Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Milka byłaś od Leny w tej Antalii? to miałaś z wieczorem tureckim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sentymentu też pooglądam swoje stare zdjęcia z turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
ale i tak bylo fajnie:) zaluje,ze wiecej ciuchow nie nawiozlam, bo jak wejda do Unii Europejskiej (jesli wejda:), to im sie skonczy to Gucci, Prada, Dolce& gabana itp. takze juz pewnie nie bede miala okazji zrobic takich czadowych zakupow jak teraz, bo za rok wybieram inny europejski kraj- moze Grecja, Hiszpania. chcialabym do Chorwacji,ale slyszalam,ze jest drogo bardzo. moze ktos byl i moze cos na ten temat powiedziec... no to lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, Milka byla w Antalii na gratisowej wycieczce z Jet T. Kolczi, racja z tymi podróbkami. Ja aż tak duzo nie kupuję, oprócz ręczników, ale zawsze coś mi sie trafi i nie mogę sie oprzec. Moja przyjaciółka wróciła tez niedawno z Turcji i mowila, ze dają wyzsze ceny wyjsciowe. Kupila za to duzo fajnych spodni dzinsowych. Bardzo mi sie podobają. Ja przywiozłam raz, ale nie ma moich rozmiarów na taką pupę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-kochana zdjęcia przed chwilką poszły :) Byliśmy nad wodospadem (chyba) Duden-40m Właśnie z tymi uczuleniami to bywa nieciekawie-ja na 3 dzień po wystąpieniu wysypki miałam całe nogi opuchniętę,już sama się wystraszyłam,ale naszczęście przeszło... Kolczi dokładnie...wszystko ładnie piszą...a w rzeczywistości tak nie jest...co do Leny jednak nie mam nic do zarzucenia,program pewnie taki jak wszędzie a za wiele mniejsze pieniądze...Chaczyki są jednak nieuniknione-jak wszędzie-czy to niejsze czy większe...Każdy wie jak zarobić... Przeważnie odbiady i napoje są dodatkowo płatne...Noi ten czas...pewnie,żeby nacieszyć się widokami,zrobić zdjęcia,naspokojnie pozwiedzać,to mnóstwo czasu by potrzeba...Ech... W Antalii była z biura którego leciałam,czyli jettouristic i była to wycieczka darmowa,w programie (jak pisałam) była fabryka skór i złota oraz tekstylia... Niestety troszkę czasu to zjada...Ale kto nie widział i kto nastawia się choć na drobne zakupy to fajnie :) Z Leną natomiast byłam w Kapadocji,dodatkowo wykupiłam noc turecką,gdzie można podziwiać taniec wirujących Derwiszy :) Fannky-zaraz do Ciebie prześlę fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok czekam ja po obejrzeniu zdjęć z ubiegłych lat powiem tylko tyle...... KOCHAM ALANIĘ !!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frogi Princeska
witajjjj milka;):):) fajnie,że wróciłaś taka mega zadowolona:D i że dzielisz z nami opinie;) wyślij najlepiej zdjęcia na nasza poczte:) jak możesz... Kwiatuszku no na spokojnie-wiadomo;) Alizka ta piosenkę właśnie poznałam w swoim hotelu we wrześniu2008 a w Polsce była dobre kilka miesięcy później...a już w ogóle byłam prze szczęśliwa jak puścili ją na disco gdzie jeszcze w radiu i innych możliwych miejscach nie była taka znana:D z reszta nt.muzyki albo Pariss kiedyś pisała albo na blogu Skylar (polecam jak ktoś nie zna:) równie wiele interesujących informacji:) ) i podzielam zdanie,że tam jest lepiej niż u nas w Polsce.. niedawno była u mnie burza i strasznyyy wiatr..a w dzień będąc na basenie czułam się dosłownie jak w Alanyi na plaży-jak przyświeciło słońce to tak,że po5min się odechciewało i jakaś duża też wilgotność była..ale fajowsko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja sama- frogi- miałam być,źle mi się zaznaczyło! sorki Princeska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!milka trzymam kciuki za tą tajemnicę póki co;) 🌻 Kwiatuszek ja wiem chyba o jaki utwór Tobie chodzi ten z początkiem z piratów,ale muszę znaleźć kto i co,bo nie wiem...ale to znane w Polsce chyba już było bardzoo-przynajmniej to co mam na myśli;) Pariss😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi-to 3maj ładnie :) mnie już cierpliwośc nie popłaca związku z tym... Niech czas szybciej płynie...:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech fannky albo Pariss Ci poda z ta pocztą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam te zdjęcia dzięki. chyba tam pojadę ciekawi mnie to miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turcjaktobyl@o2.pl to jest mail dostępny tylko dla paru os. z tego forum więc możesz spokojnie wysłać tam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi ja też myślałam o Chorwacji w przyszłym roku,ale faktycznie tam się drogo zrobiło.Moja Rodzinka wróciła z Chorwacji przed tygodniem i byli w szoku,że tam teraz tak drogo(wcześniej byli tam już trzy razy-ostatnio 2,lub 3 lata temu).Także twierdzą że już się z Chorwacji wyleczyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety dla większości osób ta odległość jest jednak zbyt duża. mi osobiście nie przeszkadza. ale jak już coś wolałabym bliżej centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi dzieki to jest ta piosenka. jak ja masz jeszcze jakos mp3 to poprosze na maila. pozostaje mi jeszcze znalezc pozostałe dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek-nie ma za co;) dobranoc dziewczynki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja Was witam:D mam nadzieje,że miałyście spokojną noc w miare..no chyba,że to co było u mnie po południu przeszło do Was..ale oby nie;) oby Wam szybko zleciało w pracy,bo dziś piąteczek:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss albo Kwiatuszku wiecie może co to znaczy: \"zeytin gözlüm\" powinno coś dobrego;) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Witam! Pariss ,dziękuję bardzo za oferty ale chyba się przerzucą na wrzesień,może wtedy cos tańszego się znajdzie. A wylot byłby z Katowic!:) A tak z innej beczki-czytam o tych wycieczkach z Alanyi i chciałabym polecić jednodniową wycieczkę od Leny tzw.K.A.S. To jest wodospady Kursunlu-przepiękny,cienisty park z wodospadem,bardzo urokliwe miejsce,starożytne ruiny w Side i amfiteatr w Aspendos.Piękne miejsca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin Arkadaszki! Frogi znowu spać nie mozesz? 👄 Milkaa dzieki za zdjecia. Hotel wyglada calkiem przyzwoicie. Podoba mi sie. Szkoda tylko ze tak daleko od plazy. A busiki tez jezdzily? Ktos tu pyal o probiotyki przed wyjazdem. Ja z tego co czytalam na forach i tutaj czesto powtarzam to ludzie biorą Trilac lub podobne w dzialaniu leki oraz piją actimelki przed wyjazdem. Nie wiem czy bierze sie to w czasie pobytu ale pewnie nie zaszkodzą. Wystarczy jedna tabl. dziennie. Sama bede brala przed Meksykiem i w czasie pobytu rowniez. Moze pomoze mi na zemste Montezumy ? ;) Piąteczek mamy! hurra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jania mnie we wrzesniu nie ma, ale podrzuce Tobie stronki na maila gdzie i co jak sprawdzac sobie a dziewczyny pomoga pozniej. Frogi spr, w slowniku te dwa wyrazy i jak dla mnie to "oliwkowe oczy" w sensie brazowe pewnie. Cos kiedys ktoras przewodniczka mowila o brazowych oczach u Turków....ale co to bylo???? .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to tak sprawdziłam;) ale nie skumałam,bo ten jeden wyraz to mi inaczej przetłumaczyło i nic nie było,że "oko/oczy"..tylko tak jakby "cześć czegoś " coś w tym rodzaju:P słownik-kłamca :P ale wiesz co spr żeby przetłumaczył na ang i się zgadza z tym co napisałaś;) 😘 a na Twoje pytanie odpowiem tak: jakoś tak wyszło;) poszłam spac po1 wstałam po6:D ale czuje się świetnie-chyba lekka głupawka mi towarzyszy generalnie:D oo!a teraz coś z poważniejszych rzeczy co myślicie o tej europejskiej karcie ubezpieczenia zdrowotnego z NFZ? bo ja już w tamtym roku myślałam o tym,ale w sumie i tak jestem ubezpieczona i myślę,czy to warto?bo moja Mama w sumie nalega,a właśnie sama sobie wyrobiła na swój wyjazd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się doczytałam,że w sumie bez sensu żebym składała,bo z tego co wyczytałam to raczej dotyczy tylko państw członkowskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi dokładnie, ona obowiązuje tylko kraje członkowskie także nie ma sensu jej wyrabiać. Ja ją czasami robię jak lecę do Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×