Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nilka

Po czym poznać, że facet nie myśli poważnie

Polecane posty

Gość Nilka

Po czym poznać, że facet nie myśli poważnie? Nie zastanawiałam się nad tym wcześniej bo spotykałam i byłam z takimi co myśleli poważnie. Jednak po dwóch ostatnich znajomościach, zainicjowanych w necie zresztą, zaczęłam myśleć. Facet sprawia wrażenie zaangażowanego... mówi i robi to i owo, zaczynasz wierzyć, że to coś poważnego... i nagle trach, koniec. Jak poznać, że od początku nie ma w zamiarze poważnie się wiązać? 1. Nie pyta o Twoje prywatne życie. Nie interesują go: Twoi znajomi, praca, skończona szkoła, rodzina. Oczywiście o coś tam zapyta, ale to pro forma. A Wy, jakie macie spostrzeżenia?? Stwórzmy listę, ku przestrodze, żeby inne osoby nie musiały tak cierpieć jak ja teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilka
Nie zapytał nawet czy lubie scat :-0 Co za brak wyczucia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa z nich to wogole nie myśli ;) a ci co myśla to tak mówia i robią że sprawia wrażenie że są zainteresowani a potem i tak znikają, Nie fatyguja się żeby poznać cię bliżej wniosek z tego jeden to marzyciele myślą że każdy z nich zakocha się od pierwszego wejżenia ;) Ci co nie chcą poznac bliżej zarówno jak kobietyi i mażczyźni więcej tracą bo nie daja sobie i drugiej osobie szansy Żadko kiedy jest wielkie bum i od razu miłość prędzej zauroczenie które często żle się kończy Jeżeli jest zainteresowany jest \" przytobie\" tzn dzwoni itp rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×