Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam Ł.

Do wszystkich DZIEWCZYN ...

Polecane posty

Gość Adam Ł.

Chcę żebyście skomentowały moją historię związaną z moją byłą. A więc : Ja Adam pojechalem ze swoja byla laseczka ( teraz juz wiem ze suczka) do Zakopanego by spedzic tam romantic weekend. Bylismy ze soba juz ponad 2 lata. Ale ona wciaz mi sie opierala. Dodam ze oboje mamy po 25 lat.Ten wieczor mial zainiciowac nasze nowe doznania i milosne ekscesy. Zaplanowalem to perfekt. Przed wyjazdem zakupilem niezbedne akcesoria ( tzn, świeczki, zapałki ( nie mielismy zapalniczek bo pale malo i pozyczam zawsze) Troszke odbieglem od tematu ale tak własnie bylo. I przyszedl ten wieczor. Lezelismy razem w łozku, w tle lecialo My heart will go on ... czulem odlot. Ona poszla na chwile do ubikacji. I wiecie co sie okazalo?? Ze dostala okres. Mi to nie przeszkadzalo Chcialem na indiana.... a ona rozplakala sie a ja jej kazalem spierdalac. Tyle na to czekalem i mnie wych### ... Prawda ze zachowala sie nie w porzadku?? Na drugi dzien pojechalismy w milczeniu do domu. Ona powiedziala wszystko swojej kolezace, dzwonilem po tygodniu do niej i sie zapytalem czy juz jej sie skonczyl a ona odlozyla sluchawke a jej kolezanka napisala mi smsa ze jestm palantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....
Jesteś palant i tyle :P nic dodać nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
Miczeć suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissFoch
ja pierdole jaki debil z Ciebie:D qrva w zyciu nie widzialam wiekszego. a ten telefon do niej z pytaniem czy jej sie skonczył buahaha pojebany jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
EJ DZIEWCZYNY MI JEST NAPRAWDE PRZYKRO KOCHAM JA. A ONA MNIE TAK POTRAKTOWALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P PALANT:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaaaaaa
kolejny dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....
Człowieku to ty ją źle potraktowałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
A CZY TO BYLO W PORZADKU Z JEJ STRONY?? tYLE TO PLANOWALISMY ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himli
Jesteś zwykły gówniarz ! A 25 lat to może będziesz miał za 7 może 10 lat ! 25 letni gość to jeszcze nie mężczyzna , ale i w takim wieku nikt takich idiotyzmów by nie stworzył ... Żyjesz w śeiecie szczeniackiej fantazji koleś ... Żgłoś się na forum za kilka lat , wtedy może pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
chce do niej napisac smsa ale nie wiem co? doradzcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubździu
O ja pierdziu, to nie wiesz, że może dziewczyna nie chciała tego robić w okres, bo dla niej nieprzyjemne i zbyt intymne, osoiste, własne?... Mam męża od 10 lat, znamy się od 16 a w okres kochaliśmy się może ze 2 razy (nie jestem pruderyjna, ale ....). Zastanów się, może dojdziesz do wniosku, że rzeczywiście jesteś palantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODERATOR WYKASOWAC PALANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
Gdyby Twoja dziewczyna przez dwa lata nie chciala dac ci dupy o inaczej bys spiewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....
I co tak ją kochasz...że nie mogłeś poczekać kilka dni...tacy właśnie są faceci ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
I tak mam podly humor ze sie ona do mnie nie odzywa i odlozyla sluchowke a WY mnie od palantow wyzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
dzieki dea , jestes cool Tylko raportu nie dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himli
Czy naprawdę chcecie rozmawiać z tą ofiarą pękniętego kondoma , robionego za pięć siódma , kiedy tatuś spieszył się do pracy ? Nie zniżajcie się do takiego poziomu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaaaa
Pewnie to prowokacja nie wierze że ktoś jest aż taki głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epopejka
Ja nic nie rozumiem, może to naprawdę historia wyssana z palca-nie do wiary! mogę zrozumieć, że 2,5 roku czeka i nic, i jest zły. Jednak okresu nie zaplanowała. No co? przeproś ją, chociaż skąd ten żal? to śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
o co ci chodzi like crazy. Przeciez dea a fajne pomysly :] Ja tez jestem cool A okazalo sie ze ona ma wylaczony kom, napisalem do jej mamy zeby jej przekazala tresc i zeby sie do mnie odezwala. Juz mi przeszla na nia zlosc.W koncu minelo kilkanascie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Ł.
dokladnie. Takiego czegos nie przewidziec. w sumie to troche mialem wyrzuty sumienia ale po waszych komentarzach mi przeszlo. Nic juz nie bede pisac. Sama przyjdzie na kolankach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes dupek!!i tyle......nie jej wina, ze dostala okres!!i to normalne, ze nie chciala seksu uprawiac..jestes taki ograniczony, ze nie wpadles na to, ze podczas okresu kobieta moze odczuwac dyskomfort,i nie miec kompletnie ochoty na igraszki...TY jej w ogole nie kochasz!! jakbys ja kochal to te pare dni bys przeczekal...jestes gowniarz, nie wart zainteresowania z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×