Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce mi się płakać

Rodzina nie daje mi żyć bo nie mam męża

Polecane posty

Gość chce mi się płakać
co ja mam zmienic w wygladzie?????? zmieniłam sie bardzo bo tak sobie zyczył mój były chłopak:( rodzina przestaje sie juz przejmowac ale strasznie mnie meczy psychiczne znecanie sie bo inaczej tego nazwac nie mozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooooorska bryza
pokaz rodzicom ze zaradna jestes i juz nie musza Ci nianczyc trudno tak 'pierdolic' ich bo jakby nie bylo to rodzice ale musza tez zrozumiesz ze masz swoja indywidualnosc i nie moga toba sterowac studiujesz prawo :) wyrazy mojego uznania ale badz twardsza i nie zalamuj sie byle czym a w wygladzie chocby zmiana fryzury tak na poprawe humoru ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi się płakać
fryzurka nie za bardzo da sie zmienic bo takie mam włosy zreszta dobrze mi z taka jaka jest ale moze zafarbuje:) przeszłam na diete i takie tam ogólnie dbam o siebie w miare moich finansowych mozliwosci ale gdy zauwaze ze spodobałam sie jakiemus facetowi ( bo wiem ze tak czasem sie za mna ogladaja ale to czasem tylko) to ogarnia mnie strach ze moge go prowokowac i ze napewno nie chce znajomosci co najwyzej takiej łózkowej:( i tego nie potrafie przeskoczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooorska bryza
ale wiedz ze naprawde sa jeszcze faceci,ktorzy tez wola z tym poczekac tzn z sexem i w 95% faceci ktorym zalezy tylko na jednym sami sie ulotnia jak wyczuja ze nie masz ochoty trafilas kiedys na jakis niewypal faceta ale trzeba zyc dalej i zycie czesto naprawde potrafi milo zaskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi się płakać
może i chcą zaczekac ale jak do tej pory trafiają sie tacy co wcale nie chcą czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
słuchaj ja mam podobnie, ale jest tak że ja nigdy się znikim nie spotykałam!!!mam 22 lata.Przeczytaj sobie książkę "Dlaczego jesteś sama", cudowny poradnik .Radze seredcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ________
Glowa do gory! I nie przejmuj sie rodzina!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paker_1982
a jakie masz BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma
BMI do tego ze jest sama?Osle sam pewnie jesteś sami a takim podejściem do kobiet.Tak jakby wartość zycia uczuciowego zależała od masy ciała.Ja mam 174 wzrostu i 55 kilogramow i jestem samotna zołza.Wszytsko zależy od charakteru moim zdaniem,ech a ja jestem jedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspołczuje ci . Masz prawo żyć jak tobie odpowiada . Rodzice zapomnieli że masz rozum wolę . Oni nie mogą układać Ci życie bo to ty jesteś dorosła i odpowiedzialna. A tym bardziej sama decydujesz kiedy chcesz wyjść za mąż . NIkt nie każe ci mieć meza dziecko jest wiele kobiet samych bez faceta. Odejdź od rodziny to patologia toksyczna banda. gdybym była w twoim wieku i kazali mi męża sobie szukać to bym śmiała im sie w twarz. na jakim rodzice żyją świecie. Rodzina chce pokazać że ma władze że im wolno wszystko nie ma nic do gadania . Zacznij żyć swoimi ścieżkami. w tych czasach rodzice nie wiedzą że jak wydają potomstwo na świat im wydaje się że dziecko ma spełniać ich oczekiwania. Nic z tego. Dziecko ma swój rytm .Nie wiedzą co dziecko potrzebuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahha chcę dodać że rodzice chyba dalej żyją czasami kiedy sami byli w waszym wieku . Czasy zmieniają się ludzie!!! My młodzi mamy inne na świat poglądy czy takie sprawy inne spojrzenie. Można rzucić studia albo zmienić ich sposób odbycia. Wspólczuć takim młodym ludziom naprawdę nie wiadomo jakich rodziców mają. Mam syna w wieku 10 lat nie myslę jemu suszyć głowę na takie tematy. będzie miał tyle co wy sam bedzie decydował czy chce zakładać rodzinę. Bedzie starszy sama wytłumaczę jemu że żaden człowiek który został poczęty i wydany na świat nie może spełniać chorych ambicji rodziców. Nie pozwalajcie matkom układać waszego zycia po swojemu one same nie mogły decydować za siebie w waszym wieku pól wieku temu. teraz to samor obią co wasi dziadkowie. chcą wam mowic co macie robic ze swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:35 A zakład że będziesz taka sama. To jest od pokoleń. Tobie się wydaje że jesteś najnowocześniejszą a pokolenie po Tobie będzie jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×