Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Dzunia
i dodam ZE WAS KOCHAM, BARDZO KOCHAM!!!!!!!!! WRECZ KOFTAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tools - gratuluję a ile dałaś i za ile dni i przy jakiej opcji wyżywienia? Fala69 to tylko współczuć jak tam trafiłaś. Czemu nie czytałaś naszego forum wcześniej.Ja karalucha w Tr widziałm tylko jednego , faktycznie miał ok.4cm ale chodził ulicą k. portu. Dżunia nareszcie jesteś. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
a w sumie do Kopenhagi, a potem to kto wie, kto wie.... w sumie na tydzien, ale jak znam zycie...oj bedzie sie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Mam tam swoja "wiekowa" psiapsiole, ona ma domek letniskowy.....na tej srodkowej , wiekszej wyspie.....ale nie pytaj ja sie nazywa....bo wiesz prawie zawsze lekki humorek ;) W kazdym razie jadac samochodem (ona prowadzi) jedzie sie przez taki zajebisty most...w cholerke ma tych km i jak jest zla pogoda to go zamykaja :( Ona - Dunka - boi sie i jedzie zawsze na lekkiej bance, ja wtedy tez sie boje i jedziemy obie na lekkiej bance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunie , piękne miasto.Nie zapomnij tylko parasola, musisz go mieć ciągle ze sobą. Pozdrów syrenkę i koniecznie zobacz zmiane warty na placu królewskim i bazylikę na placu. Warto też wstąpić do Tivoli park.Super sprawka. Byłam tam 3 razy i chyba jeszcze kiedyś tam zaglądnę. Uwielbiam Danię i Duńczyków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe numerki z Was? Nawet nie chce mi się myśleć ile kary zapłaci Twoja psióła za jazdę na rauszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
a jak juz przejedziemy...to sie jedzie przez takie wioski, wioseczki, gdzie masz wystawione przed domami owoce i warzywa....bierzesz sama i placisz tez sama...... zadnej obslugi - bajer dla zlodziejaszkow :( .....a potem domeczek z wejsciem na swoj skraweczek plazy (troche ostro w dol), ale bedac na dzialeczce czujesz sie bosko - bo to jest taki klif....mmmmmm juz sie rozmarzylam..... byle do sierpnia :D Pomykam spiochac......bo trza zarobic na ten cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Bobo..bylam i mam nawet fotke przy tych gangstach z gwardii krolewskiej, a syrenka tez zaliczona, no baaa!!!!! jakzesz by inaczej, troche zejscie po kamionkach, ale dalam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę Dżunia że byłaś tam gdzie ja. Co do zakupów u rolników to jest tak w całej Dani. Tam kary za kradzież są takie że nikt o tym nawet nie myśli.Jak pojechałam z mężem na ryby nad staw z łososiami to leżały opłaty za wędkowanie ok 6 tys koron w budce z 4-ech desek i nikt nie śmiał tego tknąć do 16:00 póki nie przyjechał właściciel stawu i zwinął kasę i pojechał. I tak jest codziennie i za to kocham ten kraj. Miłego i szybkiego spanka. Odezwij się jeszcze do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja mogę chociaż raz być pierwsza? Jeśli się zgadzacie to witam was we wtorek 14.07. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
widze,ze jak mnie nie bylo to mielsiym na forum jakiegos nowego znawce i kogos kto potrzebuje odpowiedzi na temat istnienia Boga, hihihi roznorodny ten nasz blog. ja zarazilam znajoma Turcja, widziala zdjecia, jedzie w 8 albo 9 osob do Alanyi:) Dostalam dzis maila z pytaniami, odeslalam elaborat na prawie 2 strony A4 Szaza udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
a co do whiskey:) ja tez bylam wrogiem,ale z tzw. ginger ale- napojem imbirowym jest naprawde dobra,albo z sokiem zurawinowym tez do wypicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dzisiaj jeszcze jestem z Wami :D Chciałabym powiedzieć tym które jeszcze nie były w Turcji że jeśli będą wchodzić na ten topik to bardzo szybko minie czas do wyjazdu.Fajnie było poczytać dobre rady i relacje z pobytu w Turcji :) Przeglądałam różne fora ,ale nie ma drugiego takiego jak tutaj [serce ]Jesteście super! 👄 Pozdrawiam :) ]Dziewczyny jesteście super!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dzisiaj jeszcze jestem z Wami :D Chciałabym powiedzieć tym które jeszcze nie były w Turcji że jeśli będą wchodzić na ten topik to bardzo szybko minie czas do wyjazdu.Fajnie było poczytać dobre rady i relacje z pobytu w Turcji :) Przeglądałam różne fora ,ale nie ma drugiego takiego jak tutaj [serce ]Jesteście super! 👄 Pozdrawiam :) ]Dziewczyny jesteście super!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dzisiaj jeszcze jestem z Wami 🌼 Dobra rada dla tych co jeszcze nie byli w Turcji :wchodźcie na ten topik a szybko zleci wam czas to wyjazdu. Dziewczyny jesteście niezastąpione 👄 dziękiuję ! Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dzisiaj jeszcze jestem z Wami 🌼 Dobra rada dla tych co jeszcze nie byli w Turcji :wchodźcie na ten topik a szybko zleci wam czas to wyjazdu. Dziewczyny jesteście niezastąpione 👄 dziękiuję ! Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Szazza chyba komputer sie Tobie rowniez rozweselił i nie nadążal za Tobą ;) Dżunia my też Ciebie kochamy i pamiętamy. Oby do pazdziernika bo chyba nas nie zawiedziesz, prawda? :) Bobo na kurki moze zdąże jak nie bedzie korków ;) IYI GUNLER ARKADASLAR!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Witam poranną zmianę ;) Szazza--> udanego urlopu, wypoczywaj, baw się dobrze i wracaj szczęśliwie! 🌼 Czarna Kobra--> nasz wyjazd też się zbliża wielkimi krokami! Ja mam jeszcze 16 dni ;) Teraz u mnie jakoś wszystko się \"sypnęło\" ciągle jakieś nowe problemy się pojawiają i to przed samym wyjazdem :( No ale wyczekuje tego urlopu jak nigdy...i żadne problemy mi tu nie przeszkodzą w tym, żeby się cieszyć z wyjazdu i kropka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szazza baw się dobrze, wracaj cała, zdrowa i... opalona :) Dżunia ja tak jak Pariss mam nadzieję, że okażesz nam tą miłość w październiku i się po prostu stawisz w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjezdzam 15.07
jutro lecę do Turcji będe niedaleko Alanya w hotelu astor beach. Macie jakies ciekawe porady? Może ktoś był w tym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjezdzam 15.07
wiem ale myślałam o jakims streszczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę od rana i nic ,teraz wchodzę a tu moje wpisy ----skandal ;) Co się stało ? pierwszy raz mam taką sytuację Przecież ja trzeźwa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Jakoś tak nic mi się dzisiaj nie chce..Powoli zaczynam myśleć o moim wyjeździe,co mam zabrać..co muszę załatwić jeszcze przed wyjazdem..Najbardziej mi chyba będzie żal zostawić moją 10-miesięczna suczkę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×