Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość ania000000
czarna Kobra twój wyjazd tuż tuż..:) spakowana? ja w sumie już spakowana..wczoraj do godziny 24 latałam po całym domu i pakowałam potrzebne rzeczy,a dzisiaj w pracy jestem padnięta;) ale jeszcze tylko godzinka i do domku..:) jutro dzień szybko zleci w pracy a po pracy ostatnie pakowanie i adios:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny....MILEGO WYPOCZYNKU! i obyscie sie za bardzo nie wysmazyly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żeby nie hehe ;) trzeba będzie uważać... mmmm...ale będę się lenić pod jakąś palmą heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się boję burzy 😭 jak byłam mniejsza to zamykałam się w łazience bo to jedyne miejsce bez okien :D z siostrą teraz rozmawiałam i mówi, że jej córka też się boi i dziś w pół nocy nie spała tylko głowę poduszką nakrywała :) ma coś po chrzestnej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny. Wszystkim wyjeżdżającym i wylatującym do TR życzę udanego urlopu w tureckim upale i uniknięcia zemsty sułtana. A tym co pozostają w kraju miłego popołudnia bo idę na działkę. Lena to miło że mnie skojarzyłaś bo po niku na kafejce nie bardzo można się domyśleć. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari witaj po długiej nieobecności 🖐️ 👄 Urlop w Polsce sie Tobie udał widzę. Ja też uwielbiam góry, a połączone z morzem to juz lux ;) Lena jak będę następnym razem w tym barze to zapytam skad mają ten plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powrociłam wsciekła na ziemie Polską. niestety. Jak ja bym tam chciała mieszkac. Miałam przesuniety lot na popołudniowy a do turcji leciałam rannym wiec zamiast leciec w nocy spokojnie wyszłam po pozynm sniadaniu. Niestety nie spałam bo jeszcze do 7 zegnalam konty. Hotel Kahya zdeycdowanie lepszy niz Blue Star. Wyjescie z hotelu jest dokładnie na[rzeciwko takich fontann przy plazy Kleopatry. Do dcentrum tylko na piechote albo na skuterze ;). Niestety nie wszystko sie udało ale wrociłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek witaj 🖐️ 👄 !!!!! Opowiadaj co tam w Alanii i jak wrażenie? ;) zdjecia ładuj i wysyłaj :) Dziękuję ślicznie za kartkę. Doszła wczoraj , cieszę się, ze Alanię udobruchałaś i sie na mnie nie obrazi ze nie pojadę w tym roku. Moj kolega dzisiaj wrócił z Blue Stara i jest mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega już wrócił ?? :) dopiero co znalazł ofertę :) Kwiatuszek 🖐️ oj znam ten ból serca i żal :) ja też bym mogła tam mieszkać, serio czuję się tam jak u siebie dzięki za kartkę 👄 no i oczywiście zdjęcia koniecznie na pocztę dawaj :) aaa i napisz tam od razu jaka była reakcja na \"nowego\" Kwiatuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjec mam mało bo mi sie nie chciało robic. Narazie sa w aparacie kolegi z którym byłam a on jutro rano leci z nim na Krete. Tak wiec trzeba sie powstrzymac. PRaktycznie mało robiłam zdjecia. Jak pojade do Turcji to tyko do Kahyi. Pewne sprawy definitywnie zakonczyłam juz w pierwsza niedziele. I powiedziałam bym z ogromnym hukiem. Dyskoteki nie opusciłam ani jednej. Byłam na jednej wycieczce od Leny i powiem ze jeszcze takiej chały nie widziałam. Ogolnie wrociłam wkurzona i bardzo niezadowolona. A tak pobyt spedziłam dobrze i czuje sie tam jak u siebie w Warszawie. Nie wiem ale to miasto łapie mnie za serce i siedze teraz jakas taka otepiona. Brazoletka all inclusiwa zatarłam sobie noc, po locie ropieje mi lewe oko nie mowiac ze mam zatkane uszy od wczoraj po tych 1 dniowych decybelach. Jutro do pracy i chyba łapie doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek obejrzałam zdjęcia na necie. ogólnie hotel wygląda dobrze. Ile on ma *? 4? jedynie co mi sie nie podoba to lokalizacja, tzn. to że bardzo blisko z każdej strony są inne budynki. Praktycznie jesteś obserwowana z każdej strony. jak dla mnie blue star jest świetnie położony i oddzielony od zabudowań. mógł by jednak być bliżej centrum :) oj oj nie łap doła jeszcze Cię egipt czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reakcja byłam nieziemska i nie wytrzymałam naporu pilnowania. Zazdrosc go zezarłam totalnie. Na drugi dzien jak załozyłam sukienke (jak poszłam juz w niej na kolacje to całą stołówka ucichła i moj kolega był purpurowy) a potem jeszcze ktos wieczorem był tak puropurowy ze para uszami poleciała. Miałam dodatkowe 60 kg na plecach. Najlepiej jak bym po pracy jego szła do domu i siedziała az wyjdzie do pracy rano po wczesniejszym odwiezieniu do hotelu. Na plazy kontrola w barze do ktorego chodziłam po kolacji ( Carizma) tez miałam zgadana kontrole. Szkoda gadac. Generalnie ja chodze tylko do 3 dyskotek Havana, Jeames Dean i Zapfhanh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek a na jakiej wycieczce byłaś w końcu? Fannky widzisz jak ten czas leci, ani sie nie obejrzymy i bedzie wrzesien znowu a pozniej dluuuga zima :O moze ja przezimuje w tym Meksyku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky generalnie Blue Star tez jest otoczony budynkami. A bliskosc portu i plazy wszystko wynagradza. Basen tez fajny. A przede wszystkim przez dwa tygodnie było tylko 6 Polaków. Generalnie sami Holendrzy z któymi duzo siedzielismy wieczorkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie koniecznie. tak na ścisłość tylko z tego turkish dreams czy jak on tam się zwie coś widać. reszta to są budynki hotelu. No chyba, że jeszcze wziąć pod uwagę budynek służby gdzie ciągle koło okien chłopcy się kręcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
Ej Kawiatuszek a mogła byś coś więcej napisać o hotelu Kahya? Czym różni się od Blue Stara?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chesley jak dla Ciebie głównie tym, że obsługa jest inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
haha... no wiesz co Fannky :D Chodziło mi o warunki i opcje All , bo coś tam słyszałm ,że nie ma chyba baru na plaży i że drinki, fast-foody i soki są płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky poszło :) U mnie widać i słychać dwie burze wiec sie wyłączam na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo :) No u mnie też już słychać jakieś pomruki burzy..znowu Pariss od Ciebie to ciągnie hehe :P No ja już dziś resztę zakupów zrobiłam i nawet częściowo się spakowałam ;) Cholercia faktycznie niby nie dużo człowiek chce zabrać, ale z tych wszystkich drobiazgów robi się cała walizka :( Będę musiała potem ją zważyć, żeby się nie okazało, że jest coś za dużo. No ale myślę, że na pewno nie będzie więcej jak te ustawowe 20kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem. Przeszło bokiem całe szczeście. Moja siostra dzwonila 1,5 godz temu, ze mam wstawic ryz na sushi bo juz jedzie do domu. Ryz juz jest zimny i nie chce mi sie nic robic a jej dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jakoś ucichło...oby w nocy się nie rozpętała jakaś mega burza.. Pariss takie pytanko do Ciebie: kupiłam dwa kremy La Roche-Posay ale niestety ulotka nawet nie jest po angielsku :( tylko włosku,hiszpańsku i niemiecku więc niestety nic mi to nie daje... Możesz mi powiedzieć ile tego kremu należy nakładać żeby było oki? Bo z tego co widzę, to jest raczej płynna konsystencja, a te buteleczki nie są za duże..więc nie wiem czy to starczy na dwie osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman, a który filtr kupiłaś i ile ml? Jesli 50 to samruj nią na początku twarz i dekolt oraz ramiona. Reszte ciala mozesz smarowac nizszym filtrem np. 20 czy 30. Stopniowo zmniejszaj filtry co drugi dzien np. Powinno Wam starczyc. Na twarz jednak bym dawala caly czas 50. Przejdz sie jeszcze po aptekach i wez próbki 50 to beda na plaze jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruj sie w pokoju zanim pojdziesz na plaże. Po jakis dwoch kąpielach daj następną warstwę. Zreszta zobaczysz jak Was bierze, ale 3-4 pierwsze dni trzeba naprawde uważac zeby odrazu sie nie spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek- witaj . Dzięki serdeczne za karteczkę. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i życzę kolorowych snów. Zmykam bo jestem padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba Kwiatuszku!!!!!!!!😘 ;););) może na jakiegoś emaila znajdziesz czas? TY zapewne wiesz o ci mi chodzi:D ale spokojnie poczekam :P ciekawe jak milka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×