Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

w turcji moim zdaniem to bez różnicy. ja biorę e i na miejscu w kantorze wymieniam na ich liry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo! Blondi juz poleciała! Fajnie jej tam pewnie. Słoneczko, plaża, luzik, piwko, port ...... Kenijczyk udanego pobytu! Baw się świetnie! Niech Turcja zrobi na Tobie wrażenie :) to pozytywne oczywiście ;) Jak cudownie, ze juz jutro piątek. Oby do 15-go pozniej bede miec z gorki w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo! Blondi juz poleciała! Fajnie jej tam pewnie. Słoneczko, plaża, luzik, piwko, port ...... Kenijczyk udanego pobytu! Baw się świetnie! Niech Turcja zrobi na Tobie wrażenie :) to pozytywne oczywiście ;) Jak cudownie, ze juz jutro piątek. Oby do 15-go pozniej bede miec z gorki w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jak patrze na twój opis to bym na te wakacje nawet dziś leciała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryracz nie chciałbyś mnie zabrać do Hiszpanii ??:P:P:P obiecuje że będę grzeczna i nie narobię ci wstydu :))))))))))) mam ochotę gdzieś wybyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryracz nie chciałbyś mnie zabrać do Hiszpanii ??:P:P:P obiecuje że będę grzeczna i nie narobię ci wstydu :))))))))))) mam ochotę gdzieś wybyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYLO CUDOWNIE!!!!! Juz chce tam wracac! jestem pewna ze przy najblizszej okazji wybiore sie jeszcze raz do Alanyi. Piekne widoki, sliczna pogoda, wszyscy bardzo mili. czasem zbyt mili.. zakupy oczywiscie udane ;) Hotel Parador zasluguje na 3*, pycha jedzenie, coddziennie sprzatanie, bar, basenik, obsluga wszystko wielki plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki , mam tutaj narazie mnostwo roboty pozatym nie przepadam za aktualnymi temperaturami.. dniem oklo 44C noca oklo 30C pozatym niewiem czy kolezanka by sie na trojkata pisala ;-) i tak juz na twoj temat bylo pare pytan :D ...teraz ide spac ....kolorowych F. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no proszę Fannky jest nawet tam popularna :classic_cool: czy ja dobrze rozumiem, że Ty kolejny raz emigrowałeś ?? czy to tylko tak czasowo tam pomieszkujesz ??:)) z zaproszeniem nie stresuj się przecież ja tylko żartowałam :P no to mamy kolejną turomaniaczkę :)) ja też chcę do alanyi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooooooooołłłł ;) Fannky to Alanyie czy Marmaris :P Ja najlepiej do obu naraz :D A Pariss? ;) Z Riwiery Egejskiej bede miała relacje od rodzinki,bo pojechali :) zk89 to cudownie ;) jak to jest? hotelu nie znamy,ale czekamy na relacje! :) Dla całej reszty pozdrowienia gorące jak słońce przesyłam a dla wyjeżdżających super wspomnień i udanego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Pariss faktycznie pogardzi naszym towarzystwem 😭 to może i Marmaris albo Bodrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Zk89 a nie mówiłyśmy? że tam jest świetnie? :D Fannky i Frogi jakże ja mogłabym pogardzić Waszym towarzystwem???? tfu! never! Jak bede mogla terminowo to polece na pewno. U mnie juz 30.2 C czyżbym byla w Alanii ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche z opoznienien, ale chcialam bardzo pocwalic miejsce w ktorym bylam od 19 do 26.06. Spedzilam tydzien w Marmaris w hotelu Blue Bays. Naprawde swietne miejsce, obsluga jak i jedzenie w hotelu godne pochwaly. Spotaklo nas wiele przesmiesznych sytuacji podczas spedzania czasu z sympatycznymi Turkami. Zdecydowanie Turcjia mnie urzekla, ale przy nastepnej wyprawie chcialabym zatrzymac sie na wybrzezu Morza Srodziemnego, a nie Egejskiego, bo jednak plaze nie sa tam az tak zachwycajace :) Co polecacie drogie Panie?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirisser
a jak z jedzeniem , spotkaliście się z jakimś zatruciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneee
wszedzie wokolo byly trutki na szczury:):):):): ale cholery sie nie zatruly:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anijka a na czym Tobie zależy głównie? Samo leżenie i ładna plaża, fajny hotel? Wybierz coś w Side lub okolicach albo komfortowym Belek. Tam są ładne szerokie plaże, ale miejscowości nieco śnięte ;) No i ładna plaża jest oczywiście w Alanii, plaża Kleopatry. Krisser zatrucia w Turcji to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ....gwoli odpowiedzi i zaspokojenia damskiej ciekawosci ....... pomieszkuje tam od czasu do czasu..... odkad z pyrzowic jest polaczenie za 400.- zeta wte i wewte niema juz wogule probl... to nie to co wczesniej z lufthansa .... kolezana wyczaila cie na skype i pytala ktosty ;-) pare razy myslala niewiadomo co :-) ;-) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryraczczcz
ty sie nie chwal ze pomieszkujesz, lepiej napisz ze zapieprzasz na budowie, hehehe, W OGOLE nie wal takich bledow, wyksztalciuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ryracz dziękuję bardzo za wyjaśnienie teraz już wiem prawie wszystko oprócz tego jak tam w pracy ?? :)) ja sobie teraz sama rządzę przez 2 tyg :P ale już chce mi się do Turcji 😭 cholera mam nadzieję że ten wyjazd nam wypali w pełnym składzie :P póki co życzę upalnego miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam bardzo gorąco! Pariss i Fanky -bardzo dziękuję za karteczkę z Egiptu która doszła dzisiaj. Ja dopiero wróciłam z pracy U mnie dzisiaj była burza i troszkę popadało ale i tak jest duszno. w pracy mamy przerwy co godzinę po 5 min. Jestem bardzo zaganiana i nawet nie mam czasu na napisanie do Was kilku zdań. Teraz idę spać bo jestem padnięta Pozdrawiam jeszcze raz bardzo serdecznie i życzę kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Własnie ma dokonac wyboru bo czas mnie pogania i jutro trzeba podjąc decyzje.Wylatujemy za tydzień w niedziele. Mam propozycje do takich hoteli może ktos byl i doradziktórą ofertę wybrać? Gunes Sun Time Glaros Diamore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem trochę słaby ten wybór :) ale jak nic lepszego nie ma to chyba wybrałabym ten ost. przynajmniej miejsce ma fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co hotele nieciekawe? cena jest np niecałe 200zł niższa od hotelu Grand Zaman który tez mi zaproponowało to biuro więc myślałamze tamte hotele nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
witam -proszę o pomoc -jak nazywa się hotel w Alanii,ktory leży na samej plazy (widać go na pocztowkach ) po prawej stronie twierdzy jak stoi się do niej twarzą.Byłam w nim parę lat temu i nie mogę przypomnieć sobie nazwy.Z hotelu wychodziło się na piasek .Był żółtego koloru i niezbyt duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessica nie podpowiem Tobie bo hotele są tej samej klasy i mają podobne opinie , czyli w przeważającej mierze dobre. Gunes i Glaros są polozone przy plazy Keykubat, podobają mi sie ich pokoje. Jesli kwota 200 zl jest Tobie obojętna to ja bym zdecydowala sie na Grand Zaman dlatego, ze po 1. to 4* a nie 3* a po 2. lepsze polozenie i lepszy standard. Jesli nie to musisz sama wybrac co Tobie odpowiada. Ja znam wiele osob ktore byly w Gunesie i byly zadowolone. Diamond widze, ze jest przy samym meczecie wiec moze Ciebie to denerwowac jak nie lubisz;) Glaros to tez taka sama 3* jak poprzednie wiec obojętnie co wezmiesz. Jenk moze chodzi Tobie o Panoramę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessica a napisz skad i na jaki termin chcesz wylot to moze cos wyszperam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss kochana jestes ja mogę wyleciec najlepiej w niedziele 25.07 na tydzien lub ewentualnie widzialam ze wyloty są 28.07 do 4.08. 4 sierpnia musze wracac do Polski. Wylot najlepeij z Poznania. Szczerze to oferty o których pisałam wczesniej w hotelech 3* sa w cenach nie mniej niż 1700zł za osobę w biurach w moim miescie a to wydaje mi się dość sporo no niewiem nigdy nie bylam w Turcji ale tyle płaciłam za 2tyg w Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×