Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość tomek 01
Paris pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
Paris pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
Paris pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Opola do Paris i nie tyl
Tak wiec nasza Paris...prosic Cie chce o pomoc!! Watek czytam i czytam.....w tym roku od 17 do 26.07.2013 nasze wakacje maja byc w Turkey :) Chodzi o to iz nie potrafie znalezc nic konkretnego,biura podrozy oferuja mi hotele rozniaste,zachwycajac sie nimi,natomaist ja po sprawdzeniu opiń i innych wcale nie chcialabym tam wypoczywac:( Tak wiec prosba do Cie lub innych ktorzy w takim terminie maja plany....2 + 8latek,wylot Katowice,hotel 5 gwiazd.,z wlasna plaza,duzeee baseny(by nie trza bylo o 5.00 leciec z recznikami i zajmowac),hotel czysty,z kilkoma restaur.np,atarkcje dla dzieciaczka,klimatyzacja w pokoju(wazne to dla mnie to wakacjach w Egipcie),co jeszcze hmm. odlegosc z lotniska do hotelu(nie chcialabym sie tłuc autokarem 160km np),max 70km.No i cala reszta..typu duzy hotel,przestrzenny,duzo roslin,drzew,cienia,itp,pozdrawiam Ola z Opola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Opola do Paris i nie tyl
Ale sie wkurzylam,tyle sie napisalam i mnie wywalilo! Wiec po krotce! Hotel 5 gwiazd,duze baseny,blisko lotniska,prywatna hotelowa plaza,itp,my 2 + 8latek..B podróży przedstawiaja mi według nich nieziemske warunki ale po zapoznaniu sie z nimi i opiniamii to nigdy bym w danym nie chcaiala byc!! I jest problem...Prosze ciebie Paris i innych o jakies fajne prezencje...Pozdrawiam Ola z Opola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Opola do Paris i nie tyl
Czy temat umarł???? Paris GDZIE JESTES????????????????????NIE WIERZE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
to leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola, Dopiero teraz trafiłam na wątek. Niestety hotelu dla dzieci nie jestem Tobie w stanie doradzić. Poza tym już dawno nie byłam w Turcji i hotele, które są w ofertach nie są mi bardzo znane. Ja jeździłam zawsze do 3* a to dla dzieci odpada. Mogę Tobie tylko podpowiedzieć, że moi znajomi z dzićmi byli w Titan Garden koło Konakli, i np. w Asterii w Belek (mówią, że najlepszy), i nie pamiętam nazwy 3-go hotelu z którego byli zadowoleni. To było koło Manavgatu. Jak sobie przypomnę to napiszę. Blisko lotniska to patrz coś koło Side albo w drugą stronę w kierunku Kemer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos leci do Titan Garden od 25.08 do 1.09.2013. My lecimy z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastarnina
Jaka to miejscowosc ??? Znam Hane Garden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastarnina
Opinie ma dobra , jezeli jest w Konaki, to jest minus z lotniska jedzie sie autobusem okolo 3.5 godziny. Dosyc meczace, po locie samolotem. Same konaki jest dosyc ladne , tylko plaze troche kamieniste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) potrzebuje rady... bylam w Turcji juz 2 razy , dokladnie w Alanii , teraz chcialabym się wybrac w keirunku Turcji egejskiej wraz ze znajomymi :-) zalezy nam na jakims rozrywkowym miescie , a jednoczesnie dosc ladnej plazy bez zatok, poradzcie coś , proszę !!:-) Slyszalam , ze Marmaris jest fajne , ale nie podobaja mi sie plaze , Cesme ,Kusadasi , Bodrum , Fethiye ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stało się! Po latach, powrót do TURKIYE!!!!!!! Już w środę :D Ciepełko, plaża, drineczki, dobre jedzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, Alanya, Blue Star warto jechąć na romantyczny wieczór? a własciwie 4 noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pariss a co...u Ciebie? byłaś w Turcji? w 2013?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zna naprawde ale naprawde spokojne miejsce w Turcji gdzie mozna milo spedzic a przede wszystkim wlasnie spokojnie urlopik? szukam miejsca gdzie nie ma tlumow gdzie mozna zanlezc dzikie plaze jesli ktos wie to prosze o podpowiedzi jesli ktos nie chce pisac tu na forum taka aby te spokojne miejsce nie stalo sie zbyt przeludnionym nagle podam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek odkopany. Fannky, oczywiście, że towarzystwo było przednie :) Oprócz tego cała gama galanterii i nie tylko: białe okulary, zielone spodenki, różowe spodenki, kolczyk/foczka, czarna koszulka, Jay Z, grube łydki, ciepli bracia, była też Vanila i Kate :D Tak byłam w Turcji i było jak zawsze superaśnie. Nigdy, przenigdy tak nie wypoczęłam i nie ruszyłam tyłka poza hotel. Mało tego, nie miałam ochoty odwracać się nawet na leżaku i opalać pleców bo mi się nie chciało i nie miałam czasu :D Tylko i wyłącznie błogie lenistwo. A co do romantycznego miejsca, to chyba nie znam. Pamiętam fajne rejony i ładne plaże za Kemer w Finike. Któreś biuro miało tam jakiś hotel. A jak na własną rękę to polecam Anamur. Trzeba dolecieć do Gaziantep np. (rainbow tours) i stamtąd dalej na wschód. Piękne dziewicze szerokie, piaszczyste plaże i brak ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też pojechać do Fethiye i tam znaleźć kameralny hotel. Fannky zapomniałam o parasailingu i life guardzie. WTF jak mogłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna82
Turcja Turcja Turcja! :) Najlepsze miejsce na wycieczkę pod słońcem! Jeżdżę od 4 lat, w tym od 3 z Rainbow Tours i nie nudzi mi się nic a nic ;) W tym roku postanowiłam trochę więcej pozwiedzać i zdecydowałam się na objazdówkę Smak Orientu i nie żałuję ani trochę bo było wspaniale, a to co zobaczyłam to moje :) Coś niesamowitego. Polecam ze swojej strony wziąć 2 tygodnie urlopu i zostać jeszcze tydzień na riwierze tureckiej - rainbow tours ma taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że odkopałam ten topik bo się od razu uśmiałam jak poczytałam co napisała Pariss i przypomniałam sobie co nieco :))) a najlepsze, że ostatnio zastanawiałam się jak oni się nazywali :)) stwierdzam po raz kolejny i niepodważalny że KOCHAM TURCJĘ !! :) I masz Pariss rację, ja też nigdy nie wyleżałam się tyle na leżakach :)) ale z***biście było !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byliśmy w Turcji to opalałam sie toples jak najbardziej i nikogo to nie dziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kilka km od Anamur.Stały tam tylko 2 hotele -Vivanko i Alinko.Cisza ,spokój,turystów jak na lekarstwo.Na piwo chodzilismy do Turka i krzywo patrzył,że kobiety przychodza.Tubylcy w strojach tradycyjnych.Osiołki,lokalny targ.Ale zaprosili nas na wesele córki jakiegoś lokalnego bossa.Na wycieczki w góry i w w "dzikie" miejsca jeżdzilismy z obstawą,bo bali się ataków Kurdów.To było 10 lat temu .Potem byłam jeszcze z 6 razy w Turcji ale tej turystycznej i powiem Wam,że to zupełnie inna Turcja niż ta jaką poznałam wtedy.A i z lotniska w Antalii jechaliśmy 10 godzin -zwiedzając już po drodze co ciekawsze miejsca.Było bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaole, a to Ty? Byłaś kiedyś na wątku prawda? Kartkę mam od Ciebie chyba coś kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pariss, witaj co u Ciebie? dalej singielka? i jakie plany na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×