Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć dziewczyny oooooooo widzę że jestem dzisiaj trzecia :P Dzisiaj pierwsza noc którą przespałam ,nie było żadnych burz i też nic nie padało,ale jest chłodno :( Ja Wam życzę słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wróciła znajoma z Turcji ,była 10km od Alanyi w Mahmu..... coś tam ,coś tam Turkomaniaczki będą wiedzieć o co mi chodzi w Club Santana jest bardzo zadowolona z pobytu ,ale powiedziała że straszna drożyzna .Od kilku lat podróżują z mężem po świecie ,Turcja to ich pierwszy raz i powiedziała że w przyszłym roku wróci tam ponownie w tym roku w śierpniu lecą jeszcze na Majorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki! U mnie dzisiaj pogoda znowu beznadziejna, wiatr i rano padało, teraz niby słońce swieci ale zimno jest :O Frogi jak egzaminy??? Fannky juz przestan o tych plackach albo przeslij mi kurierem tu zaraz :D :D ;) Szazza Twoi znajomi byli w Mahmutlar - to koniec świata prawie ;) Drogo? hmmm....a co powiedzą o Majorce? Jak dla mnie ceny w Turcji sa porównywalne do naszych a w naszych kurortach takie same czesto takze nie uwazam zeby bylo tam drogo. No, chyba, ze sie nie targowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle mam dzisiaj połowinki więc częstujcie sie Tutkami i Cinkami, i bajaderkami jak ktos lubi ;) ....tylko po kolei po Tutki, po kolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na pewno sie podzielę wrażeniami. I na pewno bedzie fotorelacja z całego mojego wyjazdu na karawanie. Fannky mam 50 dni do wakacji czyli połowinki ;) Dla Zuzi mam wywolane jej 3 duże zdjecia i musze kupic ramki i kupię jej jeszcze ksiązkę, balony i małego kwiatka w doniczce - tak jak chciała. No i słodyczy nie ma byc. " bo słodycze moga byc tylko od dzieci a od dorosłych nie" dlaczego? " bo dorośli wiedzą, ze dzieci nie moga jesc tyle słodyczy a dzieci nie wiedza i przyniosą" Tak mi powiedziała, wiec włożę tylko kilka opakowań mamby. A dzisiaj lece za ramkami i ksiązką bo chyba nie bedzie padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to fajny prezent. powinna się ucieszyć a kiedy Ty dokładnie lecisz do stanów a kiedy do mexico??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky do Stanów lecę 28 sierpnia, stamtad do Mex 6 wrzesnia, z Mex wracam 12 wrzesnia i 18 wylatuję z Chicago i 19 wrzesnia jestem z powrotem w domu ok. 13-14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Witajcie.. czytam Was codziennie i aż mi się od razu humor poprawia w ten paskudny pochmurny deszczowy dzień.. :-D Tylko pozazdrościć tym które już wygrzewają się w ciepłym słonecznym klimacie..Ja wylatuje 23 lipca..już się doczekać nie mogę...Chciałam podziękować Wam za te wpisy dziewczyny:) Ja lubię frytki ze startym żółtym serem i majonezem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) południowo:) Pariss jak zawsze do 10dni po mam wyniki:O:O:O Prezent świetny!:D i mammbaaa mniami!:D i tak miałam napisać emaila ale coś nie mogłam się zebrać, a potem zrobiło się późno i musiałam się zbierać... ..wczoraj byłam z koleżanką na pogaduchach i w "ibiza ice cafe" mmm i w końcu zjadłam sobie porządny deserek:P potem byłam w kinie na epoce lodowcowej 3D (pierwszy raz na 3D) fajowskie;) więc humor został wczoraj poprawiony- dzięki mojej koleżance, z którą zawsze się tyyyyyleeee chichotamy:D a dzisiaj do pracy.. ja placków ziemniaczanych nie lubie więc mam problem z głowy:P pozdrawiam wszystkie serdecznie!🌻 ide zaglądnąć do Alanyi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jak to nie lubisz placków ziemniaczanych? ;) I co tam w Alanii bo ja to juz długo tam nie patrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, 23 lipca to juz niedługo 🌼 Zaraz pakowanie, ostatnie zakupy, strój kąpielowy i na plażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
no cieszę się bardzo..:-D bo tak naprawdę na wakacje czekam cały rok..i jak Was czytam tutaj to aż się doczekać nie mogę :) Nie wiesz może jak jest z ta wizą na lotnisku w Turcji..10 dolarów czy 10 euro od osoby🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 10 euro 15$ ;) Pariss no nie lubie:P w Alanyi słoneczko;) otworzona jest nowa dyskoteka i robią tak,że autobusy podjeżdżają pod hotele zbierają turystów a później też wracają jak chcą...przedwczoraj była też impreza na plaży z animacjami,jedzeniem piciem ,disco i....sztuczne ognie:D ahhh wtedy to sama chciałam być na takiej imprezie na plaży mmm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi, Ania --> wiza 15E, 20$, 10 GBP - taki mamy wybór :) Ja tez chce na takie disco, a gdzie jest dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dzięki za informacje :classic_cool: bedę tu zaglądać i czytać wasze wpisy..buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walnęłam sie;p z tymi walutami sorki!!!też coś mi nie pasowało:P hihi Pariss ojjj żebyś wiedziała..gdyby tak było mnie stać nawet na tydzień na laście tam wpaść,ale można tylko pomarzyć...na Kleopatrze,że fajnie:) no i te sztuczne ognie jeszcze..ahh dlatego też ostatnio mówiłam,że coraz bardziej mi tęskno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Ty pytałaś o disco:P hehe sorki widzisz chyba trochę nieobecna się zrobiłam:D disco gdzieś koło innych dyskotek,dowiem sie dokładnie to dam znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta impreza na plaży musiała być fajna. widok w połączeniu z wieżą pewnie nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak hotel kleopatra savk
witam czy znacie moze ten hotel>? są dobre opinie na wakacje .pl moze ktos byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam ten hotel w ofertach i ma super położenie!!Jedynie co mi brakowało to,że ma tylko HB więc też nie wiem jakie miałby ceny z all..ale nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciach dość dobrze wygląda jak na 3 *. chociaż brak all mnie by zniechęcał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak hotel kleopatra savk
a czemu hb jest zle? ja wole czasem zjesc cos na miescie np.kebaba niz caly czas w hotelu no i oplaca mi sie bo zamierzam zwiedzic kapadocje a nie tylko w hotelu byc wiec wybralam tani hotel ale mam nadzieje nie jest to rudera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na ruderę nie wygląda. z jedzeniem spoko ale tyle co wydasz pewnie na picie ( nie tylko alkohol ale i napoje ) to jak znam życie bardziej będzie ci się opłacało wziąć all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
CO DO DISCO TO JEST KILKA KOŁO SIEBIE /CHYBA 4 /- Z MOJEGO HOTELU KAŻDEGO DNIA ZAWOZILI DO INNEGO KLUBU - TAK DLA UROZMAICENIA. WYJEŻDŻALIŚMY O 23,30 I WRACALIŚMY PO 3,00. TRANSFER I WEJŚCIE ZA DARMO PŁACIŁYŚMY SOBIE TYLKO ZA ALKOHOL - KTÓRY JEST OCZYWIŚCIE BARDZO DROGI - ALE IMPREZKI - OJ OJ OJ - JA WCZEŚNIEJ NIE BYŁAM W TAKICH KLUBACH SZKODA ŻE W POLSCE NIE MA TAKICH KLUBÓW - ATMOSFERA NAPRAWDĘ NIESAMOWITA. A KLUBY TO - HAWANA, ROBIN HOOD, BELLMAN ... POZDROWIONKA A NA TA WIZĘ TO PRZYGOTUJCIE SOBIE DOLARY/20 DOLARÓW ZA OSOBE/ BO SA MNIEJSZE KOLEJKI DO TYCH OKIENEK GDZIE WYDAJA WIZY / JUZ NA LOTNISKU W TURCJI /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
wiecie co? ja kiedys nie chcialam brac all inclusive. Rok temu mialam tylko (w Portugalii) sniadania i kupe kasy poszlo na jedzenie na miescie. W tym roku wzielismy zywienie na wlasna reke w Turcji i w sumie z tego gotowania niewiele wyszlo, bo nam sie nie chcialo. Moze raptem 3 obiady i ze 2 kolacje przez cale 2 tygodnie. Jedyny plus to taki,ze mozna sobie zrobic sniadanie i jakies kanapki do autobusu jak sie jedzie na wycieczke. Mysle jednak,ze za rok all inclusive, bo to wygodniej...i w ostatecznym rozrachunku to pewnie cenowo wyjdzie podobnie. Wtedy nie trzeba myslec o zrobienie zakupow i gotowaniu. Ania wiza 15 euro,ale to juz wiesz chyba od Pariss, ktora odpowiada na pytania z predkoscia blyskawicy:) ja tez nie lubie plackow ziemniaczanych, a u mnie w domu moj tata lubi i robi sie je na sto sposbow. Z cukrem, z cukrem i smietana, z dzemem... Lubie za to placek po cygansku- placki+gulasz+ np. salatka z kapusty kiszonej, mniam. To tyle ode mnie. Pariss zazdroszcze Ci tych Stanow. chcialabym kiedys moc tam pojechac- pozwiedzac choc przez miesiac, ale narazie to nierealne. ja troche sie martwie,bo ostatnio niedomagam. Czekam na wyniki badan krwi- beda za tydzien i troche sie stresuje. Lekarz mi powiedzial,ze jakiegos wirusa mogla uaktywnic wyskoa temperatura w Turcji i dlatego puchna mi wezly chlonne:(( to tyle, chcialam sie z Wami podzielic moim stresem Kobitki. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym radziła opcję z allem,dopiero co wróciłam i naprawdę na napoje ,nie tylko alko,można zbankrutować,nieźle sobie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam maila do Mariolki z biura podróży i powiedziałam skąd mam na nią namiary to kazała Wszystkich pozdrowić, którzy polecili mi jej biuro :) No więc POZDRAWIAM :) Ja też wykupiłam opcję all, bo na 2 tyg to wydawało mi się, że będzie mi się bardziej opłacać. Kasę wolałam przeznaczyć na jakies wycieczki i inne małe zakupki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×