Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

cokolwiek w centrum alanyi i w miarę możliwości przy plaży Kleopatry, o ile pamiętam to 3 * koło plaży to hotele kleopatry. tzn jest ich kilka: kleopatra life, kleopatra celine, hedef kleopatra itd. ja byłam i polecam blue star ale to 4* i cena ok 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
blue star ... fakt,świetne opinie,lokalizacja,ale nie ta kasa:( niestety, ale jadę w dobrym ,babskim towarzystwie i musi być odjazdowo:) Decyzja co do hotelu zapadnie jutro. Mam jeszcze jedno pytanie co do biura odlotowe wakacje, jak sprawdzić jego wiarygodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moim zdaniem nie da się tego przewidzieć, im większe chyba tym lepsze :) ja byłam z gti bardzo zadowolona, ale z wezyra też było bez problemu. jedynie alfa star wkurzał mnie ze zmianą godz wylotów bee free tez tak robi. ale da się to przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Te dwie propozycje które podałam,też są z Wezyra,ale pośrednikiem są odlotowe wakacje. Kurcze... muszę sprawdzić,czy nie ma takich ofert bezpośrednio od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72ja, O Royal Palm bardzo pozytywnie wypowiadała się kobitka w jednym z biur podróży, kiedy w zeszłym roku wybierałąm hotel (była i widziała na własne oczy). Zresztą, jeżeli jedziecie w fajnym towarzystwie to hotel nie ma tak dużego znaczenia - Alanya ma tyle do zaoferowania, że w hotelu będziecie spędzać niewiele czasu :) Selamlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę tak na szybko polecić Hedef Kleopatra GOlden Sun. Hotel 3* przy samej plaży, dla niewymagających w sam raz. Byłam zadowolona. Ten Gunes tez jest dobrym 3* hotelem. Kilka osób z wątku w nim było. Jeśli to ma być na maj to ja bym nie kupiła chyba teraz tylko czekała. Maj/początek czerwca to okres najlepszych lastów. Ja z kolei wtopiłam z moim biletem. CZekałam do końca sycznia i mi podrożal o 80 zł. Niby nie duzo, ale cos....Teraz kupie drożej, cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Bardzo dziękuję:) sprawdzę ten polecany hotelik, co do czekania z kupnem wycieczki,hmmm sama nie wiem,boję się,że ceny wcale nie spadną,bo loty strasznie podrożały,a poza tym boję się o miejsca w samolocie. To tak dla wiadomości.... pisałam już kiedyś z Wami dziewczynki,marzyłam o wyjeździe do Turcji,ale długo musiałam czekać,od tamtej chwili minęły prawie 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Amirah1,przepraszam,nie widziałam Twojej wypowiedzi. Mam nadzieję,że to taki w miarę hotel,bo moje towarzyszki podróży bardzo się przy nim upierają. Zastanawiam się tylko,czy lepiej kupić z Wezyra,czy od jego pośrednika,bo ten ma większy wybór w długości pobytu. Trochę dziwne,sam Wezyr proponuje 7 dni,a odlotowe wakacje 9 i 11, ( też z Wezyra.) Nie wiecie jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72ja, Wezyr, z tego co się orientuję, ma pobyty różnej długości w ofercie. Spójrz tutaj: http://www.wezyrholidays.pl/premiera_lata_turcja_2011 Poza tym, wydaje mi się, że "odlotowe wakacje" to taki sam pośrednik/agent, jak każdy (ja np. kupowałam w biurze podróży, które było agentem dla wielu touroperatorów i mogłam porównać sobie ich oferty w jednym miejscu - tak samo jest z biurami internetowymi). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja mam do Was takie pytanko - czy nie wydaje Wam się, że z uwagi na zamieszki w Tunezji i Egipcie może w tym roku wzrosnąć zainteresowanie Turcją, a co za tym idzie również ceny wycieczek? Chyba przesadzam, ale może faktycznie warto już zarezerwować, bo później może być ciężko o miejsca w fajnych hotelach. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo mówiłam, że turcja teraz na pewno zdrożeje i będzie mniej miejsc, z racji zamieszek, ja jakbym była pewna wyjazdu już bym rezerwowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Ja też tak myślę, Turcja stanie się teraz nr 1,dla tych którzy planowali wypoczynek w Egipcie. Bardzo dziękuję,za rady. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i macie racje. Z drugiej jednak strony moga podrożec kierunki europejskie bo ludzie czesto zaliczają Turcje do krajów arabskich i tez beda sie bac tam rewolucji. W takim razie jesli macie jakies fajne oferty na oku, ustalony termin urlopu w pracy to rezerwujcie. Widac ten rok moze byc nieciekawy. Jesli odejda w kazdym biurze dwie najpopularniejsze destynacje to moze szykuja sie nastepne bankructwa? Sama nie wiem co bym zrobila. Musicie przy rezerwacji dokladnie przeczytac umowe, zapytac co by bylo gdyby.....Niby teraz jest tak, ze w razie bankructwa biura muszą wyplacic odszkodowania z ubezpieczenia ale jak to wyjdzie w praktyce to nikt narazie nie wie. Ja sie pochwale, ze kupilam dzisiaj bilet do Stanów i lece 26 sierpnia do 18 wrzesnia :D i nie moge sie doczekac juz od dzisiaj. 72ja widzisz marzenia sie spelniaja w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Odezwało się do mnie biuro "odlotowe wakacje" radzą nie zwlekać z kupnem wycieczki,mają ponoć bum na Turcję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraża mnie trochę to co się dzieje w egipcie :O ciekawe jak tam chłopaki się mają :O:O exim i tui już odwołują loty, teraz turcja pewnie będzie bardzo oblegana chociażby z tego powodu że biura podróży będą kusić, żeby zminimalizować swoje straty chociaż trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Ufffff.... przeczytałam całe 2 lata:) ale przygód,wyjazdów i wspaniałych wspomnień:) Okazuje się,że hotel GUNES,jest całkiem całkiem i śmiało można rezerwować,więc na 99,9 tak uczynię,dziś rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72ja i kupiłaś coś? :) Fannky ja pisłam do A. ale nie ma odzewu niestety. Myślałam też o Kwiatuszku, czy ona tu czy tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja też pisałam do M. na necie ale nie zdążyłam bo odcięli net, a do A. na tel. i też mi nie odpisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ja o naszym Kwiatuszku myśle już od jakiegoś czasu, ciekawa jestem co tam u niej. Chciałam się Wam pochwalić że mam już zarezerwowane wczasy oczywiście w Turcji, tym razem hotel Titanic http://www.wakacje.pl/oferty/turcja/lara/titanic-186,17.html?od-2011-05-20#dzien=2011-07-13 z Itaką mam nadzieję że nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i spokojnie sobie pojedziemy na urlopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znowu do Turcjiii :)
2 lata temu radziłam sie Was jakie miasto zachwalaliście alanie;) i wróciłam bardzo zadowolona:) w tym roku chce poznać egejską,Pariss polecala Marmaris wiec ufam i lece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda znowu zaszalałas. Przejeżdzałam koło Titanica, jest super wypaśny, rób mnóstwo zdjęć. Chciałabym tez kiedys pojechac do takiego hotelu ;) ja znowu do turcji, nie zawiedziesz sie pewnie, bedziesz miec porównanie. Jedz na wycieczke do Oludeniz zobaczyc lagune, jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam nad marmaris, o ile w ogóle( !! ) pojadę do Turcji w tym roku chciałabym lecieć do właśnie tam, ale zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- M. mi odpisał że już jest ok. nic więcej nie wiem ale dobrze chociaż tyle wiedzieć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72ja , super!!!! Hotel jest fajny, bedziesz zadowolona. Wydaje mi sie, ze byly z niego busy na plaze Kleopatry bo on jest od strony plaży Keykubat. Za to do portu bedziesz miec dwa kroki, a tam .....już wiesz co ;) party, fun and rock and roll ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Pariss... no mam taką nadzieję:) nastawiona jestem na zwiedzanie,chodzenie,zaglądanie w każdy kąt, do Kleopatry też sobie dojdę. Byle do maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla egiptuskow
no lale, pomozcie swoim habibkom, wyslijcie jakiegos dularka , bo oni bez europejek zgina tam z glodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc dla egiptusków--->chyba sie Tobie watki pomyliły. Co mają Egiptuski do Turków? Turcy ,ktorych znam takiej pomocy nie potrzebuja, kupiliby Ciebie z Twoim dorobkiem i jeszcze by im zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc-- h...j ci do tego co, kto i o czym pisze. chcesz to sobie też coś napisz i :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×