Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Amirah, weżcie dolary. Za hamam zapłacicie ok. 20 dolarów myślę. Nie wiem czy w BLue Starze jest, jesli tak to nieco drożej ale na miejscu macie. Idzcie odrazu nastepnego dnia po przylocie po lekkim sniadaniu. Pozniej wysokie filtry i na plaze czy na basen. Nie wiem ile tych pamiatek ma byc ale ja bym wziela ok. 200 dolarów zeby sobie nic nie zalowac i miec zapas. Czasem jest tak, ze niby nie chce sie wydawac a pozniej sa jednak jakies pokusy. Ewentualnie mozecie wziasc mniej i karte zeby pobrac z bankomatu kase. Zapytajcie w bankach jakie maja prowizje i zawsze mozna sobie wyjac dolary (najlepiej dolary dlatego, ze wiekszosc bankow ma rozliczenia wlasnie w dolarach i jak pobierasz euro to przeliczaja najpierw na dolary a pozniej na zlotowki czyli dwie roznice kursowe. A jak pobierzesz dolary to odrazu z dolców na zlotowki. A prowizje to ok. 9 zl za pobranie wiec nie jest to duzy wydatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. B. mam nadzieję że nie jestem :D na razie nie wiem kiedy bo szukamy ofert :) mam nadzieję że coś się najdzie w końcu :D Amirah1 pozdrów ode mnie blue stara :) na pewno będzie wam się tam podobać to dobry hotel z 2 basenami :) i codziennymi animacjami także nie będzie się wam tam nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, dzięki za Twoje rady - w takim razie weźmiemy zielone. Fannky, oczywiście pozdrowimy Blue Stara od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski nie wiecie czasem co tam u naszego Kwiatuszka słychać? Czy już czy jeszcze nie - wiecie o co mi chodzi :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, mam jeszcze takie małe pytanko do Ciebie. Dziewczyna z biura podróży radziła włożyć 10 $ do paszportu, żeby nam dali lepszy pokój przy zakwaterowaniu. Praktykowałaś to może w Blue Starze? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia3579
Haloooo!!! Za 3 tygodnie lece do Side. Chce pojechac na wycieczke i koniecznie zobaczyc Demre - Myre - Kekove. Nie wiem czy nie jest to za dlaleko?:( i czy w ogole biura podrozy maja taka oferte. Moze ktoras z "turkomanek" z forum moze mi pomoc. I jeszcze jedno. Jade solo:(O Troche mam pietra:O Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia3579
Dziewczyn z biura podrozy nie powinny namawiac do dawania lapowek:( Zadaniem biur podrozy jest zapewnienie przyzwoitego standartu pokoju. Jesli przydzielony pokoj nie bedzie Ci pasowal, popros o zmiane. W wypadkach kiedy sa drastyczne braki, zrob zdjecie, zawiadom rezydenta i mozesz sie ubiegac o odszkodowanie z biura podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze czekam na przydział pokoju, dopiero później zamieniam. zdarzyło mi się to raz bo dostałam na niskim parterze za krzakami :)wtedy dałam jakieś 10 e do paszportu i poszłam wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Amirah, nie dawaj odrazu na recepcji. Idz i zobacz pokój. Jesli sie Wam nie spodoba to zamieniasz, z usmiechem dacie radę :) Basia z SIde jest spory kawałek do Myre, ale uważam, ze warto zobaczyć tamte rejony. Ja byłam tam indywidualnie a nie na wycieczce. Oprócz Kekovej płynęłam jeszcze na wyspę Kalekoy ale tego juz biura raczej nie robią. Dasz rade sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko :)
Czy sie orientujeciew jakie dni jest targ w Side? i gdzie on sie znajduje? Jade do Kumkoy... i mam nadzieje ze dalmuszem dojade:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia93672
O targu w Side nic nie wiem. Wiem ze bardzo wielki jest targ w Manavgad (to bardzo niedaleko, bez problemu mozna dojechac dolmuszem) w poniedzialki i nieco mniejszy we czwartki. Organizowane sa tez wycieczki z roznych biur podrozy, ale to chyba nie ma sensu. Najlepiej bedzie na wlasna reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxam
hej - nie martw się Basia -byłemw Side dwa lata temu i jest na prawdę fajnie. MAsz tam duzy targ (całe miasto to jeden wielki targ) także nie musisz się martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaklepane i zapłacone :) Kemer's waiting for us :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że Turkomaniaczki przywiozą mi jakieś oko proroka albo miód z orzechami i pistacjami ;) No i moje Kemer pozdrowią...i górę Tahtali :) Pariss za to siedzi w domu na jesień :( nie udało się... .......chyba zacznę odliczać znowu Chicago ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ci tam przywiozą :) odliczaj Kraków w sumie to już też nie długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ewelinko z tego zakatka swiata niczego mi nie potrzeba ...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Dzisiaj kupiłam sobie książkę "zabójca z miasta moreli" Witolda Szabłowskiego. Własnie skończyłam ją czytać. Myślę, że to obowiązkowa lektura Turkomaniaczek. Można sporo dowiedzieć się o prawdziwej Turcji, o jej tradycjach - często szokujących, o ludziach, o samych Turkach - mężczyznach. Jest to zbiór reportaży o Turcji. Wiele z nich ukazywało się w Gazecie Wyborczej, ale są nieco rozszerzone i inaczej ułożone. Polecam, naprawdę. Dobra lektura. Iyi geceler! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotiiiiiii
Jaki filtr zabrac ze sobą do turcji w połowie września? Jest wtedy jeszcze ostre słońce? W Polsce opalam się na 6 bo jeśli mam wyższy to mam blokadę i nie mogę się wcale opalic. Czy na początek 20 a potem 10 będzie wystarczające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w sierpniu
i 6 byla wystarczajaca, maz ktory opala sie na czerwono mial 15 i bylo ok nie spalil sie, skora nie schodzila nie ma sensu takich wysokich brac no chyba ze dla dzieci to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sezonie nie schodzę poniżej 50 !! przy ciemnej karnacji !! teraz też biorę 50 i na wszelki wypadek 10 :) faktor 6 w turcji uważam że szaleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w sierpniu
tez czytajac takie opinie wzielam tylko 15 i 20 przyzaje mam ciemna karnacje i choc wiem ze to szkodliwe zadko uzywam filtrow z tego powodu ze po prostu wrocilabym bez wakacyjnej opalezizny, uzywalam fitra tylko jak caly dzien bylam na plazy wychodzac na miasto smarowalam tylko twarz 15 mial moj maz ktory ma bardzo jasna karnacje i nawet on sie nie spalil wiec przy 50 to bylaby totalna blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. 🖐️ w czwartek skoro świt :) yeahhhhhhhhhhhhhhhh :))) już się nie mogę doczekać tego słonka !! ja do egiptu wzięłam 10 i chyba ani razu jej nie użyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobote do niemcow :o milego urlpu .... aa i nie popsuj zbyt wielu tubylcow :p :D zostaw cos dla innych lasek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky w takim razie będziesz musiała przeżyć ze mna to szaleństwo :D ja biore 6 więc dobrze,że masz10 to na pierwszy dzień pożyczysz mi ? :D Ja 50tylko na buźke biore i tylko dlatego,że musze:( Aha!Wszystko Ci napisze jak będę :) Buzioleeeeee F.,P., B.,Sz., M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×