opcja all :) Z tym Hotelem Golden Sun to mi doradziłaś hehe :D Ja tez intensywnie mysle :) I wymysliłam ze prawdopodobnie (powiedzmy ze na 90%) wybieramy Hotel Prestige w Marmaris. Duzo sie naczytałam i stwierdzasm że ten wybór będzie dobry. Jedyny minus to brak opcji all. No ale moze da sie przezyc bez tego(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :) Pariss---> u nas w biurze swego czasu nie było problemu, bo było nas tylko 4 (może aż) no ale w każdym razie zawsze się dogadywałyśmy odnośnie urlopów, ale teraz firma się rozrasta więc i ludzi przybyło teraz jest już 8 osób... Ja co prawda zgłosiłam do kard mój urlop już w marcu, ale dopiero wczoraj kadrowa ten grafik mam dała, żeby \"góra\" wiedziała kiedy kogo nie będzie.. ;) No jeśli są 2 osoby i nie można się dogadać to lipa - czyżby jakaś złośliwość z jej strony ? :P hehe Ciekawa jestem tego wyjazdu.. :) wiem, że na pewno będzie fajnie, bo po tym co tu się naczytałam, to nie ma innej opcji ;) p.s Faktycznie Szazza zniknęła gdzieś...ona zawsze się witała jako pierwsza, a teraz cisza... Miłego dnia dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje przeziębienie na szczęście powoli ustępuje, chyba będę żyć :) a tu jeszcze lato się na dobre nie rozpoczęło a połowa topiku wczasuje albo gdzieś przepadła. mam nadzieję, że te co się \"zgubiły\" korzystają w najlepsze z uroków wiosny. ja dziś na całeee 8 h w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Dzisiaj w Wawie słoneczko ale bez wiekszych skwarów. Szef od poniedziałku idzie na urlop i zaczyna mu odwalać. Zapewne bez niego wszystko padnie ;). Szefem jest rok a moj odział jest jakies minimum 20 lat. Czarna Cobra dla mnie tez najwazniejszy jest all i jest to bardzo duze udogodniene. A co do dziewczyn to nie tylko Szaza zaginela ale jeszcze Milka z któa miałam sie umawiac na machanie bo jedzie w tym samym terminie, Manuelka juz tu długo nie zaglada. Fannky wracaj do zdrowia. Mnie tez ostanio ciagle drapie w gardle i nocy budze sie z takim katarem i potem przysypiam na pł siedzoco bo tylko tak moge oddychac. Moze to uczulenie. Nigdy nie była na nc uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek - no napewno jest to udogodnienie, bo pewnie w takim upale chce sie duzo pic! A czy któras z Was drogie koleżanki była z opcją HB? Kolejnym moim dylematem to jest ile wziąć ze soba pieniedzy na osobe? Ech ja to jestem taki laik w tej dziedzinie...... Pozdrawiam Was dziewczyny i zycze udanego dnia. Ja rowniez w pracy jak zwykle od 7 do 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra jak dla mnie teraz to wczasy tylko all. jest to duże udogodnienie i nie wyobrażam sobie innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra---------> w moim gotelu obowiazył na plazy all i w budce plazowej dla gosci było za darmo a pozostali placili i jak patrzyłam na ceny wody czy coli to nie było wcale tak tanio. Zreszta kolega czesto przegryzal frytki. Wiec kupowanie było by drogie a zdrugiej strony targanie ze sklepu tez nie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko mowie MERHABA i znikam dalej do pracy 🖐️. Popisze wiecej wieczorkiem. Crazy woman zebys wiedziala - złośliwosć i chyba nieco zazdrości ;) Czarna Kobra - ja wybieram HB jak jezdze na objazdówki, ale to tylko tydzien i zawsze jeszcze na miejscu gdzies wybywam z hotelu wiec 6 nocy mi wystarczy HB, ale na dluzszą metę nawet słabe all w 3* jest dobre. Wracasz z plazy i nie martiwsz sie o zimną wodę czy napój, czy kawę, piwo, jakies \"sikowe\" winko ;) Obiad zawsze jest jak nie wstaniesz na sniadanie ;) A przez dwa tygodnie stołowac sie na miescie i biegac za wodą to nie bardzo. Pomysl o tym a nie bedziesz zalowac. Ja bym wolała tutaj dopłacić 200-300 zł (to jest ok. 100 dolców) niz tam biegac za czyms. Rozumiem jednak druga stronę - finansową ;) Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie serdecznie ;) ja dzisiaj spędzam dzień przy angielskim:D... Czarna Kobra-> ja już się wypowiedziałam wczoraj :) a wiecie kogo jeszcze tu nie było już strasznieeee długoooooo VANILI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra zauważyłam:P Fannky zapomniałam wcześniej... u mnie jest tak cieplutko,że chyba idę się uczyć na ogródek wraz z chwytaniem słoneczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was była albo słyszała coś na temat filmu \"wojna polsko-ruska\" ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam i zamierzam obejrzeć :) zależy co kto lubi i jaki humor, no i czy Szyca chcemy oglądać na ekranie czy też nie ;) kibola czy jak go tam nazwać gra rewelacyjnie :D mistrz hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, ale nie widziałam. Czarna Kobra i zdecydowałaś sie na coś? Patrzyłas ten Tuvanna Beach z Itaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Ja juz po egzaminie z angielskiego i wynkach tureckiego. Turecki zdałam na 5 i angielski ustny tez. Jutro wynik piesemnego angielskiego. Pariss jaki ty masz coraz ładniejszy suwaczek. A tak na marginesie widze ze kolejne kłopot miał samolot. Jakies fatum ostanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek masz racje, z samolotami ostatnio nieciekawie. A moj suwaczek zaczyna mnie przerażac. Coraz blizej. Pod koniec czerwca bedzie tylko jakies 59 dni i wtedy juz poleci z górki. W nastepnym tygodniu planuję juz zacząc robić jakies drobne zakupy. Zrobiłam listę i sie przeraziłam ile mam wydać. Kiedy u nas bedzie lato? Ja chce na plażę. Niech ja tylko dorwę jakiś weekend ze słońcem to zaraz pedzę do Karwii albo do Jastrzębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaginione Koleżanki-Arkadaszki pewnie nas podczytują tylko pisać nie chcą. Szazza pewnie w ogródku pracuje a Vanili czyta fora przed wyjazdem ;) 🌼 Manuela tez chyba miala w koncu jechac do Turcji w czerwcu czy lipcu - a moze sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek za niedługo będziemy na Ciebie poliglotka wołać :P gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz co znalazłam :D ciekawe ile z was zrozumie cokolwiek :D Dżunia i Szazza na pewno a reszta to nie wiem :P Loto, tyro Pan Hilary, do dekla mu piere, bo kaś ten boroczek stary, posioł swoje bryle . Szuko w galotach, kabot obmacuje przewróciył szczewiki, psinco znejduje. Bajzel w szranku i w bifyju a już leci do antryju. „ Kurde”- woło- „ kurde bele” ktoś mi rąbnął moje bryle . Przewraco leżanka i pod nią filuje, borok sie wnerwił, gnatów już nie czuje . Szuko w kachloku, kopie w kredensie, glaca spocono, cały az sie trzynsie. Diabelskie bryle na amyn kajś wcięło, za oknym już downo blank sie ściemniyło. Naroz do żdżadła zaglondo Hilary, aż mu po puklu przefurgneły ciary. Patrzy na kichol, po łebie se puko, bo znodły sie bryle, tych co ich tak szukoł. Czy to ni ma gańba, no powiedzcie sami, mieć bryle na nosie, a szukać pod ryczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały miałam tylko problem z bifyjem i antryjem, dalej do końca nie jestem pewna co jest co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku gratulacje;) to może jednak dasz się namówić na jakieś korepetycje?:P Pariss ja leżałam dzisiaj na ogródeczku to właśnie tak sobie myślałam,jak masz fajnie,że masz tak blisko do morza:) I rozumiem,że widujesz Vanili na innych forach?;) Fannky fajowskie;D iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D Fannky - wierszyk super !!!!!!!!! A ja do roboty....... i Wy też się weźta :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×