Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

póki co koleżanka wybrzydza, ale już wiem że w tym roku kupuję firsta na blue stara!!!! czekam tylko na nowe katalogi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZy ktoś z WAS
Dzięki Pariss ;))) Sprawdziłam i jedziemy albo do Grand Zaman Garden albo do Grand Zaman Beach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZy ktoś z WAS
Fannky -> a masz porównanie który z nich jest fajniejszy? Tzn byłas w obu? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W GRand Zaman była w tamtym roku Brzydula30 z forum i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izy 10
Witam i mam nadzieję że zakocham się w Turcji i dołączę do Turkomaniaczek BO prawie już sie zakochałam czytając tylko i oglądając opisy pięknych miejsc w których była Pariss i kate sorry ale chyba przekręcam nick ale muszę się pochwalić że dzięki poradom zawartym na topiku jestem szczęśliwą posiadaczką świeżutkiego lasta we wtorek lecę... gdzieś nie wiem gdzie...ale do Turcjii!!! Hotel Imbat koło Kusadasi wybrałam egejską że względu na moją drugą połowę która nie lubi zbytniego zgiełku ale mam nadzieję duuużo zobaczyć pięknych i urokliwych miejsc a marmaris ...może następnym razem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izy 10
p.s. wiem że pariss i kate to ta sama osoba karawanę też czytałam fajnie że dzielicie się swoją wiedzą na topiku podczytuje was od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z was-my bylismy w tamtym roku w grand zaman z rainbow rours ulokowali nas w beach bo bylismy bez dzieci a w tamtym grand zaman sa animacje Te 2 hotele dzieli ulica grand zaman jest wiekszy grand zaman beach mniejszy i ma pokoje z widokiem na morze jest spokojniej bo nie ma dzieci przy basenie,nie ma animacji wiec spokojnie wieczorem posiedzisz przy barku jedzenie to samo bo sprawdzalam:P ten beach byl swiezo po remoncie jak przyjechalismy duzy pokoj,duza lazienka bylismy zachwyceni n a tyle ze moj partner caly czas mowi,zeby tam jechac w tym roku-do tego samego hotelu z jakiego biura sie wybierasz i ile placilas? my w tamtym roku 1700zl ale teraz strasznie podrozal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
all do 22 ???? przesadzili, nawet 3 * mają dłużej !! ja chyba poszukam ofert na blue stara, przynajmniej wiem gdzie jadę... i że all mam do 24 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funnky🖐️ ten blue star widzialam:)fajny hotel:)z daleka rzuca sie w oczy ale wlasnie moze w tym roku pojedziemy na wybrzeze egejskie dl a odmiany co o tym myslisz? tam jest zimniej? wiesz,ze masz widze w tym temacie;) myslimy o koncu wrzesnia-cos ok 20tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! 🖐️ Izy10 ---> bedziesz pierwsza ktora bedzie w Kusadasi takze pochwal sie jakimis zdjeciami z tamtych terenow jak wrocisz. Brzydula, jak widzisz w Marmaris nie ma tak wielu hoteli do wyboru. Nie znam tak tam hoteli, zreszta ja juz nawet nie znam w Alanii bo wogole nie czytam i nie patrze ostatnio. Patrzylam na ten Kaya Maris, to jest pewnie 2,5 km jak pisza. Jest przejscie przez promenade wiec nie jest na uboczu. Promenada ciagnie sie przez pol Marmaris. Z jednej strony hotelu wyjdziesz na głowna ulice ze sklepami a z drugiej na plaze i promenade. Plaza waska, zwirkowa, ale slońce jest :) Szersza plaza jest kawalek dalej (w lewo stojąc w strone morza) i tam mozna sie tez przejsc kilka minutek. Na tej promenadzie wlasnie jest pelno klubow, restauracji, show itd. Gwarno i glosno. Sprawdzilam temp. na wunderground i srednio jest kolo 30 C wiec spokojnie :) http://tnij.org/m3ux Fannky i jak wyjazd? W jakim terminie lecisz? A na jaki m-c wykupisz Blue Stara? Ja ide ogarnac mieszkanie i zaczynam Wielkie Pakowanie, a strasznie mi sie nie chce :( Jeszcze 4 dni w pracy i fruuuuuuu.....:D Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku to się u mnie zmienia jak w kalejdoskopie :) mam zamiar wyskoczyć na tydzień na początku września, znalazłam ten millenium trochę na zadupiu ale ma nawet dobre opinie a mam zamiar w tym roku wykupić firsta na przyszły rok chyba na blue stara bo jadę z małą siostrzenicą i wolę nie kombinować. ale to się też jeszcze okaże, może zmienimy kierunek kto to wie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZy ktoś z WAS
Brzydula -to faktycznie mało płacicie, my mamy do wyboru albo 7 października wylot z Wrocławia do Garden z wezyrem za 2170 zł albo z rainbow tours do tego beach 5 października z warszawy za jakos ponad 2300 zł. Ale że jesteśmy ze Szczecina to wolimy z Wrocławia poleciec bo tam mamy znajomych których byśmy odwiedzili po powrocie ;) Więc na 99% polecimy do Gardena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pariss dziekuje za pomoc:)Jestes niezastapiona🌼 Juz sama nie wiem czy nie postawic na alanye czy ktos z wa-my tyle placilismy w tamtym roku.lecielismy w czerwcu z rainbowa.wylot z poznania teraz bardzo grand zaman zdrozal ale i tak warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w ogole wczasy zdrożały, po 1 podnieśli ubez po 2 turcja przeżywa oblężenie. jak zadz do biura podrózy to mi powiedzieli że 1 tydz muszę liczyć 1900-2000 tys !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wyjazd stoi pod znakiem zapytania :( Moj tata od wczoraj jest w szpitalu w poważnym stanie, nie wiem co mam robić, wyć mi sie chce, biorę persen, pije melise. O 13 jade do szpitala moze bedzie wiadomo cos wiecej. Wczoraj tylko wyjęłam walizkę, włożyłam cos wieczorem, dzisiaj tez kilka rzeczy i nie mam natchnienia bo moze nie warto. To sepsa, i ostre zapalenie płuc. Dziewczyny trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss aż mnie ciarki przeszły !! trzymam bardzo mocno kciuki za tatę i żeby się ułożyło wszystko dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jednak jestem juz w Chicago. Wszystko dobrze juz sie uklada. Moj Tata powoli wraca do zdrowia, maja dzisija Go wybudzac ze spiaczki. Mam nadzieje, ze urlopu nie bede przerywac. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi mi rano pisała, że poleciałaś, cieszymy się razem 🖐️ :) czekam na wasze relacje z wyjazdów !!!! :) a póki co bawcie się i bądźcie grzeczne :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na jakiegoś mega, super lasta i ok 10.09 też mam zamiar wybyć na jakiś tydzień w ciepłe kraje :) miałam obejrzany taki hotel 3* na OBA za 1700 zł, a wczoraj itaka go miała z wylotem za 3 dni za 1100 zł !!!!!!!!!!! szkoda, że nie mój termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z Kwiatuszkiem
a gdzie sie podziewa kwiatuszek, dalej robi "KARIERE " w Egipcie a moze habibka egiptusa zamienila na kenijskiego i jest teraz specjalistka od lepienia palacow z krowich kup;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaaaaa
Wiatm :) wiem ze to forum o turcji ale mam zapytanie o egipt :) Mam zamiar sie wybrac do egiptu w grudniu? co sadzicie o tym? jaka pogoda, czy jest tam nadal goraco? i czytalam na necie ze w grudniu strasznie szybko robi sie ciemno? czy moze lepiej w listopadzie? bardzo prosze o odpwiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
Ja wrócilam jakiś tydzień temu i powiem Ci, że już około 19.30 robiło się ciemno. A co do pogody, nie spodziewałabym się 35 stopni, ale w dzien w słoncu kolo 28 może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
w XII szybko robi się ciemno, wieje, ale jest ciepło ..a co z forum? ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×