Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggis

Znacie zapach Hot Couture Givenchy?

Polecane posty

Ja nie znam ale podobno jest piekny a poniewaz wycofuja go ze sprzedazy to chyba zaopatrze sie w niego w ciemno ;) co myslicie o tym zapachu? Jest raczej na dzien czy na wieczor? Dla eleganckich kobiet czy pasuje tez do sportowego stylu? Czy jest roznica miedzy EDT a EDP? Podobno EDT to o wiele lzejsza wersja. Dzieki z gory za opinie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauline
Perfumy sa przesliczne. Kiedys uzywalam ich ale mi sie skonczyly niestety:( Maja taki zapach ze ludzie az zaczepiali mnie na ulicy i pytali jakie to perfumy. Zdecydowanie bardziej pasuja bardziej na wieczor i do eleganckich kobiet. Jeszcze jedna ich zaleta jest niespotykany flakonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to malinowy zapach, przynajmniej glowna nuta to nektar z malin wiec wydaje sie tez chyba dobry na co dzien? Nie jest to jakis ciezki, przytlaczajacy zapach tylko do wieczorowych kreacji? Szkoda, ze go wycofuja ze sprzedazy i nawet nie ma go juz nigdzie w perfumeriach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeeczka
Piekny i na wieczor i na co dzien :) jeszcze nie spotkalam osoby, ktorej by sie nie spodobal! Bardzo intensywny i trwaly, zarowno w wersji wody toaletowej jak i perfumowanej. Szkoda, ze juz go wycofali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten zapach kojarzy sie z lasem...takim suchym ,w którym czuć zapach lesnych owoców -jagód ,pozimek ...Piękny...Ale moim zdaniem zdecydowanie na pózniejszą porę roku...Na pewno nie na lato...Bardzo intensywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina20
ile kosztuje 75ml??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma 75ml. w ogole, jest 30, 50 i 100, ja widzialam raz setke to kosztowala prawie 400 zlotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to raczej zapach na wieczór i do sportowego stylu nie bardzo pasuje. To prawda, że dominują w nim malinki, ale to takie przydymione malinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za opinie dziewczyny :) juz jestem prawie przekonana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie: czym sie rozni EDT od EDP oprocz oczywiscie zawartosci tych wszystkich olejkow zapachowych? ;) podobno zapach jest troche inny, ktora wersja ładniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka-19
edt to eau de toilette czyli woda toaletowa,ma mniej alkoholu i jest slabsza,krocej sie utrzymuje a edp eau de parfume czyli woda perfumowana,bardzo dlugo sie utrzymuje,w zapachu sa takie same,ale edp wydajniejsza i dlatego drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. dzieki, wiem jakie slowa kryja sie pod literkami EDT i EDP ale nie o to pytalam. Chodzi mi o ten jeden konkretny przypadek a nie o oczywista roznice. Hot Couture pachnie podobno troche inaczej w wersji EDT (nie chodzi mi o to, ze slabiej tylko ze inaczej) i chcialam sie dowiedziec czy roznica jest na korzysc czy na niekorzysc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NB ,A na innym topicu ten zapach sprzedajesz...Jakby nie było \"tester z perfumerii\" :D Dziewczyno ,coś nie tak z Tobą...Tu pytasz się jaki to zapach ,a teraz go sprzedajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys popatrzyla uwazniej to jescze pare dni temu i wczoraj pytalam a dzisiaj rano juz ten zapach mialam, nie spodobal mi sie wiec chce go sprzedac. Jesli bawisz sie w detektywa to masz juz gotowe rozwiazanie swojej zagadki :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×