Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ja miałam pokój jakby z drugiej strony niż widok z basenu. widziałam góry, ulicę, domy i hotel turkish dream :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* widok na basen mi się też u nich animacje podobają codziennie coś się dzieje nawet z hotelu nie trzeba wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Ja też miałam widok na tę górę z zamkiem. W nocy pięknie oświetlone wszystko tylko siedzieć i patrzeć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Animacje też świetne ;) Najbardziej zaprzyjaźniliśmy się z Alexem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubiłam patrzeć nocą jak po tej drodze na górze auta jeżdżą :) alex ? nie znam chyba jakiś nowy co roku połowa ekipy się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
to fakt oni tam bardzo ciezko pracuja, nasi kelnerzy pracowali 7 dni w tygodniu, a Ci z dluzszym stazem 6 dni w tygodniu. W ciagu dnia mieli 1-2 godziny przerwy, zmieniali koszulki i dalej harowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
A byłyście jeszcze w innych hotelach w Alanyi? Może jakiś polecacie jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety kurczowo trzymam się blue stara i nie mam odwagi zmienić go na inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! Ktos pytał wczesniej czy trzeba koniecznie brać hotele 5* w Turcji. Ja uważam, ze nie trzeba. Są niektóre całkiem przyzwoite 3*. Powiem Wam dzisiejszy tekst Zuzi jeszcze bo sie usmialam. Ona jest bardzo przejęta tymi urodzinami i nie moze sie doczekac. Rozmawiała dzisiaj ze swoją babcią i babcia sie jej pyta dla żartow co ma ubrać na taką imprezę dużą a ona do niej : wiesz babciu mozesz na przykład przebrać sie za księżniczkę :D a moja sąsiadka mowi: no co Ty Zuziu, za księżniczkę, taka stara księżniczka to tak nie bedzie ładnie wyglądać. A ona do niej : no wlasciwie babciu masz racje, to nie bedzie ładnie , wiec ubierz sobie co chcesz bo ja nie wiem :D :D :D Fannky czy nasze \"powodzenia\" pomogło Tobie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje leciec 15 lipca.hotel 4* z all....miasto anlaya.chcialbym wydac max 1800zl za caly wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wylot? Szkoda, ze wczesniej nie pisalas. W tym tygodniu moj kolega kupil Blue Stara za 1500 zł na wylot wlasnie w srodę. Rozumiem, ze te 1800 zł to za tydzien/osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
Na www.wakacje.pl na pewno coś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą U mnie dzisiaj pogoda w kratkę.Rano padało,wiało,później świeciło słoneczko, ale to nie wszystko. O 16-tej przyszła burza i padał grad wielkości wiśni, po tym lał deszcz.Pogoda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ciężko :O Znalazłam takie hotele: Wezyr na 15.07 - Club Armar 4* - Marmaris - 1.650 zł - Club Palm 3* - Marmaris - 1.550 zł - Kleopatra Dream - Alanya - 1400 zł GTI: nie ma juz miejsc z Poz na tydzien Alfa Star ma 4 ostatnie miejsca z Poznania na tydzien i jakis hotel Gorgulu - trzeba sprawdzic opinie. Jet Touristic - Ark Suite hotel za 1450 zł - ten bym zaryzykowała spokojnie. Poza tym Exim ma kilka ofert, zobacz sobie. Ciężko, ciężko cholerka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sorki ta Kleopatra Dream z Wezyra nie. nie ma miejsc zPoznania. Bobo witaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zbacze,ale pamietam ze kiedys polecalas hotel Graden Zaman w Anlaya,tylko ze ceny sa troche wygorowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale Grand Zaman ma wygórowane ceny w sezonie. Dopiero pewnie pod koniec wrzesnia zejdą z ceny, no i oczywiście w maju byly dobre lasty na niego. Z tych co napisałam to ja osobiście bym wziela Ark Suite hotel. Teraz jest tam Milkaa - pojechała w srode na 2 tygodnie. Hotel wyglada bardzo dobrze. Jest kawałek od plazy, ale jezdza busiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle ceny są z kosmosu, ale to podejrzewam tez, ze przez nasza pogode. Kazdy chce chociaz troszke słoneczka złapać i jedzie gdzie sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki:)porozglądam sie i jutro sie odezwe.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Ta godzina i nie ma tu nikogo ?[;) Oj Wy śpichy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wstałam:P ale się melduje:D Szazza🌻 Pariss udanych urodzinek,to chyba dziś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Pariss chyba dzięki wam nie było tak źle 🌻 :) tools nie obraź się ale jak się szuka lasta 5 dni przed odlotem to raczej się nie wybrzydza i nie można mieć żadnych wymogów. bierze się jak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky no to fajnie;) a może sama jesteś taka zdolna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
Witam wszystkich :)) 16 września lectę do Turcji Alanya hotel Caretta Beach ma 3* lub 4 nie wiem od czego to zależy opinie są różne i dobre i złe może któraś z was była w tym hotelu? Nie jestem zbyt wymagająca ważne jet dla mnie żeby było czysto mamy wykupione all dwa lata temu byłam w Egipcie hotel miał 4* słyszałam, że w Turcji 3* to tak samo jak 4* w egipcie ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
lecimy z córcią będzie miała wtedy 10 miesięcy oczywiście bardzo sie z tego cieszymy oboje z mężem, ale ludzie dziwnie sie uśmiechają i mówią , że oni by tak małego dziecka do Turcji nie wzieli. Biorę oczywiście ze sobą słoiczki, pieluchy i całą resztę ale nie wiem co zrobic z wodą mineralna na mleko kupić w Polsce czy może u nich jest jakaś dopuszczona dla dzieci? Jak wygląd opeka medyczna czy wrazie choroby można poprosić o wizytę prywatna i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakarola
W Egipcie dopadła nas zemsta faraona kupiliśmy wtedy takie żółte tabletki w aptece nazwy nie pamiętam i przeszło.Czy wrazie sensaci jelitowych w tureckiej aptece też coś się dostanie czy brać leki z Polski. Walutę lepiej mieć w dolarach czy euro? I co warto zwiedzić z takim maluszkiem jak moja Zosia :)) A ile mieć ze sobą kasy i czy warto wypłacać u nich z bankomatu, jak prowizja mam konto w PKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna_optymistka
do rudakarola - Do hotel którego się wybierasz jadą po raz 2 moi znajomi, chyba w sierpniu ;) Polecają go gorąco wszystkim. Czysto, ładnie i przyjemnie. A z małym dzieckiem niestety nie wiem jak jest. Na twoim miejscu wzięłabym sprawdzone produkty dla dzieci z polski co chyba nie warto chyba ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×